Šta je novo?

thermaltake

  1. N

    "naTTure" project (ThermalTake 2020)

    U saradnji sa ThermalTake Adria i ove godine napraviću jedan izuzetan mod u saradnji sa ovom kompanijom. Pratite worklog biće interesantno. Hardware sačinjavaju sledeće komponente: TT P5 Case ASUS x470 MB Rizen 3800X TT DDR4 TOUGHRAM RGB 32GB POWER PF1 ARGB 1200W PLATINUM AMD 5700 XT And...
  2. kosta1993

    Ne znam koji je ovo uredjaj za komp

    Jel ima neko predstavu sta bi ovo cudo moglo da bude,verujem da je neki rgb kontroler ili mozda za ventilatore ali nigde na netu ne postoji slika ovoga da bih znao sta je... Pise samo thermaltake i neki broj dole koji vrv nista ne znaci.(01423) :) Sa zadnje strane neki sundjer sto vrv znaci da...
  3. Jane

    Ventilator za Thermaltake Toughpower XT 775W

    Originalni je prilicno bucan, koji bi ventilator mogao da zameni originalni. Mislim da ide 14ica Istekla garancije prosle godine, tako da bih ga rado zamenio :smash:.
  4. General Tragg

    Thermaltake Supressor F51 - samo kopija R5, ili unapređenje?

    Kao što je mnogima od nas već poznato, Thermaltake je u prošlosti više puta optuživan kako "pozajmljuje" ideje od drugih. Nesumnjivo da je to slučaj i sa Supressor F51 kućištem, koje je očigledna kopija Fractal Design Define R serije. Prosudite i sami: Ono što me je iznenadilo je [H]ard|OCP...
  5. Dulje

    Fan splitter

    Evo ovako, pošto imam Thermaltake Versa II kućište u koje stanu do 6x 120mm ventilatora, zanima me gde može da se kupi fan splitter? Nemam predstavu kako se to zove kod nas i probao sam da potražim na internetu ali nikako da nađem. Takođe, imam ASRock Z87 Pro3 matičnu koja podržava 4 ventilatora...
  6. N

    Gejmerska Konfiguracija za solidan novac.

    Pozdrav svima.. Vec dugo vremena razmatram sta da uzmem pa sam odlucio za ovu konfu. Zanimaju me vasa misljenja o svemu ovome.. ~750e [ BiH ] . CPU: i5-4670K CPU Cooler: Corsair H80i MOBO: MSI Z87-G45 RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz PSU: Thermaltake SPS-630M CASE: Thermaltake Commander...
  7. weber

    Thermaltake commander

    Kupio sam ovo kuciste skorije. Pristojna limarija. Nema zveckanja i krckanja. Napred mogu da se uglave 2X120mm ventova u prednju masku, jer ima mesta i fabrickih rupa, s'tim sto gornji mora da bude tanji. Obezbedjuje lep protok sa dosta svojih otvora za ventilatore. Prednja maska se skroz skida...
  8. djtr

    Xigmatek Midgard vs Lancool K58 vs ThermalTake Armor Junior

    Iz naslova, znaci ponavljam tri kucista su u igri: 1. Xigmatek Midgard 2. Lancool K58 3. ThermalTake Armor Junior E sad, cenovno se ne razlikuju bitno (Lancool je jeftiniji). Recimo da mi se sva svidjaju (niti cu ja ili bilo ko da gleda u kiciste niti mi je potrebna providna strana ustvari...
Nazad
Vrh Dno