Šta je novo?

phenom

  1. fr0wn3r

    BIOS Flash i noviji procesor, kako?

    Pozdrav svima! Imam jedno malo pitanje, prošlo je dosta vremena od kako sam se aktivno "igrao" sa HW-om, a i dotičnu situaciju nisam nikada imao. Ploča koje je u pitanju je stara Asus M2N32-SLI Deluxe/Wireless Edition i podržava sledeće procesore sa ovog linka. Kao što vidite tu su i neki AM3...
  2. M@jkl

    AMD Phenom II X6 1055T visok napon

    Ploca: MSI 970A-G45 Memorija: 8GB Kingston 1600Mhz Napajanje: 450W i 550W (probao sam i sa 550W, isto se desava) Kuler fabricki, u sredu mi stize hyper. Bios je updejtovan. Problem je sledeci: Pri normalnom radu (firefox, radio) napon je oko 1.2V (VID 1.22) kao sto se vidi na prvoj slici. Ako...
  3. __zevs__

    Phenom II power management

    Radoznao sam malo. Mogu da upravljam frekvencijom svakog jezgra pojedinacno. Citao sam da je AMD tvrdio da su ih kod PII bindovali tako da idu zajedno, medjutim kod mene svako nezavisno menja frekvenciju od opterecenja. Kontrolu frekvencije vrsim preko /sys fajsistema... Dakle ja mogu da...
  4. SeeBeen

    HowTo: Overklokovanje AMD Procesora - Socket A/754/939/AM2 i AM2+ [Phenom]

    Howto: Overklokovanje AMD Procesora U skorije vreme se pojavljuje veliki broj tema u kojima se pita kako se klokuju AMD procesori (32bitne i 64bitne arhitekture)...(Ovo može i u sticky :)) Pre toga: Front Side Bus CPU multiplier HyperTransport DDR SDRAM DDR2 SDRAM Socket A Socket 754 Socket...
Nazad
Vrh Dno