Šta je novo?

noctua

  1. D

    Noctua direct die delid + kompatibilni vazdusni kuleri

    Bacih pogled samo na mala top-down kulere, sigurno ima mogucnosti za kompatibilnost sa vecima. Takodje na prvi pogled htedoh da stavim u overclock deo foruma, ali racunajuci da je ovo sad Noctua kako ubacuje ovo u mainstream, i da je neverovatno jeftino i lako delid-ovati Ryzen 7000 procesore sa...
  2. sam633

    Noctua NH-P1 (pasivni CPU hladnjak)

    https://www.fanlesstech.com/2021/06/noctuas-fanless-cpu-cooler-is-here.html https://www.anandtech.com/show/16744/noctua-nh-p1-passive-cpu-heatsink-spotted-at-newegg
  3. mipko

    Nije aktuelno Noctua NH-D15S Chromax + NOCTUA NF-A15 HS-PWM Chromax

    Zdravo, Prodajem Noctua CPU cooler NH-D15S Chromax, u punom pakovanju. Stanje mint. Kupljen u VIP House krajem februara. Posedujem fiskalni racun koji je ujedno i garancija. Uz njega prodajem dodatni ventilator NF-A15 HS-PWM. Ovime se dobija cooler koji po performansama identican kao NH-D15...
  4. tablet7

    Prodajem/menjam Fractal Design Newton R3 600W Platinum,Noctua NF-P12,Logitech Wireless Presenter

    Fractal Design Newton R3 600W Platinum Smart Modular 80 Plus Platinum PSU Za sve kojima je bitno tiho i kvalitetno napajanje FanlessTech, polupasivna tehnologija, ne pali se ventilator do 50% opterecenja, do 400W potpuno necujan 80 Plus Platinium sertifikat Modularni kablovi Multi GPU support...
  5. A

    Noctua NH-U12S SE-AM4 - Recenzija

    Noctua mi je poslala U12S hladnjak ali special edition za AM4. Performanse samog hladnjaka su me jako iznenadile, pogledajte recenziju do kraja i ostavite vase misljenje.
  6. A

    [Video Recenzija] Noctua Industrial PPC Ventilatori

    Posle malo duzeg perioda, opet sam od Noctue dobio da testiram Industrial PPC seriju ventilatora Pogledajte video do kraja :D https://youtu.be/r-JLEQK-vlQ
  7. Eldair

    NM AM4 mounting kit

    Pozdrav, da li neko zna gde se kod nas može nabaviti NM AM4 mounting kit ili možda neko ima komplet viška (da je dobio free a usput i kupio) pa da želi prodati?
  8. N

    Noctua U12P SE2

    Dragi Forumasi, Potreban mi je kit NM-I2011 !!!! Znam za opciju da odem na sajt Noctua-e, popuinim formular i okacim slike racuna. Uradio i nista se ne desava, proslo je vise od 2 nedelje i nema odgovora. Ako imate neku informaciju bio bih vam veoma zahvlan. Pozdrav ljudi.
  9. bojsha

    Noctua NH-U9B

    Pozdrav kolege forumasi :wave: posedujem doticni hladnjak i interesuje me da li bih mogao sa njim da hladim Intel i7-3930K na fabrickim frekvencijama? Posto sam u mogucnosti da kupim kacenje za LGA 2011. (Poreban mi odgovor u najkracem mogucem roku zbog rezervisanja kacenja za LGA 2011, hvala)...
  10. banjokv

    2600K @ 5.2 GHz | ASUS P8Z77-V | Noctua NH-D14

    Pozdrav svima, želeo sam sa vama da podelim čuvenih 5.2 GHz na vazduhu i da vam eventualno pomognem oko overklokovanja, jer sam prilično vremena utrošio da bih doveo do ovoga za šta mnogi kažu da je nemoguće bez "vode" :D Čak se i stari kingstonov ram (C9D3/4G @ 1600 MHz) pokazao odličnim, radi...
Nazad
Vrh Dno