Šta je novo?

kamera

  1. Ainur

    Prodajem/menjam Canon 80D + dva objektiva (18-55mm, 24mm f2.8)

    Prodajem Canon 80D, savršeno očuvan, uz dva objektiva: 18-55mm f3.5-5.6 IS II 24mm f2.8 STM Broj okidanja: 13600 Cena: 650e Poželjno lično preuzimanje u Beogradu, kako bi kupac mogao da proveri opremu. Za dodatne informacije ili fotografije, javite se u privatnoj poruci :)
  2. stefanelos

    iPhone 13 Pro Problem sa rotacijom slika

    Pozdrav svima, Nadam se da nije kaceno vec ovako nesto, pretrazio sam forum ali na nadjoh nijedan post o ovome. Da li jos neko ima problema sa rotacijom slika? Ova glupost me izludjuje i ovako je kroz sve iteracije softvera, trenutno sam na poslednjem azuriranju. Slikam nesto za kupujem...
  3. Nole_83

    IPhone 11 staklo na kamerici

    Pozdrav svima! Zanima me dali se nekome desilo slično sa Iphone 11. Pojavila mi se kao neka mrlja (nalik ogrebotini) na staklu kamerice E,sad bukvalno ja ne znam sta je to dali da nosim u servis da mi se ne smeju 😂 ….Kada uzmem krpicu za naocare i prebrišem ono nestane znači po nekoj logici...
  4. Atticus Fetch

    Mobilni telefon Najbolji telefon od 400 do 500e? Pomoć

    Pozdrav ljudi. Nisam siguran da li su ovakve teme dozvoljene ovde kako ne bi došlo do pretrpavanja foruma sličnim sadržajem, izvinjavam se unapred ako je tako. Potrebna mi je pomoć oko izbora Android telefona u cenovnom rangu od 400 do 500e maksimalno (Ako postoji ispod 500 svakako je bolje)...
  5. S

    Najbolja polovna kamera za 100 evra?

    Isplati li se uzeti polovan iPhone 6, 7 ili 8 za 100 evrica jer nudi pristojan kvalitet kamere cak i za danasnje pojmove, ima li smisla ova logika? Gledao sam uporedne snimke na YouTube za slike i video i to je relativno uporedivo sa 13 i 14, wide view, stabilizacija mi nisu bitne stavke, samo...
  6. CCarolinee

    lsključivanje autofokusa i telefoni koji imaju ovu opciju?

    Koji telefoni imaju opciju isključivanja autofokusa prilikom snimanja? Budući da često koristim kameru, potreban mi je tekefon koji ima dobru kameru ALl l ovu opciju kako se fokus ne bi stalno prilagođavao dok je snimanje u toku? Ovu opciju ili nalazimo u podešavanjima u okviru kamere ili kada...
  7. Čkalja

    Mobilni telefon Novi telefon posle 3 godine

    Posle 3 godine dosao red da se zameni Honor 20 Pro, odradio je telefon svoje posteno , ali sam pocinje da daje znake za zamenu.... Iz Android sveta bih isao na OnePlus 10 Pro i prosto mi je neverovatno da se niko sa foruma nije usudio da pazari, mada u temi vidim i sta su razlozi, polovan/nov...
  8. GSM

    Nije aktuelno Logitech C505 HD Web Kamera

    Na prodaju Logitech C505 HD web kamera. Potpuno nova, neotpakovana, sa svim netaknutim sigurnosnim stikerima na ambalaži. Dobijena u nekoj kompenzaciji, pa nemam fiskalni račun. Preferiram lično preuzimanje u Beogradu, mada je moguće i slanje Post Expressom o trošak kupca. Inicijalni kontakt...
  9. F

    Da li OBS može da spasi stare 8mm kasete?

    Imam staru kameru koja koristi male 8mm kasete za snimanje. Hoću da digitalizujem sve snimke koje imam na tim kasetama, pa nisam siguran da li je način na koji nameravam to da uradim ispravan tj. da li će uspeti. Ideja je da kupim ovaj adapter i input adaptera priključim na AV OUT kamere (imam...
  10. L

    Problem zbog original windows 10 (ili nečeg drugog)

    Ljudi pomagajte!!! Imam laptop asus star 1,5god, intel i3 procesor, 4gb ram memorije, 1tb hdd, e sad, imam svoju eksternu kameru logitech koja je radila super, e sad, ja predajem engleski kinezima, oni imaju svoju platformu, koristim manycam, i povremeno mi se updatetuje moj originalni windows...
  11. R

    Smart telefon sa dobrom kamerom, nebitno A/I/ili W OS

    Ovako, posto je doslo vrijeme da se stara Nokia 1100 posalje u zasluzenu penziju, a posto sam ja (iako sam i citao predloge na slicnim temama) prilicno neupucen u tu vrstu tehnologije, molim za pomoc. Imam mogucnost da kupim telefon i u jednoj od dvije zemlje EU (Italija i Njemacka), ali mi je...
  12. B

    iPhone 6/6+ kamera senzor? (tehnicka diskusija)

    Otvorio sam temu ovde, a ne u mobilnim telefonima, posto me zanimaju pre svega karakteristike kamere odonosno senzora. Kao sto znate Apple je predstavio ova dva modela. Oba i dalje imaju 8mpx senzor, a na par mesta sam naisao na podatak kojim se oni hvale, a to je da je vleicina pojedinacnog...
  13. mean strawberry

    XLR mikrofon za kameru

    Pozdrav :) Treba mi rucni mikrofon ili bubica za kameru sa XLR ulazima i fantomskim napajanjem 48v za radnjenje intervjua. Da li neko moze da mi predlozi neka konkretna resenja dostupna na nasem trzistu, pozeljno jeftinija :d i da li Sony ima nesto da ponudi? Unapred zahvalan :banana:
  14. TechLove

    Koji telefon od ponudjenih ima najbolju kameru?

    Bilo bi super ako korisnici istih odgovore koliko su zadovoljni kamerama sledećih telefona : LG Optimus G pro Samsung G Note 3 Neo HTC Desire 816 U sustini trazim telefon od 5 ili vise inča koji ima najbolju kameru. Bilo bi dobro da su srednje klase jer mi je preterano da dajem 500, 600 evra...
  15. K

    Samsung UE32EH5300 Smart Led

    Kupio sam nedavno Samsung UE32EH5300 Smart Led i prilicno sam zadovoljan, ali me muci par stvari: 1.Da li moram da uzmem Samsungov usb ruter ili mogu bilo koji drugi (imam Orionov WiFi)? Samsungov je preskup..... 2.Da li moram Samsungovu kameru za Skype da uzmem ili moze neka druga? Samsungova...
Nazad
Vrh Dno