Šta je novo?

ups

  1. V

    Hardver UPS za TV

    Pošto imam malo skupjli TV, razmišljam da ga zaštitim UPS-om pred zimu. Bonus bi bio da, ukoliko bude restrikcija, mogu da odlgedam makar 1h programa pre nego što se baterija isprazni. Na njega bi bilo priključeno sledeće: TV - LG OLED65 - max 470W, typical 125W Nvidia Shield Pro - max 40W...
  2. Broker

    Povezivanje baterija za APC USP RT1000

    Da li je neko radio sa APC USP RT1000? Imam jedan sa skroz crknutim baterijama. Kada sam ih izvadio čini mi se čudno što su 4 baterije od 12v vezane na red, pošto po specifikacijama UPS puni baterije na 24V. Nema tragova da je neko prevezivao baterije.
  3. Ciklogremlin

    UPS rešenje za rad u slučaju nestanka struje

    Pozdrav svima, Ja sam Relja iz Novog Sada. Relativno skoro sam se registrovao, mada sam zahvaljujući Googlu puno puta već nalazio odgovore koje tražim na ovom forumu. Problem koji sad imam je relativno specifičan, pa bih voleo čuti drugo mišljenje, koliko je uopšte izvodljivo to što planiram i...
  4. P

    Mustek PowerMust 2012 2000 VA / 1200 W

    Ima li neko iskustva sa ovim UPS? http://www.mustek.de/en/11/index.php/en/products/ups/ups-3/140-pm2012e/126-pm2012e I da li znate koji tip baterije koriste, posto na sajtu proizvodjaca samo stoji Battery voltage: 12 V / 9 Ah x 2 pa me zanima koji je tacno tip radi pravilnog formiranja, da li ih...
  5. trx

    gde zameniti bateriju na APC-u?

    pre dve godine sam menjao bateriju na APC-ovom SmartUPS-u SUA750I u ovlascenom servisu. baterija je posle godinu i po dana imala ~25% kapaciteta, a sad posle dve godine ima ~10% kapaciteta, iako je praznjena mozda 3 - 4 puta, a UPS radi na oko 30% opterecenja. e sad, posto ponovo moram da...
  6. W

    APC Smart UPS 1000 zujanje u toku rada?

    Nedavno sam kupio APC Smart UPS 1000 (SUA1000I) preko oglasa, zamenio obe baterije novim i ups radi OK. Jedino sta mi smeta je konstantno zvuk koji se cuje iz njega dok je pod naponom, bilo ugasen ili ukljucen konstantno se cuje neko zujenje/prstanje iz unutrasnjosti UPS-a koje na delic sekunde...
  7. Miroslav.Cvejic

    UPS za PS3

    Pošto imam čestih incidenata sa deficitom struje, rešio sam UPS da nabavim za PS3. Uzeo sam Mustek Powermust 636 (600VA/360W) i... Nestalo je struje dok je PS3 bio relativno besposlen (skidao demo sa PSN). TV (Samsung LE32R73DB) je ostao upaljen, PS3 se ugasio. Po specifikaciji TV troši 145W a...
  8. C

    Rad UPS-a? (Inform GUARD LCD 1500VA)

    Juce sam uzeo ovaj UPS. Znaci, nov je. Kada sam ga prvi put ukljucio, baterija je bila na nekih 73%. Prijatelj je uzeo isti takav UPS i kod njega je baterija bila na 100%. Pustio sam ga da napuni bateriju do 100% (trajalo je nesto manje od 8 sati). U uputstvu pise da treba da se puni barem 8...
Nazad
Vrh Dno