Šta je novo?

windows 10

  1. Stock

    LDAC i aptX HD na Windows OS

    Da li je moguće da i dalje nema besplatnog rešenja za LDAC i aptX HD i Windows 10/11 OS? https://www.bluetoothgoodies.com/a2dp/ Probao to iznad sa linka, radi ok u kombinaciji sa Sony WH-1000XM5 slušalicama, međutim nervira me što moram da platim licencu i što pritom uslovljavaju sa...
  2. X4K3P

    Windows 10 na novom SSD-u ne bootuje bez starog SSD-a

    Napravio sam grešku i instalirao sam Windows 10 na novi SSD dok je stari SSD bio priključen, pa je Windows bootloader za novi sistem prikačio na stari SSD. Pokušao sam da napravim boot particiju i prekopiram bootloader ali mi ne ide. Da li neko ima rješenje? Ostavljam ispod sliku šta sam pokušao...
  3. bomanik37

    Headset mi je ukljucen a windows ga ne registruje

    Pozz, danas sam pokusao da povezem neki red dragon gaming headset sto imam,novog sam ga kupio stigao u kompletu,povezem zeleni sa zelnim rozi sa rozim i nista i dalje ostaje zvuk na zvucnicima od TV a u sounds pise da headphones not plugged in, da li znate sta bi mogao da uradim
  4. outlaw

    Crn ekran u toku instalacije Windowsa 10

    Sinoć se nakanim da reinstaliram sistem, i u toku instalacije (prilikom logovanja na MS nalog) se zacrni ekran i ni makac. Nakon reseta ponovo crn ekran, čak ne mogu ni u BIOS da uđem. USB sa koga se instalira Win10 je ispravan, jer sam dan pre toga klincu reinstalirao sistem, sve prošlo bez...
  5. DarioVili

    Posle nekog vremena laptop poludi!

    Laptop posle nekih od 1-20 minuta počne da radi jako čudno kad selectujem nešto selectujemi sve od dole na gore, u browseru mi pali novi window umesto novog taba, ne radi scroll negde, brojevi i slova se promene. Restartovao sam Windowsa al nista se nije promenilo da li neko ima obljsnjenje nije...
  6. bomanik37

    Windows 10 pada

    Stavio sam novo jace napajanje kao sto ste mi preporucili zato sto mi je stalno restartao gasio sliku jer je bilo ono preslabo ms 500 napajanje za rx 560 2gb, sve se to namestilo ne restartuje, upalim danas komp ostavim ga upaljen mozda 1h i i pao mi sistem i ovaj error sam dobio
  7. ikac222

    Disk Menagement PROBLEM

    Pozdrav svima, u task menageru sam video da mi se stalno pali Disk Menagement Snap-In i opterecuje procesor 60%, kada ga iskljucim u tasku, on se opet pojavi nakon par minuta i opet dize procesor na 56%. Kada odem na vise detalja pise ovako 'DevicecmstpWizard' Tip datoteke : Aplikacija i nalazi...
  8. Giska5

    Kloniranje Windowsa

    Cao ljudii, Zanima me jel ima neko iskustva sa kloniranjem pomocu sysprepa. Imam podesenu masinu sa instaliranim softverima koju treba klonirati i na mnoge druge racunare a da pritom ne izazove nikakve probleme. To sam do sada radio sa AOMEI Backupper aplikacijom ali sam naisao na dva problema (...
  9. V

    Problem sa instalacijom drajvera

    Pozdrav svima, Imam problem sa instalacijom drajvera na grafickoj kartici pomenutoj u naslovu. Otisao sam na AMD sajt skinuo AMD softver za instaliranje drajvera, pustio ga da sam pronadje kompatibilne dajvere za moju graficku, a pre svega toga sam sa AMD Utility cleanup-om obrisao sve stare...
  10. leakbuster

    OpenVPN server na windows 10

    Nekoliko dana već pokušavam da napravim OpenVPN server na windows 10 mašini na koju bi se povezivali kljijenti sa windows 7, 10, androida... Želim da server i klijent mogu da se "vide" međusobno sa mogućnošću da mogu da vidim share na server mašini ali a da, kada se konektujem sa klijenta, mogu...
  11. L

    Problem zbog original windows 10 (ili nečeg drugog)

    Ljudi pomagajte!!! Imam laptop asus star 1,5god, intel i3 procesor, 4gb ram memorije, 1tb hdd, e sad, imam svoju eksternu kameru logitech koja je radila super, e sad, ja predajem engleski kinezima, oni imaju svoju platformu, koristim manycam, i povremeno mi se updatetuje moj originalni windows...
  12. M

    Freeze Windows-a nakon fresh reinstalacije

    Imam problem nakon reinstalacije Windows-a, za koji ne mogu da utvrdim razlog. Kako bih što bolje objasnio problem napisaću kakva je situacija bila pre i nakon reinstalacije. Do skora je postavka bila takva da sam imao jedan SSD na kojem se nalazio Ubuntu, i HDD na kojem je bio Windows 10...
  13. InterpoL99

    Problem sa misem i tastaturom na Windows 10

    Pozdrav svima, Naime suocavam se sa mnogo iritantnim problemom i strasnim jer ne mogu normalno da koristim racunar. Mis i tastatura nakon nekog vremena od paljenja racunara polude. Mis jednim klikom umesto jednog foldera otvara deset foldera, nece da otvara programe, jedan klik na ikonicu...
  14. dovlicaaa

    Internet radi, ali ne i Wi Fi?

    Pozdrav! Sinoc sam reintalirao svoj Windows 10 64bit, u nameri da ga "osvezim" malo. Od tada, wifi je prestao da radi... Laptop i telefon uspe nekako da se poveze na mrezu, samo ako je bas blizu rutera, ali svakako nema pristup internetu. ( WiFi has no internet access ). Probao sam skoro sve...
  15. B

    Remote Desktop Connection - win7/win10

    Do pre izvesnog vremena imao sam dva desktop racunara u kuci, koji su bili preko rutera povezani u LAN mrezu. Na oba racunara bio je windows 7. Mogao sam preko network da vidim racunare u oba smera i da sa oba, na ovaj drugi, pristupim share-ovanim folderima. Takodje mogao sam sa oba da preko...
  16. Ninoslav

    Windows 10 (FAQ u drugom postu)

    Microsoft has announced its new OS today, and although we’ve already seen various leaked images and videos, this was our first official look at Windows 10 (not Windows 9, as everyone was expecting), Microsoft's successor to the much maligned Windows 8. The demo itself was very short, and the...
Nazad
Vrh Dno