Šta je novo?

free

  1. whey

    HEX coin

    HEX PRVI BLOCKCHAIN DEPOSIT SERTIFIKAT KOJI ZARAĐUJE KAMATU BESPLATNO za BITCOIN HOLDERE! 10.000 HEX koina BESPLATNO + 2000 Bonus prve nedelje (ako imate 1 BTC) Staking + Bonusi by Richard Heart Jednostavno potpišite Bitcoin poruku iz svog novčanika i BESPLATNO dobijate HEX na vašu...
  2. T

    Prelazak sa Windowsa na Linux u 2017. ili 2018. godini

    Trenutno koristim Windows 7 zbog loše urađenog i ubagovanog Windowsa 10. Do sada sam imao prilike i dodira sa većim brojem Ubuntu verzija i njegovih derivata (u glavnom preko virtuelne mašine). Nisam dovoljno iskusan da znam šta je možda najpraktičnije ali sam ipak učestvovao u anketi...
  3. pajica123

    Skype: Making it up to you (20 free minuta)

    upravo mi stigao mail od skype... izvinjavaju se za nedavni prekid u radu, i poklanjaju 20 minuta, koji, koliko sam shvatio, traju 7 dana... ne znam da li su svi ovo dobili ili sta je u pitanju. evo ga mail nisam primetio da su mi dodali nesto na racun. imao sam 8,40$, toliko i sada imam...
  4. IgorDotNinja

    8BitBoy (Besplatna Steam Igra)

    Ova igra se na steamu placa, ali moze da se uzme besplatno (Trenutno) na pc gamer sajtu http://www.pcgamer.com/have-a-free-steam-key-for-retro-platformer-8-bit-boy/ ukucas email, lajkujes stranice, follow na twitteru, join grupu na steamu, kliknes dugme i to je to, pokaze se cd key Aktiviras...
  5. IgorDotNinja

    Burgers (Besplatna igra za steam) + ima trading kartice

    Ova igra se placa, ali moze da se uzme trenutno besplatno. postoje sajtovi za giveaway koji daju igre svima na odredjeno vreme, ko uzme njegova je zauvek. ja sam napravio sajt koji prati takve stvari, ali necu jos da se reklamiram, jer sam nov clan i da ne bih da spamujem. ovu igru daje...
Nazad
Vrh Dno