Šta je novo?

corsair

  1. P

    Prodajem/menjam QNAP TS-451A x86 NAS, QNAP 2.5G switch, Corsair Vengeance LPX 2x8GB, Kingston HyperX 2x4GB

    Doslo vreme za rasčišćavanje. Naravno, sve potpuno ispravno. Kontakt preko poruke, pa posle može telefonom. Lično preuzimanje na NBG po dogovoru. Slanje može na odgovornost kupca. 1. QNAP TS-451A NAS server x86 8GB RAM 4-bay sa daljinskim NAS uredjaj sa 4 slota za HDD/SSD, HDMI izlazom i...
  2. codejan

    Hardver Preporuka za nadogradnju Midi towera u mint stanju.

    Pozdrav postovanoj zajednici, Stara masina je imala u sebi AsRock maticnu sa Prescot procesorom na 2,8GHz i xTreme Crosser 512 Ram memorije. Ocigledno da sam se snalazio za dato vreme. Prescot je najveci promasaj tog vremena! Hocu da nadogradim mint masinu na nesto jace, brze i pozovnije...
  3. Pega

    Prodajem/menjam Dve starije platforme, X58 premium i 775 platforma - vrlo povoljno

    1. Deo konfiguracije iz potpisa, i to: • Intel Xeon X5650 + BOX kuler • Asus Rampage III Extreme + limčić • Corsair 24GB DDR3 na 2000MHz CL10 Nekoliko napomena u vezi sa stavkom #1: Prodaje se samo u kompletu. Na ploči ne radi ili je prljav prvi memorijski slot. Takođe, jedan od 6 memorijskih...
  4. gordan84

    Staro kvalitetno napajanje na novu konfiguraciju?

    Kupujem nove komponente za računar. Da li da iskoristim napojnu iz starog računara, Corsair TX750 koja je stara 6 godina ili je bolje da kupim novu PSU? Koji je inače životni vijek napojne jedinice?
  5. D

    Kuler radi na maksimalnim obrtajima.

    Pozdrav, skoro sam usled prekomernog zagrevanja procesora morao da ugradim bolji hladnjak i pri tome sam dodao jos 2 ventilatora Corsair sp120 LED, posto sam kupio gotovu konfiguraciju morao sam da nosim racunar u servis da mi ugrade zbog garancije, nakon cega jedan od ventilatora radi na 100% i...
  6. N

    Gejmerska Konfiguracija za solidan novac.

    Pozdrav svima.. Vec dugo vremena razmatram sta da uzmem pa sam odlucio za ovu konfu. Zanimaju me vasa misljenja o svemu ovome.. ~750e [ BiH ] . CPU: i5-4670K CPU Cooler: Corsair H80i MOBO: MSI Z87-G45 RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz PSU: Thermaltake SPS-630M CASE: Thermaltake Commander...
  7. Steva Shark

    CORSAIR HX Series HX750 750W

    Zanima me da li kod nas moze bilo gde da se nadje ovo napajanje CORSAIR HX Series HX750 750W ili makar neko napajanje od firme CORSAIR?
  8. Z

    Zujanje iz napajanja

    Pre nekoliko dana sam sklopio mashinu koju sam vec duze vremena merkao, i7, 16gb ram-a, Asus P8Z68-V pro plocha, Sapphire 6790 grafichka i Corsair napajanje. Onog trenutka kada se pritisne taster on/off na napajanju pochne da se chuje zujanje, umerene jachine. Sve vreme dok radi rachunar to...
  9. Z

    Da li je ovo OK izbor za i7

    Ovih dana polako skupljam ponude za novu makinu (u planu je i7-2600K) pa me interesuje da li je ova memorija Corsair Vengeance DDR3 4x4GB za nekih 100€ dobar izbor za ovaj procesor?
  10. W

    Gde da kupim Corsair HX750???

    Ljudi pomoc! Izvinite ali da li znate gde da nadjem Corsair HX750? Hvala puno unapred svima!!!
Nazad
Vrh Dno