Šta je novo?

mobilni

  1. S

    Mobilni telefon Telefon za oca u selu

    Pozdrav, Potrebna mi je pomoc, Treba caletu za uzmem telefon, koristi obicno Nokie, obicne non smart telefone jer nece da tapka po ekranu. Znaci treba mi obican telefon sa tipkama. Elem, najveci problem mi je prijem signala posto zivi u selu gde signal nine bas najbolji, i mora da juri po...
  2. N

    Mobilni telefon Koji telefon da kupim do 500(850)€ ?

    Pukao mi je ekran pa mi je potrebna pomoć u odabiru novog telefona. Što se tiče budžeta, imam tri opcije: - do 4200 rsd mesečno na 24 rate + Yettel Total 40 - do 500 eur za keš - do 100 hiljada na 24 rate kreditnom karticom Igrice ne igram na telefonu, bitan mi je kvalitetan...
  3. CCarolinee

    lsključivanje autofokusa i telefoni koji imaju ovu opciju?

    Koji telefoni imaju opciju isključivanja autofokusa prilikom snimanja? Budući da često koristim kameru, potreban mi je tekefon koji ima dobru kameru ALl l ovu opciju kako se fokus ne bi stalno prilagođavao dok je snimanje u toku? Ovu opciju ili nalazimo u podešavanjima u okviru kamere ili kada...
  4. ZLI

    Nije aktuelno Honor 8x /64

    Prodajem, Honor 8x 64gb polovan, bez tragova koriscenja, plavi, teracel futrola. Zamenjen drugim stoji u fioci vec duze vreme. Kutiju mislim nemam, ide punjac, garancija verovatno istekla ili ima jos nesto, dajem radnu-probnu. Preuzimanje Bg-centar za sada ne saljem. Cena: 95e fiksno ili 11000...
  5. U

    Servis za telefon

    Imam prvi Moto G od 16gb i vibracija mi cas radi cas ne. Nosio sam telefon u 2 servisa i oni su mi rekli da ne mogu da ga poprave jer je vibromotor na ploci i da je rizicno skidati ga zbog kamere i da je sprzen. Sad posto vibracija malo radi, malo ne meni je nelogicno da je sprzen i logicnija...
  6. Gizmo

    MiFi spravice

    Za one koji nisu upoznati MiFi spravica služi za deljenje mobilnog interneta, tačnije ubacite vašu Sim karticu na kojoj imate internet paket i kroz ovaj uređaj podiže se WiFi hotspot. Stavite spravicu u džep pošto ima svoju bateriju i na taj hotspot se posle zakačite vašim smartfonom ili...
  7. Tetsuo

    SE K770i ekran

    Sestra ima problem na svom k770i, pa rekoh da pitam ovde, možda je neko viđao tako nešto. Naime, ekran zadrhti kada nešto promenim na njemu (tipa, kliknem na gore ili dole) i posle kraćeg vremena boje na njemu se pokvare i izmešaju, kao kada rikne grafika na PC-ju. Pretpostavljam da je ovo h/w...
  8. D

    Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

    Mislim da bi mnogima od nas koristilo da vidimo kakve slike prave pojedini mobilni telefoni. Neka ovo bude thread za to. Zamolio bih da se postavljaju slike slikane po lepom vremenu, napolju. Ja nema svrhe da postavljam slike sa mog SE t630 jer su uzas, tako da je pozeljno da ovde budu listane...
Nazad
Vrh Dno