Šta je novo?

mining

  1. IAmNestor

    Athenes network - potrebni rudari

    Hej, rudari! Krenuo sam sa kopanjem nove kriptovalute, pod nazivom ""Athenes Network", i trebaju mi članovi koji će iskoristiti moj kod kako bi kopali sa mnom. Ako je neko zainteresovan, kod ću ostaviti u formatu slike. Hvala vam unapred na korišćenju mog koda i nadam se da ćemo lepo sarađivati!
  2. DBraveZ

    Sklapanje rigova

    Da li znate nekog pouzdanog pojedinca ili servis ko se bavi sklapanjem rigova ? Znaci da mu neko donese kartice, maticnu, napajanje, procesor, ssd i sta sve treba (pre toga i da da savet o kupovini), a da ta osoba ili servis obezbedi samu konstrukciju, ispovezuje sve, i da savete za koriscenje...
  3. outlaw

    Bee Network

    Bee Network is a new blockchain innovation for users to earn Bee, a cryptocurrency that you can mine on your mobile phone. By playing the roles of Miner, Referrer and Verifier, Bee Network players will earn rewards in Bees. In order to make Bee valuable, Bee Network is specially designed as a...
  4. Kapuero

    RaveOS

    Evo ovde imas sve detaljno za konfigurisanje flesa za RaveOS, samo prati korak po korak. https://www.youtube.com/watch?v=8Dx1wOQJcQo
  5. yugokoral

    Rudarenje za pocetnike

    Vidim da su sve teme sto se tice rudarenja na visem nivou pa sam napravio ovu za nas pocetnike.
  6. maxtheminer

    Problem sa citanjem kartica

    Pozdrav. Klonirao sam hard sa jednog kompa na drugi i startovao windows i sve lepo i probam da startujem miner za Zcash i u njemu mi pokazuje kao da nemam ni jednu karticu u kompu a imam ih 5. Imam u kompu onaj 6xGPU mod ali ne znam kako se koristi. Ako moze neko da mi pomogne bio bih mu veoma...
  7. maxtheminer

    Kako otvoriti mining adresu ?

    Pozdrav, trebala bi mi pomoc oko otvaranja nove mining adrese. Napravio bi je na etherchain.org-u. Ako neko moze da pojasni kako se otvara nova. HVALA UNAPRED ! :D
  8. S

    OpenCL error -38 - cannot write buffer for DAG

    Pozdrav svima, pokušavam da iskoristim ploču od Dell vostro mašine, za kopanje, koja na sebi ima 4 slota za kartice. Kada pokrenem klijent "EthDcrMiner64", izbacuje mi sledeću poruku: "Setting DAG epoch #63 for GPU #1 22:43:32:746 9dc Create GPU buffer for GPU #1 22:43:32:746 9dc OpenCL error...
  9. brajon

    Solo mining za noob-ove

    Startujem ovu temu za uspesno pokretanje solomining-a kako bi olaksali proces stelovanja i pripreme za kopanje novih shitcoin-a. Zamolio bih iskusne clanove ako imaju vec nesto napisano ili iz iskustva da podele sa ostalima. Ja sam probao da pronadjem ovde na forumu nesto slicno, i ono sto sam...
  10. toogood

    Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

    Obzirom da sam nov u ovome, procitao sam vecinu o kriptovalutama na forumu, a video sam da je tema o hardveru koji kopa rasparcana, preporucujem da se ovde to sjedini jer recimo meni, a verujem nisam jedini, bi trebale konkretne informacije o 7950 karticama i iskustvima sa njima, tacnije: -...
  11. SuperStarr

    Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

    Najnovija verzija: http://ck.kolivas.org/apps/cgminer/ Pomoć korisnicima: http://bitcointalk.org/index.php?topic=28402.0 IRC kanal: irc://irc.freenode.net/cgminer ---------- Pokretanje ovog minera se vrši tako što napravite *.bat fajl u direktorijumu / folderu gde ćete držati ("instalirati")...
Nazad
Vrh Dno