Šta je novo?

apple

  1. Imotep95

    iPhone 16

    Iako ima još ~7 meseci do predstavljanja nove serije iPhone telefona kompanije iz Kupertina, polako pristižu nove informacije za iPhone 16 perjanice. https://x.com/majinbuofficial/status/1758869083901063674 https://www.macrumors.com/2024/02/12/iphone-16-pro-max-longest-ever-battery-life/
  2. I

    Prepakiranje iPhone telefona

    Pozdrav svima, imam pitanje. Čitao sam da se na dosta mjesta i po radnjama gdje se prodaju telefoni dešava da ljudi prodaju prepakovane iPhone telefone kao nove, pa stoga imam jedno pitanje za sve Vas. Kako mogu znati da li je telefon prije korišćen ili je zaista stvarno nov i nekorišćen ? Znam...
  3. Marinovic

    Problem sa iPhone 14 Pro

    Pozdrav, kupio sam pre bukvalno mesec dana nov iPhone 14 Pro u Yettel-u. E sad predhodno sam imao bas stari Huawei i ocekivao sam da baterija bude bar duplo bolja, medjutim duplo je gora, bukvalno ga je ne moguce koristiti. Za 2 sata mi je otislo 50% sto je meni bolesno, a koristim samo TikTok...
  4. M

    Imessage i FaceTime problem.

    Zdravo svima. Pre nekih nedeljak dana sam izvadila karticu iz telefona radi provere druge kartice, i nakon vraćanja prethodne kartice u telefon sam izgubila svaku mogućnost povezivanja SIM kartice na Imessage i FaceTime, s tim da kada sam pokušala da povežem mail, Srbije nije bilo u datim...
  5. Chernobyl

    Laptop Pomoc pri kupovini Apple MacBook

    Pozdrav svima, treba mi pomoc oko kupovine MacBook laptopa. Zbog prirode posla primoran sam da kupim MacBook, s' obzirom da nisam u Mac svetu svaki savet je dobrodosa, narocito sta da gledam pri kupovini polovnog laptopa. Ono sto meni treba je da ima software podrsku narednih godinu ili dve dana...
  6. I

    iStyle garancija

    Zdravo, da li neko ima informaciju iz prve ruke o koriscenju internacionalne Apple garancije u iStyle-u za uredjaje koji nisu kupljeni u Srbiji nego npr preko kupujem prodajem? Ja sam cuo da traze dokaz o kupovini i dokaz o placenom porezu ako je uredjaj kupljen u inostranstvu. Da li je ovo...
  7. LMTD

    Prodajem/menjam Apple iphone 14 Pro Max 128gb Gold

    Lični telefon 14 Pro Max 128gb zlatne boje. Od prvog dana staklo na ekranu, nošen uglavnom sa maskom. Punjen 10W punjačem. Stanje: 9,5/10. Par sitnih tačkica na lajsni. U Apple garanciji do: 15.11.2023. Battery health: 95% Softver: iOS 16.6. Na telefonu sve savršeno radi. Za EU tržište je (ima...
  8. Cosmosis

    Shortcuts iphone

    Pozdrav ljudi, ovo je tema za sve ljubitelje shortcuts-a na iphone telefonima, mozda nekom bude ovo interensatno . Video sam da u temi Aplikacje -IOS postoje ljudi koji su pisali o raznoraznim shortcuts i nudim priliku ko voli neka se prikjluci temi koje su njegovi omiljeni shortucts i kao i...
  9. LMTD

    Nije aktuelno Original providna magsafe maska za 14 pro

    Original maska (telefon izbacuje krug kada se stavi maska). Stanje: skoro pa nova. Nošena svega par puta. Nema tragova habanja niti dubokih ogrebotina. Moguće lično preuzimanje Novi Beograd i Smederevo. Cena 5000 din.
  10. -V-O-Y-A-G-E-R-

    Nije aktuelno Monument - lokalni backup fotografija (NAS za fotke) i Mac Proovi 5,1 (2010-2012)

    1. Monument foto bekap (NAS) i kataloger sa prepoznavanjem lica - 5000 din 2. Mac Pro (mid-2012) 3.2GHz quad, 32GB RAM - oštećeno kućište - 270 eur 3. Mac Pro (mid-2012) 3.2GHz quad, 32GB RAM - 320 eur 4. Mac Pro 5,1 (Mid 2010) BTO 3.33GHz 6-core - 360 eur Gornje cene su za forumaše. Ako pišete...
  11. LMTD

    Nije aktuelno Apple iPhone 14 pro 128gb esim (prednost zamena)

    Probao sam da ga koristim ali ne mogu da se naviknem nikako.😁 Apple garancija 11. Oktobar 2023. Stanje 9,9/10. Battery health 100%. Od prvog dana staklo i maska. Uz telefon idu 3 maske i original 20w punjač sa ojačanim kablom. Zamena samo za Samsung S23 Ultra. Cena za keš 1000e. Zamena i prodaja...
  12. LMTD

    Nije aktuelno P: Apple iPhone 12 64gb plavi

    Aktiviran: 20. Aprila 2022. U Apple garanciji do 20. Aprila 2023. Stanje: 9.5/10 (par sitnih tačkica na leđima od prašine ispod maske). Od prvog dana su zaštitno staklo i maska na telefonu. Oprema: kutija, usb, iglica, 3 maske. Battery health: 96%. Memorija: 64gb Sim free, sve potpuno ispravno...
  13. Ninoslav

    Pokrenut postupak protiv dobavljača proizvoda brenda „Apple“

    Komisija za zaštitu konkurencije je pokrenula postupak ispitivanja povrede konkurencije po službenoj dužnosti protiv povezanih privrednih društava Apcom iz Mađarske i Apcom Distribution iz Beograda zbog postojanja osnovane sumnje da navedena društva određuju cene „Apple“ proizvoda u daljoj...
  14. M

    Pomoć u vezi tastature

    Pozdrav svima! Skoro sam kupio polovni Macbook pro 13” mid2012 koji je “nabudzen”. Masina radi odlicno uzimajuci u obzir da je 10 godina star laptop. Ali imam problem sa svetlom tastature (keyboard backlight) koje ne radi. Pokusao sam sve trikove na koje sam naisao na netu i yt kako da...
  15. J

    MacBook Pro 17” 2009 mid

    Postovani, Imam Macbook 17 Pro (mid 2009), radi na softveru MacOs X El Capitan, pokusavao sam neka azuriranja softvera ali kaze da ne podrzava? Baterija mu je odlicna, radi brzo, Ssd 256gb, 8gb rama. Sta mogu da uradim sa tim Macbook-om? Dal postoji opcija da mogu skidat aplikacije? Dal moze jos...
  16. D

    Laptop ozbiljna zver (Xeon + 128GB RAM)

    Pozdrav ljudi imam jednu molbu da mi pomognete posto imam jednu veliku dilemu , nikada kod vas nisam video da ste testirali neku ozbiljnu zverku poput ove koju vam saljem u linku , lenovo thinkpad sa xeon procesorom 128 giga rama, quadro 16 giga grafikom itd . Moje pitanje je , po vama sta je...
  17. ivanbass1

    Periferni uređaji Koji docking station za Mac racunare

    Pozdrav. potreban mi je docking station koji radi sa racunarima sa Apple ARM arhitekturom. Trenutno koristim Mac Mini M1 i Macbook Pro M1 2020. Otprilike sta mi treba: Da se povezuje preko USB-C (ili Thunderbolt, sta god funkcionise) Da ima podrsku za dva monitora (4K 60Hz) Dock ce biti...
  18. njikolaj

    Nije aktuelno Macbook Pro 13'' Touch Bar (2018), 8/512GB

    Naslov oglasa: Macbook Pro 13'' Touch Bar (2018), 8/512GB, 700€ Model: Macbook Pro 13" Touch Bar (mr9r2mg/a) Starost: 3 godine Procesor: Intel® Core™ i5-8259U /2C/2.3-3.6GHz/ 64 MB RAM memorija: 8 GB LPDDR3 RAM Kapacitet diska: 512 GB SSD Grafika: Intel® Iris™ Plus Graphics 655...
  19. HAD~

    iPhone 14

    Da li ste čuli vest da će apple u novoj generaciji ajfona da zadrši stari procesor, a samo u pro max verziji da dođe bionic 16? To ako je istina porušiće jedno načelo koje je bilo vrhunsko. A to je da u najnovijem ajfonu koji god da kupiš imaš najjače performanse. Ovo bi značilo da će iphone...
  20. mirza82

    Prodajem/menjam MacBook Pro 15 i7/32GB/256GB/555X 4GB | Microsoft Surface Book 2 13.5 | Sodimm DDR4 16GB 2400T

    1. Apple MacBook Pro 15-Inch Core i7 2.6 Touch/2019 u perfektnom stanju. Processor : Intel Core-i7 processor 2.7GHz Hexa-Core 6/12 Displays : 15.4" inch - Display ( 2880 x 1800 ) Retina Graphics : Intel UHD Graphics 630 Graphics : AMD Radeon Pro 555X with 4 GB Memory : 32 GB - 2400MHz DDR4...
  21. Mil0sbeo

    Nije aktuelno Apple AirTag 4 pack or single VAKUM

    Apple AirTag 4 komada vakum, stiglo iz UK. Zanimljiv novogodisnji poklon. Ako ima zainteresovanih PM, moze 4 pack i na komad, mozda bih zadrzao neki za sebe. 4kom = 130e 1kom = 40e 065 84 84 658
  22. Mosquito Slayer

    Nije aktuelno iPhone 13 Pro Max 128gb Gold, nekorišćen, simfree, 2 godine garancije

    Nov, nekorišćen, uzet večeras u A1 (videti četvrtu sliku), simfree, dve godine garancije, kutiju otvorio radnik u poslovnici, to im je valjda praksa šta znam, radi provere. :) Ja ga samo uslikao, ni ne želim da ga koristim jer neznanje je blaženstvo :D ne bih da se razmazim ProMotion ekranom...
  23. Mosquito Slayer

    Nije aktuelno iPhone 13 Pro Max 128gb, graphite, neotvoren, simfree, 1300€

    Prodajem iPhone 13 Pro Max 128gb, nov, neotpakovan iz A1, graphite, simfree, dve godine garancije. Cena: 1299€ Kontakt prvo preko bench poruka. Preuzimanje lično u Beogradu.
  24. reveal

    Laptop Savet za kupovinu MacBook Air M1

    Odlucila sam da uzmem MacBook Air M1 8/256, ali sam videla razlicite opcije za koje bi mi znacilo da neko podeli iskustvo :) Prva je naravno zvanicna prodavnica gde je 152000 trenutno i daju dve godine garancije. Druga varijanta je KP gde ima razlicitih cena od 920 do 1000+ eura (znatno...
  25. sysninja

    Nije aktuelno Apple Macbook Air M1 16GB RAM/512GB SSD

    Malo prešao, prvi vlasnik... :) Prodajem svoj M1 sa 16GB rama, 512GB SSD (BTO konfiguracija) koji sam kupio početkom februara u iStyle. Stigao mi je poslovni M1 Pro pa mi više ne treba ovaj. U odličnom stanju, 9.5/10. U garanciji do 02.02.2023. (još 16 meseci), kutija, punjač, račun i sve što...
  26. mirza82

    Prodajem/menjam MacBook Pro 15 i7/32GB/256GB/555X 4GB | Microsoft Surface Book 2 15.6 | Microsoft Surface Book 2 13.5

    1. Apple MacBook Pro 15-Inch Core i7 2.6 Touch/2019 u perfektnom stanju. Processor : Intel Core-i7 processor 2.7GHz Hexa-Core 6/12 Displays : 15.4" inch - Display ( 2880 x 1800 ) Retina Graphics : Intel UHD Graphics 630 Graphics : AMD Radeon Pro 555X with 4 GB Memory : 32 GB - 2400MHz DDR4...
  27. Kasa5033

    Prodajem/menjam Apple iPhone 11 Pro Max 256GB

    Na prodaju Apple Iphone 11 Pro Max, 256GB. U besprekornom stanju i sa očuvanom baterijom. Korišćen svega 7 meseci. Uz telefon dolazi punjač i slušalice. Garancija važi više od godinu dana. Cena 800€ (FIKSNO). Slanje kurirom u originalnoj kutiji. Kontakt poziv ili sms na broj: 060-381-9990
  28. bodzacumbodza

    Apple Care + KP

    Pozdrav, zanima me apple care +. Da li mogu da aktiviram apple care plus sa uredjajima koje kupim od 3rd party resellera aka kupujem prodajem novih iphona u vakumu? Malo su nejasni iz apple-a posto kazu da moze 60 dana od "purchase". Sad ne znam kad i gde su oni kupili te uredjaje i da li je to...
  29. njikolaj

    WWDC 2020

    WWDC 2020 se održava dana 22.06.2020. godine u 19 časova po našem vremenu. Prvi put se radi o potpuno online prezentaciji. Može da se gleda na Apple.com, svim Apple proizvodima, Youtube (https://www.youtube.com/watch?v=GEZhD3J89ZE), u Microsoft Edge.. ono što se očekuje: 1. Nove...
  30. sam633

    Apple M1/M2/M3 - MacBook Air i Pro

    Apple plans to announce ARM transition for all Macs at WWDC 2020
Nazad
Vrh Dno