Šta je novo?

tablet

  1. N

    Nije aktuelno Lenovo tablet M10 plus 3rd gen

    Prodajem moj lični Lenovo tablet M10 plus 3rd gen. Tačna oznaka je Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen, product TB125FU (ZAAJ0383RS) Ekran IPS 10,61", rezolucija 2k, 4/128gb, 4 x 1 W stereo zvučnici Dolby Atmos, baterija 7500mAh, Folio case. Redak model, dolazi zajedno sa Folio case futrolom sa...
  2. Imotep95

    Xiaomi Pad 6 / Pro

    Pristupačne cene u Kini, nažalost nije najavljen globalno. Solidan hardver. https://m.gsmarena.com/xiaomi_pad_6-ampp-12237.php https://m.gsmarena.com/xiaomi_pad_6_pro-12238.php
  3. Imotep95

    Oneplus Pad

    https://www.oneplus.com/global/oneplus-pad https://www.gsmarena.com/oneplus_pad-12112.php Preorder krece u Aprilu.
  4. Markooopopoc

    Lenovo Tab A7-40 upgrade android

    Pozzz imam lenovo tab a7-40 instalirao sam android 5 zip file stavim na sd card udjem u recovery mod krenem instalaciju dodje na pola i pise instalation aborted ako neko zna kako da namestim da mi proradi install i ode na android 5 bio bih zahvalan
  5. xWoLf

    Prodajem/menjam Prodajem grafičku rx570 i tablet Huawei mediapad M3

    1) MSI rx570 4GB,Ispravna grafička, korišćena pretežno za igre i pomalo za rudarenje. Prodajem je zbog planirane nabavke nvidia 3060ti. Ostavljam sliku kutije da bi imali predstavu o čemu se tačno radi, grafička kartica je još u kompjuteru. Za ozbiljnog kupca, izvadiću je i slikati...
  6. podvarak

    Nije aktuelno Surface Go 3

    Surface Go 3 Platinum (Intel Core i3 10gen, 8GB RAM, 128GB SSD) + Signature type cover. Raspakovan i aktiviran 24 Jan 2022 i od tad vazi 2god garancije. Par puta upaljen, bez ikakvih tragova koriscenja. Originalne kutije i kompletna oprema. 480EUR Fiksna cena, bez zamena. Licno preuzimanje...
  7. M

    Nije aktuelno mob Pocophone F1 6/64, tablet Samsung Galaxy tab A7 3/32 10.4" WIFI

    Prodajem : 1. telefon Poco F1 6/64, steel blue Android 10, MIUI 12 Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 (10 nm) 64GB, 6GB RAM IPS LCD, 6.18 inches, 96.2 cm2 (~82.2% screen-to-body ratio), 1080 x 2246 pixels, 18.7:9 ratio (~403 ppi density) UFS 2.1 12 MP, f/1.9, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF 5...
  8. actionman

    Huawei MediaPad 10

    Uzeo sam preko Mts- a tablet Huawei MediaPad 10 inca, ali na njemu bema opcija da "move to sd". Sta je uzrok toga? Android je 7.0.
  9. C

    Tesla Tablet Pomoc!

    Zdravo! Vidim da imate poprilicno iskustva sa Tesla tabletima. Pa bih vam postavio nekoliko pitanja, molim vas da mi odgovorite ako znate?. Pre izvesnog vremena sam kupio polovni Tesla tablet ali problem je sto ne znam koji je to model ili koji je model uopste. Na njemu je bio windows 10 i...
  10. Fizičar

    Freeware recovery programi za Android

    Na tabletu mi je izbrisan jedan video snimak. Probao sam nekoliko programa koji su preporučivani kao free ali u stvari trial verzije koje ne omogućavaju povratak podataka posle pronalaženja, ako se ne plati ceo program(ne vidim funkciju takvih trial-a ali dobro). Neka preporuka?
  11. A

    Tablet za citanje dijagrama - PDF

    Pozdrav! Zbog prirode mog posla imam dosta skeniranih dijagrama u pdf-u,ali moj tablet (Galaxy Tab 4 10") se gusi i ne moze da iscita to brzo... E sada bih hteo da kupim neki do 500 evra, nije bitno koji je OS bitno mi je samo da on taj PDF iscita brzo.. Hvala puno!!!
  12. skzwikller

    jay-tech tablet pc9000 memorija internal storage

    Pozdrav ljudi imam tablet iz naslova sa android 4.2.2 operativnim sistemom, sada u specifikaciji pise da ima oko 6gb prostora na raspolaganju. Znam da kod ranijih verzija android telefona je bilo raspodele memorije za aplikacije i za cuvanje data podataka. U slucaju ovog tableta pise da je...
  13. jordanac

    POKLANJAM VAUCER za kupovinu TESLA H890W tableta

    POKLANJAM VAUCER za kupovinu TESLA H890W tableta !!! Sticajem okolnosti sam dosao do jednog vaucera za kupovinu najnovijeg TESLA TABLETA H890W ( dolazi sa Windows 8.1 ) u iznosu od 5000,00 dinara za kupovinu u Gigatron ili Tehnomanija prodavnicama. ..pa..ko u svom mestu ima njihove objekte..i...
  14. I

    Lenovo MIIX 3 8

    Pozdrav! Ovo je moja nova video recenzija tableta Lenovo MIIX 3 8. Pogledajte! 3vBW0rOPX_k
  15. M

    Teclast x80h dual boot (Windows 8.1/Android tablet)

    Pošto se već neko vreme na kineskom tržištu mogu naći pristupačni dual-boot tableti, rešio sam da sebe častim jednim primerkom niže srednje klase. Zbog ograničenog budžeta i rizika koji nosi naručivanje elektronike iz Kine, izbor je pao na Teclast x80h kao uređaja koji za relativno male novce...
  16. N

    Potrebna stručna ideja i pomoć

    Poštovanje. Trebala bi mi pomoć oko ideje kao bi mogao da napravim projekat, kao na primjer što sam vidi u sledećem linku: https://www.youtube.com/watch?v=k5l6lZxR4tw sad mi je palo na pamet a nadamm se da ćete me Vi posavjetovati sta je bolje ili mi predložiti neku bolju ideju: 1)da uzmem...
  17. D

    MS Surface Pro 3

    Interesuje me najslabija varijanda sa i3 procesorom i 64GB SSD diskom, bez tastature. Kod nas nisam pronasao da ga bilo ko nudi. Pronasao sam ga na Amazonu i na BestBuy za nekih 800$ (630€), ali nisam siguran da je moguca isporuka u Srbiji i koliki su dodatni troskovi carine i PDV-a...
  18. Djilkosh_Ns

    HTC Volantis - Konacno HTC tablet

    With Android Silver rumors brewing, and LG's Ken Hong indicating that the manufacturer doesn't have a Nexus phone in the cards, the fate of the Nexus line as a whole has been sort of up in the air. We don't have news about whether a Nexus phone exists, but we do have information related to...
  19. Z

    Pitanje: Prestigio MultiPad 4 Quantum - kada ili nešto slično?

    Treba mi kućni (uglavnom) e-reader(PDF), surf i game tablet, tim redosledom sa Androidom i što većom rezolucijim. Naravno, ekonomija je odlučujuća. Prestigio je izbacio MultiPad 4 Quantum sa IPS od 7.85, 9.7 i 10.1 krajem septembra za 159, 249 i 199 EUR, tamo daleko. Srednji ima Retinu sa 2048...
  20. D

    tablet kao hands free uredjaj u autu

    Koristim tablet u autu za slusanje muzike,navigaciju... povezao sam ga sa 3,5 mm kablom na Aux i to sve lepo funkcionise ali... :) Pomislio sam da bi bilo super kada bi mogao breko bluetootha da povezem telefon sa tabletom i da preko njega primam i saljem pozive i da sagovornika cujem preko...
  21. agafon

    Šta sam zeznuo???- POMAGAJ KO ZNA

    Imam nemački tablet Smartbook Surfer 360 koji je hardverski isti kao Viewsonic10s i kada sam ga dobio na njemu je bio instaliran neki android 2.2 ali nije imao market niti se mogao instalirati. Reših da to ispravim i na nekom forumu pronađem kako se na njega može instalirati ViewCOMB 3.2 i ja to...
  22. VDakMen

    Kako omoguciti OTG opciju na tabletu???

    Kupio sam pre neki dan tablet, cist kinez, sasvim je dobar za moje potrebe ali izgleda da mu ne radi OTG opcija. Kada prikljucim tastaturu ili misa on ih uopste ne ocitiava. Tastatura i mis rade normalno na racunaru. Da li mozda neko zna kako se to moze srediti? Tablet ima Android 4.0.*.*. i...
  23. D

    Tablet se greje i crpi bateriju čak i kada je isključen

    Dobio sam sa Tajlanda na poklon tablet Sanei N83 baziran na A13 (1GHz) procesoru sa 512mb ram rezolucije 800x600. Nažalost stigao je sa feleričnim punjačem pa sam kada sam prvi put ispraznio bateriju ovde kupio univerzalni punjač (ne puni se na usb već na malu bananicu 5v). Prilikom kupovine...
  24. tablet_fan

    Jedno glupavo pitanje

    Da li postoji neki nacin,program kojim bi mogao da konvertujem .exe u .apk tj. da nesto sto koristim na windowsu da koristim na tabletu(npr neku igru ili neki program)
  25. tablet_fan

    Prestigio 9.7 ULTRA Duo

    Pozdrav svima, surfujuci netom sam naleteo na ovo: http://www.totalpda.co.uk/Prestigio/Prestigio-ultra-duo-pmp5597-black.9884.html U pocetku sam bio iznenadjen sto je prestiio izbacio 9.7'' model sa dual-core procesorom pored 10.1 modela(7100 duo i duo 3g). I odjednom sam se osetio prevarenim...
  26. P

    KOJI TABLET?

    Nov sam u svetu tableta i inace u svetu android-a! Hteo bi da uzmem tablet, koliko toliko pristupacne cene recimo oko 15.000 din(gore - dole)! Uzeo bi ga najvise zbog citanja PDF knjiga i casopisa..surf..igrice i naravno da nije glomazan kada ga nosim sa sobom na putovanja! Sada me zanima da li...
  27. tablet_fan

    Prestigio 9.7 ultra

    Naziv Proizvođač : Prestigio Model : MultiPad 5197Dx Ultra Gabariti Dimenzije : 243x190x10 mm Masa : 580 gr. Sistem Procesor : ARM Cortex-A8 1GHz Dijagonala ekrana : 9.7 " Rezolucija ekrana : 1024x768 px RAM memorija : 1024 MB Interna memorija : 16384 MB Podržane kartice : MicroSD, Maksimalan...
  28. V

    Lenovo Thinkpad Tablet 2

    Znam da postoji tema Windows 8 tablete ali čini mi se da će stvari pomalo ubrzavaju u ovom taboru. Ovo mi se čini kao do sada najprijemčiviji Win 8 (a da nije RT) model. http://www.lenovo.com/products/us/tablet/thinkpad/thinkpad-tablet-2/ Ukoliko neko ima dodatne informacije (a da nisu sa...
  29. A

    Eksterni GPS modul na Android tablet?

    Zeleo bih da spojim dva poklona u jedan (sestri GPS a sestricini tablet) pa me zanima da li je neko pokusao i uspeo da poveze eksterni GPS modul na android tablet, recimo prestigio pmp7070c, i kako? Hvala unapred
  30. Gizmo

    Aplikacije za Android tablete

    Ajde malo da pokrenemo i ovu priču i da pokušamo da grupišemo aplikacije koje su optimizovane za tablete. Google i dalje odbija da na Play Store ubaci posebnu sekciju za tablete, tako da iako one mogu da se nađu kucanjem reči "tablet" u search, bolje ovde da imamo listu aplikacija koje lično...
Nazad
Vrh Dno