Šta je novo?

mobilni telefon

  1. E

    Vivo y33s displej

    Pozdrav, Imam Vivo y33s skoro 2 godine; za to vreme nikada do sada nisam imala problem; međutim pre par dana su mi se pojavile par tankih sarenih vodoravnih linija po ekranu. Tač radi normalno, telefon ne baguje ,nista, sve u redu, ali te linije ne nestaju. Vratila sam telefon na fabrička...
  2. Atticus Fetch

    Mobilni telefon Najbolji telefon od 400 do 500e? Pomoć

    Pozdrav ljudi. Nisam siguran da li su ovakve teme dozvoljene ovde kako ne bi došlo do pretrpavanja foruma sličnim sadržajem, izvinjavam se unapred ako je tako. Potrebna mi je pomoć oko izbora Android telefona u cenovnom rangu od 400 do 500e maksimalno (Ako postoji ispod 500 svakako je bolje)...
  3. D

    ZTE Blade A51

    Dobio sam dzaba zte blade a51. Da li neko ima iskustva sa tim telefonom ? Ili da ga prodam na kp, da li bi uopste neko to i kupio, ja pre nikada nisam cuo za taj telefon.
  4. D

    Mobilni telefon Nov Telefon do 50 000

    Interesuje me koji je to trenutno najbolji telefon srednje klase do 50 000 dinara. Pogledao sam klip najbolji telefoni u 2022 i "motorola egde 30" je proglasen kao najbolji ove godine u tom cenovnom rangu. Ali takodje kazu da ima modela od prosle godine koji vaze da su bolji. Interesuje me koji...
  5. zezam krizu

    Nije aktuelno Samsung Galaxy A71 6/128GB DualSIM crni - garancija [BG]

    Na prodaju Android mobilni telefon Samsung Galaxy A71 6/128GB Dual SIM model crne boje, kupljen u Gigatronu 23.12.2020. i sa tekućim garantnim rokom koji je trajanja manjeg od 8 meseci. Uređaj se prodaje u stanju kao sa fotografija, postoje tragovi korišćenja na poleđini i oko lajsne (posledica...
Nazad
Vrh Dno