Šta je novo?

fox

  1. LazarLaki01

    FOX problem sa USB menijem

    Pozdrav, javio mi se problem sa FOX 32D550A televizorom. Pri menjanju inputa(source) i stavljanjem na 'media', dakle klasični interfejs kao kod obicnog dvbt2 tjunera, ostaje mi u samom meniju, i ne mogu nikako da izadjem odatle, ni kroz exit, ne pojavljuje mi se padajuci meni kada kliknem na...
  2. phantomr

    Kućna multimedija 4K TV Fox 43WOS620D za 28K din, da li se isplati?

    Šta mislite o ovom TV? FOX 43WOS620D, trenutno mu je cena 28K din. 3 god. garancija SMART LED TV 43WOS620D Gledam da kupim neki TV do oko 30k din, mislio sam da bude 4k, možda neku utakmicu da odgledam, mada slabo uopšte i gledam TV. Koristim SBB EON BOX, u njemu je neki android, radi to...
  3. D

    fox Android TV 55'' dle888 puštanje filmova

    Uzeo sam ovaj model i naravno pošto mi je ovo prvi Android veze nemam kako se radi sa ovim čudom. Pa mi je potrebna pomoć od nekog iskusnijeg. 1. Pitanje koji od ulaza na ovom televizoru daje UHD rezoluciju (pošto koji god da sam probao od ulaza (HDMI 1, HDMI 2 daju rezoluciju od 1080 p (na...
  4. B

    FOX Android televizori

    Ja baš u poslednje vreme gledam ove smart televizore i naleteo sam na modele FOX televizora, kada pogledam karakteristike oni imaju maltene sve što treba?! Šta vi mislite o ovim modelima, android mi deluje dosta primamljivo...
  5. __zevs__

    FOX dialup

    Videh na fox televiziji. Navodno 6 meseci flat kosta 512dinara (naplacuje se sms porukom). http://www.foxtv.rs/sr/oNama/akcije/akcija1.html
Nazad
Vrh Dno