Šta je novo?

vpn

  1. M

    Periferni uređaji Pomoc oko rutera ASUS RT-AX57 AX3000

    Pozdrav svima, 👋 Potrebna mi je pomoc oko izbora rutera. Da li je Ausus RT-AX57 AX3000 dobar izbor za vpn opciju koja mi je potrebna. Napravio bih svoj vpn preko L2TP protokola, pa me zanima da li ovaj ruter ima neki limit u smislu brzine preko vpn-a i da li postoji bolji izbor rutera za nekih...
  2. M

    Terramaster NAS - TOS

    Da otvorim temu, pošto se Terramaster malo spominje. Pa generalnu diskusiju da pokrenem, ako neko ima iz njihove serije. Bilo Koji NAS. Trenutno imam pristup jednom pa ako ima neko iskustva generalno sa njima. Da pokušamo da nađemo najbolja rešenja za njega. Od VPN-a, preko udaljenog...
  3. T

    XBOX kupovina igara preko VPN-a

    Cao drugari, nisam nasao na forumu nista u skorije vreme za kupovinu igara (xbox) i uzeti je na nalog preko VPN-a. Pa bih hteo da pitam posto je trenutno kraj septembra 2023 godine i da li se nesto promenilo i kako funkcionise cela prica. Uzeo bih random igru preko jednog sajta, ne znam da li je...
  4. dusko_m

    jel neko implementirao Always On VPN?

    trenutno za access server koristim Mikrotik ruter (L2TP/IPsec, passphrase) konfigurisan da radi autentikaciju na Radijus serevru (Win2016, NPS). ne mogu da provalim kako klijent konekciju da prebacim u Always On. jel neko uspeo u sličnoj nameri? svi tutorijali idu u pravcu konfigurisanja WinSrv...
  5. leakbuster

    OpenVPN server na windows 10

    Nekoliko dana već pokušavam da napravim OpenVPN server na windows 10 mašini na koju bi se povezivali kljijenti sa windows 7, 10, androida... Želim da server i klijent mogu da se "vide" međusobno sa mogućnošću da mogu da vidim share na server mašini ali a da, kada se konektujem sa klijenta, mogu...
  6. boxandroid

    VPN kućni server (Početni nivo)

    Планирам креирати кућни VPN сервер. Циљ је да се мобилним телефоном или лаптопом кроз заштићену виртуалну приватну мрежу (VPN) повежем са својим кућним рачунаром кад нисам кући, односно кад сам у другом граду. На тај начин користим податке са свог рачунара, а успут би и бацио око на WEB камеру...
  7. Tetsuo

    HG531 v1 opet

    Ćao drugari. Imam problema sa ovim routerom kod roditelja. Juče došao i ne mogu ništa da uradim (firmin VPN, remote desktop, moj synology kući). Net radi ok, ali ove pomenute stvari nikako. Čim se nakačim na 3G net (mts) sve lepo radi. Uradio port mapping, port triggering, isključivao...
Nazad
Vrh Dno