Šta je novo?

iphone 6

  1. H

    Pitanje: iPhone 6S - PUNA MEMORIJA kako osloboditi?

    Poštovani svi, potrebna mi je pomoć tačnije ne znam kako da oslobodim memoriju u telefonu. Kao što se vidi na slikama u prilogu, zauzima mi "Other" većinu memorije (sivo), System oko 53 Gb. Da li mi neko može pomoći, potrebno mi je uputstvo kako da izbrišem nepotrebno. Pozdrav, J.
  2. G

    iPhone 6 factory reset - Error 9 na itunes

    Pozdrav, kada upalim telefon pokazuje mi da ga trebam konektovati na iTunes. To sam odradio i pokusao sam update, ali nije uspjelo. Nakon toga sam probao odraditi factory reset, i obicni i iz DFU mode, ali mi izbacuje error 9. Zna li neko zbog cega se ovo desava i kako to popraviti? Hvala...
  3. N

    Ukraden iPhone 6 - iskustva i (ne)doumice

    Krađa iPhone telefona, iskustva i preporuke Nisam naišao na ovakvu temu, a verovatno će zanimati mnoge korisnike interneta. Pišem sada, 3-4 meseca kasnije, kada sam se pomirio sa sudbinom i skontao da od nalaženja telefona neće biti ništa. Takođe, svesan sam da je mogući kradljivac i na ovom...
  4. B

    iPhone 6/6+ kamera senzor? (tehnicka diskusija)

    Otvorio sam temu ovde, a ne u mobilnim telefonima, posto me zanimaju pre svega karakteristike kamere odonosno senzora. Kao sto znate Apple je predstavio ova dva modela. Oba i dalje imaju 8mpx senzor, a na par mesta sam naisao na podatak kojim se oni hvale, a to je da je vleicina pojedinacnog...
Nazad
Vrh Dno