Šta je novo?

aplikacija

  1. S

    mts e-mail i k9 aplikacija na android telefonu

    Cao ljudi. Imam mali "problem" sa podesavanjima mts-ovog mejla na androidu u K9-mail aplikaciji. Naime, podesavanja dolazece poste su ok i rade, a odlazeci mejl radi samo ako iskljucim onu SSL/TLS enkripciju. Posle, ispod toga, stoji za Authentication: "Password, transmitted insecurely", ali...
  2. Vladica

    Bench forum app v1.3 - ne radi ?

    Ćao! Pre par dana na androidu prestala je sa radom Bench forum app v1.3. Kada probam da se ulogujem piše "invalid username or password", i ako taj isti user i password radi na kompjuteru. Kada idem skip for now, mislim na logovanje i kada hocu da otovrim neku od tema piše mi "Error: Entity id...
  3. C

    Aplikacije i vesti - Srbija

    Aplikacije za srpske korisnike Android-a. Vesti, srpske aplikacije i telefoni za vas. Brzo, ažurno ,jednostavno i lepo. Instalirajte aplikaciju na: http://play.google.com/store/apps/details?id=com.vs.appmarket.serbia - Aplikacije i igrice - Srbija vam predstavlja sve Android aplikacije i...
  4. M

    Facebook nagradna igra, kako

    Pozdrav, planiram da pokrenem nagradnu igru preko Facebook fan stranice na koju će korisnici kačiti fotografije i tri fotografije sa najviše lajkova dobijaju nagrade. Mislio sam da to bude klasično lajkovanje gde takmičari pozivaju svoje prijatelje da glasaju za njih. Međutim, čuo sam da postoje...
  5. J

    Belgrade Food ili Pronadji Klopu android app

    Pozdrav ljudi...napravio sam neku aplikaciju pa bih hteo vase misljenje...Pravljena je za turiste koji dodju u Bg, ali moze da posluzi i nama ostalima ako pozelimo ponekad da pronadjemo nesto novo. Evo kompletnog opisa: Aplikacija je pre svega namenjena osobama koje ne poznaju Beograd toliko...
  6. C

    Belgrade Beer Fest Info - Android aplikacija

    Pozdrav svima. Korisnici Android telefona od danas mogu preuzeti Android aplikaciju "Belgrade Beer Fest Info" sa Marketa http://www.android.co.rs/strana---androidaplikacija---20---com.vision.belgradebeerfest---Belgrade+Beer+Fest+Info.html...
Nazad
Vrh Dno