Šta je novo?

nokia

  1. N

    Mobilni telefon Dobar prost (dumb) phone

    Pozdrav svima. Zvučaće čudno u 2022. godini, ali meni treba preporuka za dobar prosti (dumb) telefon, koji bi se koristio isključivo za razgovore i možda po koji sms. Evo šta i treba: Da je 4G, da ne moram da razmišljam da li će ga biti moguće koristiti na mreži za pola godine ili godinu Dobar...
  2. beatport

    Prodajem/menjam NOVO Nokia G10

    Na prodaju potpuno nov, neotpakovan mobilni telefon Nokia G10 plave boje. Cena za forumase 100e fiksno
  3. N

    Nokia 5.1 Plus obrisan IMEI

    Pre nekoliko meseci sam kupio 5.1 Plus u Telenoru i generalno sam zadovoljan telefonom, ali smetalo mi je sto nikako da stigne update i sto je ekran popunjen da se ne vidi notch, generalno nesto nije bilo ok sa njim. Nakon par pretraga shvatio sam da je u pitanju regionalni softver,a iz Telenora...
  4. S

    Motorola G6 plus, Nokia 7.1 ili Samsung A7 ?

    Pozdrav svima! Potrebna mi je pomoć u izboru pametnog telefona. Izbor sam suzio na ova tri modela srednje klase. Dosta sam čitao recenzije i specifikacije, testove.. Iste su klase, sličnih specifikacija itd.. Nokia mi se nekako najviše sviđa u ruci i dizajnom, ali smeta mi što nema FM. Motorola...
  5. C

    Lumia trilema 925/830/1020

    Pozdrav narode, Zelim da uzmem novi telefon sa seldecim karakteristikama: ekran od 4.5-5", +300ppi i da ima glance, minimum 1GB RAM-a i da za sve to platim do 250 evra. Prvo sam imao dilemu izmdju 920 i 925 - i odlucio sam se za 925. Ali.. Onda je u igru usao i 830: iako mu cena trenutno...
  6. A

    Windows phone marketplace za Srbiju

    Cao ljudi. Uzeo sam danas lumiu 710 pa me zanima sta da radim za marketplace. Posto znam da ne postoji podrska za Srbiju, zanima me kako da se registrujem da bih mogao da skidam sa marketplace-a? Da stavim samo neku drugu zemlju ili da ubacujem neku custom ROM, ne znam sta mi je ciniti.
  7. T

    Šta posle E72

    Imam ovu Nokiju već neko vreme i zadovoljan sam telefonom, ali me zanima šta je razuman upgrade sa nje? Od k-ka su qwerty i wifi must have, mada oblik može i onaj što mu se tastatura izvlači sa strane.
  8. T

    [VIP] Nokia 1616 Prepaid paket

    Cena 2499 din. http://www.vipmobile.rs/privatni/prepaid/mobilni-telefoni/nokia-1616.925.html
  9. T

    [N5530] Promenjen wpa key na AP-u

    Promenjen je pass za wireless u kancelariji, i sad treba to utuviti u ovaj telefon. Nema nikakve opcije za to, a pri pokušaju konekcije samo kaže da je key pogrešan, i ne nudi opciju ukucavanja novog. Krajnje jadan interfejs Nokije...
  10. outlaw

    Kako najlakše prebaciti kompletan imenik sa Nokie (8600 Luna) na SonyEricsson (C905i)

    Izvinjavam se ako neka slična tema već postoji, ali pretragom foruma, kao i uz pomoć čika-Googleta nisam ništa našao - mada s' obzirom da to nikada nisam ni radio, možda sam malo prevideo nešto ;) Elem, kevi je riknula službena Nokia Luna 8600 i dobila je drugi telefon, SonyEricsson C905i...
  11. Partybreaker

    Nokia E55

    Zapazih ovaj telefon pre par dana, pa me interesuje da li ga je neko koristio, čitao nešto o njemu i tako dalje. :) Deluje mi kao dobar kompromis između E71 i E51/E52, ali mi je glavno pitanje da li je tastatura dovoljno poslušna jer mi ona dugmad deluje isuviše sitna da bi se kucalo komotno ili...
Nazad
Vrh Dno