Šta je novo?

televizor

  1. S

    Kućna multimedija Koji TV izabrati TCL 55C735 ili Hisense 55E7KQ

    Pozdrav društvo, imam jako nedoumicu oko izbora između ova dva TV-a: TCL 55C735 ili Hisense 55E7KQ. Oba su dobrih karakteristika za srednju klasu kojoj pripadaju, ali TCL je malo skuplji (verovatno jer ima 144hz) pa me interesuje da li se isplati dati više novaca za TCL zbog toga. Mada mi se po...
  2. S

    Kućna multimedija Kupovina TV-a 55" 45.000

    Pozdrav društvo, potrebna mi je pomoć oko kupovine TV-a. Planirao sam da kupim Televizor od 55 inča u cenovnom rangu od 40-45000. Našao sam tri modela pa me zanima da li mi neko može pomoći pri izboru ili podeliti svoje iskustvo ako ga ima za neki od modela. 1. VOX 55 VAQ750B 2. TCL TELEVIZOR...
  3. Aykii

    Kućna multimedija Izbor televizora: LG 50NANO763QA vs TESLA 50E635SUS

    Pozdrav! Planiram da kupim TV za svakodnevnu upotrebu, eventualno za malo sasvim casual gejminga - dakle nikakav overkill. Ova dva modela iz naslova, LG 50NANO763QA i TESLA 50E635SUS, ugl. ispunjavaju neke zacrtane specifikacije. Tesla je dosta jefitniji, što mi se čini pomalo sumnjivim s...
  4. Sinisa11

    Kućna multimedija Samsung ili LG

    Hteo bih da kupim novi televizor. Da li neko ima iskustva sa Samsung QE65Q70CATXXH i LG 65QNED913QE?
  5. Sinisa11

    Kućna multimedija Samsung televizor

    Da li neko ima iskustva sa Samsung televizorom QE55Q70CATXXH? Da li možda uštedeti i uzeti Samsung UE75CU7172UXXH ili eventualno TCL 75C735?
  6. GhostFace

    VOX Televizori

    Obzirom da nemaju svoju temu a zaslužuju je kao lokalni brend koji ima sertifikovane Google, Android i webOS platforme a po GFK'u imaju učešće u prodaji u Srbiji čak 30%. Dakle po mom mišljenju pored ostalih lokalnih brendova , mogu slobodno reći da je odnos uloženog odnosno cena i kvaliteta...
  7. 1

    Grundig televizori - iskustva

    Interesuje me kakva iskustva imate sa pomenutim brednom? Planiram kupovinu novog TV-a. Pored dobro poznatih (brendova srednje klase) Hisense i TCL, dobila sam preporuku za Grundig televizor - konkretno, GRUNDIG 55 GHU 7970 B TV kupujem isključivo zbog Android / Google TV funkcija, za...
  8. 1

    Kućna multimedija Najbolji televizor (55') do 50.000 din

    Poštovani članovi, Vec par dana se patim sa izborom TV-a, tako da je svaki savet dobrodošao! :) Celu jednu platu dajemo na kupovinu i hteli bi da uzmemo nešto najkvalitetnije u toj srednjoj klasi (nešto što neće riknuti nakon 2-3 god). Vidim da Hisense i TCL imaju na oko lepe televizire, sa 5...
  9. ikac222

    Kućna multimedija Tv do 800e

    Pozdrav ljudi i izvinite ako vec negde postoji ova tema. Poprilicno sam zbunjen u vezi kupovine tv, jedni kazu ovo jedni kazu ono. Hteo sam da uzmem neki televizor do 800e. Hteo sam neki tcl ali ima samo c735 , nije los (valjda) ali mogu i malo vise izdvojiti novca pa da uzmem ako postoji jos...
  10. Scepanator

    TV za reprodukciju slika i videa u poslovnom prostoru

    Pozdrav ljudi,treba mi savet i pomoc. Tražim neki TV na kom cu vrteti slike i video snimke u poslovnom prostoru,kao primere poslova koje sam uradio do sada.Naravno sto jeftinije da prodjem.
  11. P

    Kućna multimedija Smart TV 50″ do 80000 dinara?

    Pozdrav svima, potrebna mi je preporuka za smart TV. Budžet do nekih 70000 - 80000. Dijagonala: 50 inca. Bitno mi je da bude androidOS najviše zbog aplikacija poput EON-a i sličnih. Za oko mi je zapao Sony KD50X72KPAEP pa ukoliko neko ima isti model značilo bi mi da podeli utiske kako se...
  12. mateja2

    Kućna multimedija 55A63H vs 58A6BG vs 58P635, koji televizor uzeti?

    Dvoumim se izmedju tri televizora, 2 Hisense(55" i 58") i 1 TCL(58"). Televizor će biti korišćen samo za gledanje kablovske (Iris STB) i filmova sa fleša, nikakav gejming. Sva tri imaju slične specifikacije, jedino sam pročitao da VIDAA OS ima nešto slabiji izbor aplikacija, ali to nije problem...
  13. LazarLaki01

    FOX problem sa USB menijem

    Pozdrav, javio mi se problem sa FOX 32D550A televizorom. Pri menjanju inputa(source) i stavljanjem na 'media', dakle klasični interfejs kao kod obicnog dvbt2 tjunera, ostaje mi u samom meniju, i ne mogu nikako da izadjem odatle, ni kroz exit, ne pojavljuje mi se padajuci meni kada kliknem na...
  14. W

    Kućna multimedija Kupovina Televizora do 600E

    Pozdrav, Zeleo bih da kupim TV do 600e, pozeljno 50-55 inca. Potrebno mi je da mogu instalirati EON TV aplikaciju, HBO max, Stremio i da moze podrzati nesmetani rad na Youtube i slicno. Dakle, verovatno ono sto trazim jeste AndroidTV, ali mozda jos neki OS pruzaju mogucnost skidanja ovih...
  15. Fikus96

    Kućna multimedija Hisense 50e76gq ili Hisense u7qf

    Prvi put uzimam srednju klasu televizora najvise za filmove sbb i xbox series S. Da li HDR kod starijeg modela dobar toliko da uzmem godinu dana stariji tv ? Zanima me da li na vidi moze da se instaliraju Hbo, netflix isl
  16. G

    Kućna multimedija koji televizor da kupim

    Samsung UE43TU7022KXXH ili HISENSE 43A6BG treba mi dobar tv za igrice i filmove
  17. Radiant

    Kućna multimedija Philips 58" 58PUS8546 vs. SHARP 55" 55EQ3

    Pozdrav svima, Hteo bih da kupim novi TV uskoro i ova dva modela su mi zapala za oko. Ne znam za koji bih se odlučio (još ih nisam video uživo) pa me zanima još neko mišljenje nekoga ko je bolje upućen. Koristio bih ga za streaming, video igre i povremeno za televiziju. Slična im je cena (oko...
  18. S

    Kako ubaciti besplatne kanale na tv?

    Skoro sam kupio televizor posle 10 godina nemanja televizora. Ne gledam televizor, i zato ga nemam. Ali sam odlucio da kupim cisto mozda po nekad da pogledam neki film ili seriju na veliki TV, a i kao ukras za dnevni boravak. I jos jedan razlog je kad mi dodje tako neko, nemam TV nemaju sta da...
  19. Bobajakuda

    Kućna multimedija Novi TV do 150.000 za filmove.

    Nakon 8 godina koriscenja Samsung UE32F5000 doslo je vreme za kupovinu novog. Totalno sam u autu sto se tice tehnike generalno pa nisam siguran sta uzeti. Televizor cu koristiti najvise za gledanje filmova i nesto YT. Domaci kanali bas retko. Znam samo da hocu VA panel. Sto se tice velicine...
  20. mikas2310

    popravka pozadinskog osvetljenja na LG televizoru.

    molim da mi neko pomogne.promenio sam pozadinsko osvetljenje na tv.u ali mi se posle sklapanja pojavila zelena boja gde bi trebala biti crna.unapred hvala.
  21. Ć

    Kućna multimedija 43" 4k Smart TV - do 50k RSD

    Zdravo, da li imate neke preporuke za 43" 4k Smart TV, budzet je 40-50k ? Gledao sam par TCL modela (npr 43P715), kakva su vasa iskustva sa njima? Hvala.
  22. Justmemv

    Povezivanje zvucnika 5.1 na Tesla Smart TV

    Pozdrav svima, Imam Smart Tesla TV 55s905bus model kom klasican 3.5 mm audio prikljucak ne radi, iako postoji TV ga ne registruje. Kada zelim da povezem na njega vufer sa 5.1 sistemom zvucnika. Model zvucnika je SW-HF 5.1 4500 koji zelim da povezem. Da li je moguce povezati zvucnike na TV sa...
  23. nemanja_tr

    Kućna multimedija Pomoc oko odabira TV-a za pracenje vremenske prognoze do 500€

    Pozdrav drugari, u potrazi sam za televizorom za kancelariju, neka 50ica smart. Panel mi je totalno nebitan, jer ce na njemu ici samo vremenska prognoza. Sad me interesuje da li je izvodljivo da se prognoza prati preko browsera odnosno da li se refreshovanje tog sajta zavisi od samog sajta ili...
  24. star-duster

    Kućna multimedija Televizor 43", VA panel, 4K, cca 40.000

    Šta kupiti? U naslovu sam napisao glavne kriterijume. Dakle, veličina 43", panel obavezno VA (neću IPS) i 4K rezolucija. Cena oko 40 hiljada. I da ne bude baš no-name. Televizor bi se koristio u maloj sobi koja je i trpezarija i dnevna soba i moja radna soba... Tako je u malim stanovima. Volim...
  25. N

    TV- problem sa zvukom (koji se konstantno pojačava i bledi)

    Potrebna mi je pomoć kako bih se informisala (eventualno na svoju ruku rešila problem sa zvukom) ili reklamirala televizor zbog kvara. U pitanju je televizor marke FOX (42' 4K Android) - ne sećam se tačno modela, ali ću potražiti dokumentacijom u slučaju da je to potrebno. Televizor već izvesno...
  26. N

    FOX 42' TV- problem sa zvukom (koji se konstantno pojačava i bledi)

    Potrebna mi je pomoć kako bih se informisala (eventualno na svoju ruku rešila problem sa zvukom) ili reklamirala televizor zbog kvara. U pitanju je televizor marke FOX (42' 4K Android) - ne sećam se tačno modela, ali ću potražiti dokumentacijom u slučaju da je to potrebno. Televizor već izvesno...
  27. mageshinji

    Kućna multimedija TV kod mts preko box 4 crveni

    Od modela koje telekom nudi, da li vam se neki čini kao ok kupovina? https://mts.rs/oec/lista-tv-uredjaja/box-4/box-4-crveni Nemam novca za kupovinu preko kp ili bilo gde za keš, ovako bih mogao da izdvojim 3-4 hiljade mesečno za tv. Račune revnosno plaćam, inače kad bih odvajao sa strane...
  28. lexluthor91

    Kućna multimedija 65" TV do 85k

    Kupio sam Hisense 55U7QF, imam fore do utorka da vratim. Zanima me da li ima nesto priblizno dobro za malo vise para (recimo 85k), sa vecom dijagonalom?
  29. Falcon

    TCL Televizori

    Obzirom da su se pojavili TCL televizori i na našem tržištu, red bi bio da imamo temu posvećenu njima.
  30. V

    4k tv za ps4 do 60 hiljada

    Pozdrav ljudi, Kupujem ovih dana ps4 pro i gledam neki dobar tv uz to,ali se ne razumem bas previse. Gledao sam neke preporuke po netu, video da treba da gledam 4k tv koji podrzava hdr10 ili sta vec,input lag i ostalo, medjutim dosao sam do zakljucka da takvi televizori prekoracuju moj budzet...
Nazad
Vrh Dno