Šta je novo?

strix

  1. Abott

    Potrebne slike ASUS STRIX X570-I GAMING

    Pozdrav drugari, Ima li ko ovu plocu da je voljan da slika zadnju stranu ploce u malo boljoj rezoluciji i eventualno da izmeri multimetrom vrednosti nekih pasivnih elemenata na njoj? Hvala unapred!
  2. ASUS Srbija

    ASUS ROG STRIX Z270E Gaming matična ploča - pristupačnija ulaznica u ROG svet!

    Na još jedan zahtev naših fanova predstavljamo vam još jednu ROG matičnu ploču kodnog imena ASUS ROG STRIX Z270 Gaming. Pogledajte video prilog o ovom izvanrednom parčetu hardvera.
  3. S

    Corsair H80i na GTX 970 Strix

    Pozdrav drugari. Kupio sam H80i za izuzetno niske pare. Caka je da je novo, ali nema Corsair link kabl i samo jedan ventilator, ali sve u svemu odlicna pogodba. S obzirom da imam Arctic Liquid Freezer 240 za proceosor, odlucio sam da H80i stavim na graficku. Imam kuciste N200, tako da je cudno...
  4. stalker92

    Gigabyte GTX960 G1 Gaming 4GB vs Asus GTX960 Strix OC 4GB (Black?)

    Kupujem novu grafičku i dvoumim se, pa mi možda neko ovde pomogne da prelomim... :D Trenutno imam GT430 grafiku, koja je ispravna, ali definitivno preslaba iako nisam neki gejmer... Tako da sam rešio da se upgrade-ujem po tom pitanju, budžet mi je nekih 200-220 eura. Sveo sam izbor na 3...
Nazad
Vrh Dno