Šta je novo?

motorola

  1. dexter87

    Motorola Edge 50 Pro

    Pojavio se kod Indijaca na YT kanalima Specifikacije: Ekran: 6.7 inča 144hz, 2000 nita u piku Procesor: Snapdragon 7 Gen 3 Ram: 8/12 GB Memorija: 128/256 GB Kamere: Glavna 50 MP, ultraširoka 13MP, telefoto 10MP Cena najavljena u Indiji oko 400€ za 12/256, dok se za Evropu pominje cena od 699€...
  2. D

    Mobilni telefon Који мобилни има боље перформансе

    Приликом избора за куповину двоумим се између MOTOROLA moto g24 Power 8/256GB Ink Blue MOTOROLA moto G32 8/256GB Mineral Gray Молим за препоруку
  3. SteffanXDe

    Motorola EDGE 40 PRO

    Pojavila se u prodaji, kakvi su utisci, misljenja, da li je neko vec ima? Vidim da nema svoju temu, pa sam napravio ovu.
  4. S

    Motorola Edge 30 Neo Tema

    Cudi me da Ova verzija Motorole iz te 30 serije, nema zasebnu temu. Fon sam uzeo bukvalno juce kod jednog od operatera da sluzi kao primarni za dosta poziva. Uz paket koji em je odlican, nego i sam Fon je Brzi nego sto sam mislio. Optimizovan je do bola pa cak i taj Snap 695 koji sam govorio da...
  5. D

    Mobilni telefon Samsung a52s ili Motorola edge 30

    Sta bi ste pre izabrali i zasto ? Ne igram igre na telefonu. Hvala u napred.
  6. V

    Nije aktuelno Motorola Edge 20 Pro

    Telefon u mint stanju, što se vidi po fotografijama. Star je mesec dana, sim free, zaštita na ekranu, garancija 2 godine iz Yettel-a. Kompletna oprema. Cena 350 evra. Kontakt 063/438-060, Voja.
  7. pm.me

    Mobilni telefon Motorola G100 ili Edge 20

    Da li je bolje kupiti Motorolu G100 ili neki iz Edge 20 serije?
  8. pm.me

    Nije aktuelno Prodajem Motorola E4 plus Beograd 5.500 rsd bez zamena

    Motorola E4 plus kontakt privatna poruka cena 5.500,00 rsd nema fizičkog oštećenja kao sto možete videti na slikama, prvi vlasnik, kupljen u vipu uz ugovor početkom 2018. godine. 7.1.1 android 16 GB +slot za memorijsku karticu 3 GB RAM Li-Ion 5000 mAh baterija koja radi više od 30 sati...
  9. Motorola Miloš

    Motorola edge+ & edge

    Najbrži. Najglasniji. Najsmeliji. Upoznajte naše nove flegšip telefone: motorola edge+ i motorola edge. Tražite naprednu tehnologiju u svakoj kategoriji koja je bitna, i sve u jednom uređaju? Kako vam se čine moćne 5G performanse, dinamičan displej, iskustvo fotografisanja kakvo do sada...
  10. Motorola Miloš

    Motorola Srbija na Forumu

    Zdravo Bench Forumaši, Dobro došli na Motorola support podforum! Očekujte predstavljanje i diskusije o novim uređajima kao i stalnu podršku članova našeg tima u vezi bilo kakve dileme ili problema u vezi vaših Motorola telefona. Interesuje nas da čujemo kakva su vaša iskustva sa Motorola...
  11. S

    Motorola G6 plus, Nokia 7.1 ili Samsung A7 ?

    Pozdrav svima! Potrebna mi je pomoć u izboru pametnog telefona. Izbor sam suzio na ova tri modela srednje klase. Dosta sam čitao recenzije i specifikacije, testove.. Iste su klase, sličnih specifikacija itd.. Nokia mi se nekako najviše sviđa u ruci i dizajnom, ali smeta mi što nema FM. Motorola...
  12. STriderKOCOBO

    Motorola One / Motorola One Power

    Dva nova Android One telefona, ovog puta iz Motorole. Kuriozitet je cena - svuda u Evropi će One koštati 300€, dok će kod nas biti 30000din. Zaista retka praksa, ostali proizvođači su nas već navikli da je u Srbiji sve bar 100€ skuplje u odnosu na ostatak sveta.
  13. misko016

    Google slike aplikacija

    Slike sa kojima sam napravio rezervnu kopiju ostale su negde u memoriji pod nazivom "drugo" i to je veliko oko 4GB, ne mogu da ga nađem niti obrišem. Da li je neko imao sličan problem i kako to obrisati ALI bez root. Telefon je Motorola G5S takođe isto se dešava i sa Motorolom E4 plus...
  14. daftPUNK

    Kablovski modem - prejak signal?

    Pozdrav. Skoro sam uveo kablovski net i s obzirom da sam blizu pojačala modem Motorola prikazuje jačinu signala 28.1 dBmV, mada sam na netu čitao uputstvo modema da vrednosti treba da budu od -15 do + 15 a ponegde kažu da opseg treba da bude i manji. Šta mi je činiti iako naizgled internet...
  15. R

    Motorola RAZR XT910 mrtva [upomoć][pet dana po isteku garancije]

    Od pre nedelju dana moja verna Motorola ne pokazuje više nikakve znake života. Niti je pala na pod, niti je upala u vodu ili šta slično. Baterija je bila 70% puna kad sam je ostavio na stolu, a kad sam se nakon sat vremena vratio ona više nije davala znake života, ekran se uopšte nije palio...
  16. U

    Servis za telefon

    Imam prvi Moto G od 16gb i vibracija mi cas radi cas ne. Nosio sam telefon u 2 servisa i oni su mi rekli da ne mogu da ga poprave jer je vibromotor na ploci i da je rizicno skidati ga zbog kamere i da je sprzen. Sad posto vibracija malo radi, malo ne meni je nelogicno da je sprzen i logicnija...
  17. Djilkosh_Ns

    Moto X+1

    Oprostajna poruka i slika od evleaks http://www.androidpolice.com/2014/08/21/purported-images-of-moto-x1-from-evleaks-my-retirement-gift-to-you/ Sta mislite hoce li biti tesko da se nabavi telefon opet kao Moto X ili ce sad od kako je Lenovo kupilo Motorolu biti lakse? Jel neko ceka ovaj...
  18. ALEX91

    MOTOROLA RAZR xt910

    e ovako..prvo zdravo svima..pa da krenemo...kao i obicno cackao sam moj telefon ..rootovao ga iako i ne znam sta je to i sta znaci ..osrednje poznajem english pa zato..znaci rotovao sam telefon i sve sam kao ok uradio..onda sam dalje cackao i unrootovao sam ga...kada sam zavrsio sve to upalio...
  19. ALEX91

    displej na motoroli razr xt910

    ljudi aj nikad nisam pisao po forumima i ne znam kako sve ovo funkcionise,i ne zamerite na eventualnom smaranju.....pa da pocnem.kupio sam pre 3 dana motorolu razr xt910..i sljaka on 2 dana sve normalno..kada ono legnem ja trecu noc i ugasim svetlo akd ono neke crne tacke po ekranu crnje od...
  20. rootmaster

    Motorola SB6120

    Da li mozda neko zna gde bih mogao da nabavim kablovski modem motorolu sb6120 (nova/polovna)
Nazad
Vrh Dno