Šta je novo?

skype

  1. K

    Skype quit unexpectedly

    Pozdrav svima. Imam problem u vezi sa Skype-om koji mesecima ne mogu da resim. Kada pokrenem Skype, pojavi se obavestenje da je "Skype quit unexpectedly", i ponudi mi opcije Ignore, Report i Reopen. Kada kliknem na Reopen, ponovo izbaci obavestenje "Skype quit unexpectedly" uz ogroman crach...
  2. pajica123

    Skype: Making it up to you (20 free minuta)

    upravo mi stigao mail od skype... izvinjavaju se za nedavni prekid u radu, i poklanjaju 20 minuta, koji, koliko sam shvatio, traju 7 dana... ne znam da li su svi ovo dobili ili sta je u pitanju. evo ga mail nisam primetio da su mi dodali nesto na racun. imao sam 8,40$, toliko i sada imam...
  3. Devix89

    Skype VOIP

    Ne znam da li je ovo adekvatan podforum, molim moderatore ako nije da temu smesti gde treba. Takođe sam pokušao i da pretražim forum za ovu temu, nisam našao, a ni google nije bio od pomoći, tako da ću ovde opisati situaciju i postaviti pitanja. Posedujem Pirelli-jev ruter što je Telekom delio...
  4. B

    Skype - brzina protoka

    Nikada ranije nisam obracao paznju na ovo, medjutim s'obizrom da u poslednje vreme imam neke probleme sa internetom, poceo sam da pratim protok prilikom koriscenja skype-a i dosao do sledeceg zakljucka. Dakle Skype mi u proseku trosi 100 Kb/s i za upload i za download. Recimo da je to od 80-120...
Nazad
Vrh Dno