Šta je novo?

gaming

  1. emaremare

    Nešto kao ...

    Nisam naišao na sličnu temu, ako nije po standardima brišite. Ako jeste ideja je da se da predlog igre kao navedene igre. Mene lično interesuje nešto novijeg datuma da je dostupno na PS a da je u duhu Project Eden.
  2. Kurttrasel

    Pocetak Youtube Karijere u 2024

    Ima li po vama smisla zapocinjati YT gaming account u 2024? Secam se sopstvene misli iz 2010 kako su se ljudi lepo setili da kace gaming videje i kako sam propustio priliku. Pa sam 2018 shvatio da je 2010 sve bilo tek na zacetku i da sam trebao tada da se upustim u tu pustolovinu. Ovih dana...
  3. Feanter

    Hardver Izbor između 3 konfiguracije

    Zdravo svima, Nakon meseci traženja i istraživanja odlučio sam se da kupim prvi gaming računar pa me zanima vaše cenjeno mišljenje za 3 konkretne konfiguracije u nastavku. Slobodno dajte i neke druge predloge, savete, komentare ili mi kažite ako sam skroz promašio sa idejom. Neki limit je oko...
  4. Ć

    Hardver Preporuke za gaming konfiguraciju (13600k, 4070 Ti)

    Pozdrav, planiram da sastavim nov racunar, bice koriscen iskljucivo za gaming (1440p, 144hz). Komponente bi bile porucene sa KP. Ovo je bio neki plan, za pocetak: CPU: i5-13600k GPU: 4070 Ti RAM: 32GB DDR5 Sto se tice graficke, u ponudi na KP vidim nekoliko modela do nekih 850€ - Zotac...
  5. Marinovic

    Zašto mi PC konstantno prikazuje BSOD sa AM5 konfiguracijom?

    Pozdrav svima, Imam veliki problem sa konfiguracijom već skoro mesec dana, i nikako da ga rešim. U pitanju je: Asus TUF B650 Plus WiFi Ryzen 5 7600X 16GB DDR5 5200Hz Kingston Fury Raidmax napajanje od 850W RX 560 4GB (jeste stara i slaba, ali nije problem u njoj) Prvo sam imao problem sa...
  6. Nikola Sucur

    Hardver Predlog konfiguracije

    Pozdrav, Pokrećem ovu temu u nadi da ćete mi pomoći. Želim da sastavim neku konfiguraciju do tipa 155 000 RSD , Manje-više služio bi za igranje Dote 2, CS GO-a i RiFt-a. I imam nekih 45 000 do 50 000, za neki monitor. I da li je ITSvet pouzdan za praćenje odnosa cena za komponente. Sve predloge...
  7. Prijatelj2708

    Nije aktuelno MSI RTX 4090 gaming trio

    MSI RTX 4090 Gaming Trio 24gb ddr6x. Kartica je u fabrickom stanju, mesec i po dana koriscena po par sati dnevno, izuzetno tiha i hladna kao i vecina verzija ove karte... Nema coil whine. Dolazi sa fabrickom kutijom i opremom. U domacoj garanciji od 3 godine (ewe), ostvariva preko jednog od...
  8. T

    Nova Igra

    Pozz za sve dosao sam na ovaj forum jel bi zelio prestavit svoju igru koju sam napravio sa par prijatelja...dali mi je dopusteno to na ovom forumu hvlala svima
  9. M

    Prodajem/menjam MSI GP76 i7/3070/16gb/1tb

    Prodajem MSI Gaming lap top GP76, star 20 dana, lično kupio i lično koristio. Kupio sam isti samo jos malo jaci, bila dobra ponuda i ovaj ostao. CPU: 10750h GPU: rtx 3070 8 gb 140w RAM: 16 gb ddr4 SSD: 1 tb EKRAN: 17.3 inch Lično sam stavio tečni metal Thermal Grizzly i temp su predobre...
  10. K

    Laptop Da li je ovaj laptop trenutno BESTBUY? Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ach6 82k201grrm

    Pozdrav ljudi, Imam neki slabiji PC od pre par god koji vecinu novijih igara tera nekako i dalje na low rezoluciji. Vec neko vreme razmisljam o tome da predjem na laptop kvalitetnije konfiguracije, iz razloga putovanja, medjutim nikako nisam bio zadovoljan odnosom cene i kvaliteta lap-topova do...
  11. Mithrandir

    Hardver Tiha gaming mašina, oko 1000e, bez GPU?

    Zdravo ljudi, planiram da pazarim novu mašinu, na prvom mestu za igre. Zahtevi (otprilike): što tiše dobro hlađenje idealno 120FPS/120Hz/1440p, high/ultra bez overclocking-a bez vodenog hlađenja bez RGB-a, ne volim ta svetla novo, radnje, ali mogu i Mađari (ako baš nešto ne može da se nađe...
  12. Matija00

    Nije aktuelno Logitech G Pro X Superlight najbolji CSGO mis, 1 GODINA DOMACE GARANCIJE

    Најбољи миш за CSGO у свету тренутно, користи га већина најбољих профи играча.. Узет нов у Gigatronu 02.2021. у гаранцији до 02.2023. Плаћен 20 000 дин . Коришћен повремено само за CSGO, у перфектном стању са кутијом и рачуном. . . Може и замена за јефтинији миш за CSGO . 125e 0637304365
  13. N

    Nije aktuelno ROG Delta - RGB Quad dac Gaming Headset

    Kao sto se vidi na slikama, na prodaju ne otvorene ROG Delta RGB slusalice, dobijene posle duge reklamacije pa zbog vec kupljenih novih na prodaju, garancija u Gigatronu, mislim da je jos godinu dana. Cena fixna 130€ Najbolje licno preuzimanje Beograd, ili slanje na odgovornost kupca. Kontakt...
  14. Vukodav

    Prodajem/menjam MSI Apache Pro - 17" 120Hz - GTX1060 - 570€

    Prodajem MSI Apache Pro 17" gejming laptop sledeće konfiguracije: Intel Core i7-6700HQ (i7 sa 4 jezgra) GeForce® GTX 1060 sa 3GB GDDR5 16GB DDR4 ram-a 250GB NVMe SSD 17.3" FHD (1920x1080) ekran 120Hz! DVD Super Multi Backlight Keyboard (Full-Color) Tačna oznaka modela je MSI GE72VR 6RF ako...
  15. M

    Prodajem/menjam ROG Phone 3

    Prodajem 3 meseca star RoG Phone 3, sa originalnom opremom, uzet u Nemackoj, placen 900 e. Gotovo besprekoran i jedini razlog prodaje jeste sto sam upravo uzeovRoG Phone 5. Cena 635e, moguca korekcija za ozb kupca. Zvati i slati poruke molim Vas na 0600946494
  16. Frozen

    Prodajem/menjam PC Desktop RX580 8gb, i5 6600k, 16gb ram, 256gb ssd

    PC specs: motherboard: ASUS ATX Z170-P cpu: Intel i5 6600k cpu cooler: LC Power LC-CC-120 gpu: Sapphire AMD RX 580 8gb Pulse ram: Kingston HyperX Fury Black 16gb DDR4 2400MHz CL15 (2x8gb) ssd: Samsung 850 Pro 256gb hdd: Western Digital 1TB Blue 7200rpm case: Fractal Design R5 psu: Raidmax 735w...
  17. Ludjak95

    Hardver Sta je bolje za gaming?

    Zanima me sta je bolje za gaming, planiram da kupim i monitor od 144hz
  18. curiousgamer

    Pomoc u vezi League of Legends-a

    Pozdrav ljudi, relativno sam nov ovde ali vidim ima dosta korisnih topic-a. E sad, igrao sam dotu davnih dana preko Garene, malo i dotu 2 dok je jos bila u beti i danas resio da testiram League of Legends. Citam trenutno ovaj blog post fastest way to 30 lol izgleda mi kao dugacak proces ali...
  19. Abott

    Potrebne slike ASUS STRIX X570-I GAMING

    Pozdrav drugari, Ima li ko ovu plocu da je voljan da slika zadnju stranu ploce u malo boljoj rezoluciji i eventualno da izmeri multimetrom vrednosti nekih pasivnih elemenata na njoj? Hvala unapred!
  20. vladakv

    Монитор VA/IPS, 1-2ms, 1980х1080, 144Hz

    Здраво свима. Да ли бисте препоручили монитор између 20000 и 28000 динара са IPS/VA панелом, FullHD, одзивом 1-2мс и 144Hz? До скоро је био доступан aoc24g1 за око 22000...
  21. extremco

    XIAOMI Virtual 7.1 Gaming Headset

    Недавно сам наручио преко "алија" ове слушалице због генерално добрих рецензија и њихове цене. Цена им се креће око 45 евра + око 1000 дин царина. Пошто тих рецензија има по нету, нећу много писати о томе, само ћу напоменути пар ствари. Генерално сам јако задовољан звуком и квалитетом израде...
  22. S

    Konfiguracija za gaming do 80.000

    Zdravo, Ako možete da mi preporučite konfiguraciju do 80.000 dinara , primarno za gaming. Unapred vam se zahvaljujem. Pozdrav,
  23. onlyuros

    Gaming monitor - 144hz za najmanje novca

    Caos ljudi, koji najjeftiniji gaming monitor mogu da nadjem kod nas da a vredi? Npr. 24" TN 1080 ili 1440 144hz Na KP sam nasao 300-360e ASUS MG248Q AG241QX ASUS ROG Swift PG248Q BENQ XL2430
  24. A

    A4TECH TL8 Problem

    Pozdrav, Imam problem sa ovim misem, svaki put kada mi komp ode u Hibernaciju, nakon paljenja, svetla na misu trepere belo, umesto regularno crveno. Mis nije upotrebljiv sve dok ga ne iskljucim i ponovo ukljucim u USB port. Molim vas za pomoc. Hvala
  25. D

    Gaming konfiguracija za 500e ?

    Pozdrav svima! Trudim se da sastavim konfiguraciju koja bi mogla da isprati vecinu igara, ne na max podesavanjima naravno, vec cisto da moze da se igra, u budzetu do 500 evra. Na KP postoje ljudi koji se bave sklapanjem konfiguracija od navodno novih delova sa garancijom, i ponudili su mi...
  26. I

    Izbor procesora za gaming

    Treba mi pomoc prilikom izbora procesora , ja vec imam neke u planu , koje cu napisati pa bi zamolio da neko ko ima vise znanja kaze da li postoji bolja varijanta za taj cenovni opseg ...nije mi bitan overclock ! 1.Procesor INTEL Core INTEL Core i5-6600K 3.5GHz (oko 32 000) , alternative INTEL...
  27. W

    Konfiguracija za slabije igre

    Pozdrav svima! Treba mi konfiguracija za igranje igara poput GTA SA, Vice City, Minecraft, CS: GO, LoL, FS14 (a, ako ima mogućnosti možda i FS15), i još nekih sitnijih, ali to će sigurno moći da pokrene. Potrebni su mi ploča, procesor, RAM, hard disk (uzeo bih od 500GB, radi uštede) i...
  28. B

    Balkanski youtube :)

    Pozdrav ljudi,imam jedno pitanje sto se tice pocetka na youtubu :) Napravio sam kanal,napravio 5 klipa svaki klip iz editovao najvise sto sam mogao...Pokusavam dobiti preglede na klipu ali ne ide :/ Ima neko ko zna nesto o ovome da mi pojasni kako da pocnem,gde da reklamiram,kako da me ljudi...
  29. Be_HappY

    Low/medium gaming konfiguracija bez monitora do 60000 RSD

    Latio sam se posla sastavljanja neke pristupačnije gaming konfiguracije za drugara... budžet plafon 60000RSD iliti 500€. "Mora da gura NBA2k15 na haj" - njegove reči :) Za sada sam sklopio sledeće: Procesor: AMD FX-6300 Matična: GIGABYTE GA-970A-UD3P Memorija: Corsair DDR3 4GB, 1600MHz...
  30. subzero

    Pomoć oko konfiguracije, nedoumica!!

    Pozdrav. Želim da uzmem nov računar, prvenstveno za gejming, ali sam kao i većina ograniečn budžetom. Moja konfiguracija je sledeća: Foxconn M61PMV AMD Athlon II X2 215 2.77Ghz ATI Radeon 5670 1GB DDR5 4GB DDR2 RAM 400W napajanje Dakle, ono što želim da pitam je dali ovaj računar vredi...
Nazad
Vrh Dno