Šta je novo?

cooler master

  1. Labradorian

    Cooler Master NR200P Max

    https://www.coolermaster.com/catalog/max/mini-itx/nr200p-max/ Da li neko zna gde mogu nabaviti NR200P Max? Prodavci ne mogu naći kod dobavljača, odnosno nema ni kod nas, pa ni na KP. Na Iponu su mi rekli da nemaju nikakvu informaciju o nabavci ovog kućišta. Ako kućište košta manje od 50.000...
  2. @tomic

    Nije aktuelno Cooler Master Hyper 212 RGB Black edition

    Legendarni kuler. Najskuplja verzija Hyper 212 sa RGB ventilatorom (bolji od starijeg modela) i crnim tornjem. Fabričko pakovanje sa kompletnim sadržajem. Lično preuzimanje ili slanje nakon uplate na tekući. Stanje: kao nov! Garancija do 13. Juna 2023. godine. Cena: 35€
  3. B

    [SCRATCHBUILD] Bulldozer, Masivno kućište

    Pozdrav ljudi, Izvinjavam se zbog obimnog posta / postova ali se nadam da cete uzivati :) [CENTER]Zdravo ljudi, ja sam Ilija, ili BaxterTheFly Veliko hvala Gigatronu! Veliko hvala i sponzorima :D : CoolerMaster Shakmods.com Phobya AlphaCool AquaTuning Počeo sam da radim...
  4. C

    Cooler Master Seidon 120, Alpenfohn Brocken ili Cooler Master 212 EVO

    Vlasnik sam AMD FX 6350, kao što znamo Vishera jezgro je hladno. Evo krenule su nešto više temperature za ovo doba godine, a ja sa mojim fabričkim box kulerom imam temperaturu od 15C u stanju mirovanja, do nekih 50C u najvećem opterećenju. Naime, nervira me njegov zvuk, obrtaji su dosta veći u...
  5. M

    CoolerMaster B700 Coil Whine

    Kupio sam skoro napajanje CoolerMaster B700 i imam problem sa coil whine-om. Cuje se povremeno, nije glasno ali je prilicno iritantno. Nekako mi taj zvuk mnogo vise smeta od npr. zvuka ventilatora koji je inace prilicno bucan na ovom napajanju. Zaustavljao sam ventilatore i definitivno je coil...
  6. pharaon.92.bc

    My HAF 932

    Postovane kolege,poslednjih 5 dana nisam izlazio iz garaze jer sam dodatno modovao moju 932.:D Prvi mod se sastojao u jednostavnom farbanju unutrasnjosti kucista u crnu boju.Posto sam prvi put koristio samo sprej u boci,farba se dosta lako skidala i grebala tako da je kuciste posle par meseci...
  7. Gizmo

    Ljudi koji koriste LCD HDTV kao PC monitor

    U poslednje vreme sam primetio da je sve vise i vise ljudi koji koriste LCD televizor kao kompletnu zamenu za PC monitor. Ako ste jedan od tih ljudi napisite koliko dugo to vec radite, model televizora, koju dijagonalu koristite, na kojoj udaljenosti, i obavezno slike kako to izgleda iz nekoliko...
  8. pedjamusic

    Cooler Master 590 HDD rack, neznanje

    Pozdrav, pre koji dan sam kupio Cooler Master Centurion 590. Dolazi sa HDD rack-om koji ima gumice za smanjivanje vibracija i samim tim i buke. Problem je sledeci: imam (trenutno) 2 Maxtor PATA hard diska i prostor HDD rack-a je presirok za hard diskove. Srafove koje imam iz drugog kucista...
Nazad
Vrh Dno