Šta je novo?

huawei

  1. Sync

    Prodajem/menjam Huawei watch GT 3

    Huawei GT 3 - stainless steel Na prodaju Huawei GT 3. Sat je u odličnom stanju. Retko je nošen jer uz njega koristim i Galaxy Watch 6 Classic. Kaljeno staklo je od prvog dana na satu. Sve regularno dolazi uz sat, kutija i punjač. Uz sat dolazi i garancija iz Yettela, koja važi do...
  2. faxcool

    Honor Magic6/Pro

    Mislim da je vreme za posebnu temu, s obzirom da je zvanična najava 10. jaunara, a već se znaju neki detalji. Pre svega - render : Potvrđeno je 5 kolor šema i to : Black, White, Green, Cyan, Purple Skladišni prostor u 3 varijante : 256GB, 512GB, 1TB. Za ostale specifikacije se navode...
  3. Burgija

    Huawei watch

    Zanimaju me iskustva da li je neko menjao bateriju na pametnom satu? Da li kad se promeni ona bude kao na pocetku ili ne? Imam Huawei watch gt2 pro, baterija mi trenutno drzi oko 3 dana, i kad dodje do 20% posle 3 minuta ide na 10% posle par sekundi na 5% i odmah 0% Pro mobi trazi bas mnogo...
  4. vlada13

    Nije aktuelno huawei watch gt3 42mm

    Sat kupljen u Nemackoj, kao nov. Koristio sam ga bukvalno tri nedelje. Cena 170 evrica. Kontakt PP
  5. P

    Prodajem/menjam Tablet Huawei Matepad 11 6/128 sa tastaturom i olovkom

    Cena; 350 evra fiksno!!! Prodajem Huawei Matepad 11 6/128 sa kompletnom dodatnom opremom - originalnom Huawei tastaturom (HUAWEI Smart Magnetic Keyboard) i olovkom, takođe originalnom. Uz tablet poklanjam i torbicu za nošenje. Tablet je kupljen u januaru 2023. godine preko Kp pa uz njega ne...
  6. N

    Nije aktuelno Huawei Honor 70

    Prodajem Honor 70, star 2 meseca, crne boje, 8gb/256gb, ide bez kutije (zagubio sam je). Punjač super charge 66w. Info na PM ili SMS (0694448087) Preferiram lično preuzimanje - Beograd Cena: 340e
  7. dr_iggy

    Nije aktuelno HUAWEI WATCH GT 3 Pro Ceramic 43 mm

    Nov, neotpakovan pametni sat u vakumskom pakovanju sa vrhunskim kvalitetom izrade, kućištem od nanokristalne keramike prečnika 43 mm, okvirom od nerđajućeg čelika, safirnim staklom i zamenjivom belom keramičkom narukvicom za veličinu zgloba od 130 - 190 mm. Povezuje se preko HUAWEI Health app s...
  8. N

    Nije aktuelno Huawei watch GT2

    Prodajem Huawei watch GT2, star dve godine, kupljen u A1(VIP), originalno je išao sa braon kožnom narukvicom, ima zamenska nekorišćena. Takodje dajem 2 metalne narukvice uz sat (crna i srebrna) Preferiram lično preuzimanje (Beograd). Cena 90e Sms/wap/viber na 0694448087
  9. N

    Problem sa procentom baterije i dodatno pitanje

    Postovanje. Desava se sledece. Imam Huawei Nova 5T, na uvek istom procentu baterije 21%, mesto da padne na 20% kapacitet u nekih pola sata do sat vremena padne na direktno 16% minimum. Znaci preskoci 20% i ostale procente i pokaze direkt 16%. Baterija odlicno radi, dobro drzi, izvucem dosta SOT...
  10. dulladin

    Nije aktuelno [BGD] Huawei Mate 20 lite 64Gb / 4Gb + microSd 32Gb

    Na prodaju Huawei Mate 20 lite 64Gb / 4Gb + microSd 32Gb Midnight Blue (Plavi) Minimalni tragovi nošenja, baterija izdržava 1 dan. U pakovanju ide originalan punjač, kabl, slušalice (nikad upotrebljene), zaštitno staklo, microsd 32gb, igla, kutija. Telefon je koristila sve vreme jedna osoba...
  11. Zlatan_ibro

    Nije aktuelno Huawei P30 Pro 6/128

    prodajem telefon koji i dalje koristim. stanje kao sa slike. nije imao foliju na ekranu i prisutne su mikro ogrebotine kao i jedna malo veća koja se ne primećuje i ne smeta pri radu telefona ali opet da naglasim jer ne želim da kupac ima neko neprijatno iznenadjenje. na ekranu gumena folija uz...
  12. dr_iggy

    Nije aktuelno Huawei Watch GT 2 Pro

    HUAWEI WATCH GT 2 Pro, Night Black, titanijum + safirno staklo, crni fluoroelestomerski kaiš, trajanje baterije do 2 nedelje. Odlično očuvan, u Telenor garanciji do decembra 2022. Cena: 175 EUR Kontakt: PP
  13. dr_iggy

    Nije aktuelno HUAWEI P40 Pro 256GB/8GB Silver Frost 10/10

    Prodajem HUAWEI P40 Pro model ELS-NX9, 256 GB ROM 8 GB RAM, Silver Frost boje, kao nov, bez tragova korišćenja. U garanciji je koja nije ostvariva u Evropi s obzirom na to da je telefon kupljen u Hong Kongu, a uz telefon u full pakovanju ide super brzi punjač 40W sa adapterom za EU strujni...
  14. Bokinjo

    Mobilni telefon Samsung ili Huawei

    Došle su slatke muke, šta odabrati, trenutno sam na Huawei P20, dvoumim se izmedju Samsung Note 10 lite, Samsug S10 lite i Huawei P30 pro. Bitno mi je da ne baguje naredne dve godine i koja je najbolja kamera od ova tri modela :D
  15. N

    Huawei P40/Pro/Lite

    Nadam se da nece proci kao Mate 30, do marta bi trebalo da se resi trgovinski rat :) Neke od specifikacija: 6,5 incni 2K OLED ekran, 120Hz 64MP Sony IMKS686 sa OIS-om, ultra-siroka kamera od 20MP i telefoto objektivom od 12MP sa makro kamerom kao i ToF senzor 5.500mAh, 50 W punjac, koji ce...
  16. O

    koji mob odabrati (P30, S10 ili nesto trece)

    Pozdrav svima, citao sam sve teme o navedenim mobitelima ali su to stari utisci uglavnom odmah nakon izlaska mobitela. Potrebno mi je sadasnje misljenje o navedenim mobitelima. Ne mogu da se odlucim izmedju P30 i S10 (cijena ne igra ulogu) ili navedite neki drugi mobitel slicnih karakteristika.
  17. Dejan194

    Google Play store i ostale google aplikacije posle 19. Avgusta - Huawei uredjaj

    Posto vec par dana pratim situaciju sa Huawei i restrikcijma s kojima se suocavaju zbog Americke blokade, uzimajuci u obzir takodje da sam korisnik dotickog brenda telefona, trenutno sam prilicno zabrinut. Prvo i glavno pitanje koje odzvanja: posto znam da ce do 19. Avgusta google i huawei moci...
  18. N

    Huawei P30/Pro/Lite

    Retail direktor, Dragan Jovanović, ispred kompanije Huawei najavio je početak pretprodaje Huawei P telefona, novog najjačeg modela Huawei P serije, koji će biti premijerno prikazan u Parizu 26. marta ove godine. “Svi oni koji nam veruju, koji veruju u snagu Huawei brenda i P serije imaju...
  19. L

    HUAWEI Honor MagicBook

    Ovo postaje kinda hit u EU - zamena za Macbook. Specifikacija i cena: https://www.gearbest.com/laptops/pp_009535618227.html Expert review: https://www.notebookcheck.net/Honor-Magicbook-Intel-8250U-vs-AMD-2500U-Laptop-Review.344731.0.html jos recenzija...
  20. Bokinjo

    Honor 10 VS Huawei P20

    Sta uzeti imedju ponudjenih telefona? Cena u paketu je gotovo ista, razlika 1000 din. https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9107&idPhone2=9157
  21. A

    Pomoc oko kupovine telefona do 250€

    Cao drustvo.Imam dilemu oko kupovine telefona.Uprvao sam prodao huawei p20 lite i hteo bih da kupim neki malo bolji.Meni je najbitniji kvalitet kamere.Dvoumim se izmedju ovih telefona:Huawei p10,Huawei honor 9,Motorola x4,Xiaomi MI A2,Samsung galaxy A8,Samsung galaxy A6+.Budzet mi je 250e i...
  22. STriderKOCOBO

    Huawei Honor Play

    Čudi me da još uvek niko nije otvorio temu za ovaj zanimljiv telefon:
  23. Divljina

    Dilema Samsung S8 ili Huawei p 10

    Do sad sam imao LG G3 ali sam sa njim ovih dana upao u restart loop pa ce izgleda trebati novi mobilni. Moj prvi izbor je bio S8 ali sam po forumima nasao na dobre komentare za P10 pa sam se nasao u dilemi. Ako neko ima iskusta i koristio je ove telefone ako moze savet, neki predlog i utiske da...
  24. danilov

    Honor Band 3

    Kupio sam Honor Band 3, pa ako nekoga zanimaju neki detalji, pitajte slobodno. http://www.hihonor.com/in/products/wearable/honor-band-3/ * 50-meter water resistance * Continuous heart rate tracking * 30 days usage on a single charge * Sleep tracking * Caller ID and call rejection *...
  25. STriderKOCOBO

    Huawei Honor 9

    Phonearena GSMArena Gizchina
  26. I

    Huawei P10

    Prve slike novog modela... Huawei P10
  27. P

    Huawei Honor 7 Lite

    Pozdrav svim vlasnicima ovog telefona. Vidim da ne postoji tema o ovom telefonu pa reko da otovrim jednu gde mozemo da komentarisemo o istom. Inace telefon se pored na kupujem-prodajem moze naci i u Telenoru i tu je sa ovim novogodisnjim popustima cak jeftiniji nago preko oglasa. Po...
  28. G

    Kako ograničiti MOBILNI INTERNET 4G HUAWEI E5573 "previše je brz"

    Imam mts mobilni internet 20gb, 4g mreža, problem je što je internet baš baš brz, koliko god to zvučalo čudno jer vuče mnogo podataka, i uz neko prosečno korišćenje je skinulo svih 20 gb za 15 dana. Kako da ograničim brzinu na ruteru, da bi recimo brzina bila max 2mb, a ne 10 i više, u Bul...
  29. R

    Huawei Honor V8

    Evo stigao je novi huawei mobitel, nasljednik honor v8. Ima metalno kuciste,bateriju od 3500 mAh, 4*Cortex A72 2.3GHz + 4*Cortex A53 1.8GHz, 4 GB RAM-a te 64 gb-a interne memorije s utorom za sd karticu. http://www.gizok.com/huawei-honor-v8.html
  30. K

    Huawei Ascend G740

    Pozdrav svima, vidim da nema teme za ovaj telefon pa sam pokrenuo. Razmišljam o kupovini ovog telefona u MTS-u, interesuje me da li neko ima iskustva iz korištenja? Postoje li custom rom-ovi? http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g740-5840.php
Nazad
Vrh Dno