Šta je novo?

xiaomi

  1. D

    Лимит броја контаката на Шаоми серверу

    Вечерас сам примио имејл у којем пише да сам достигао лимит од 1000 контактата на Гугл контактс. Сазнао сам да Шаоми има свој сервер за складиштење контаката и мулитмедије. Јел зна неко колики је лимит на Шаомијевом серверу? Јел боље да останем на Гугл контактима са смањеним бројем запамћених...
  2. N

    Nije aktuelno Redmi Watch 2 Lite, 3k

    Prodao bih Redmi Watch 2 lite crne boje, kupljen kao poklon pre mesec i po dana, tj početkom oktobra 2023 online u Mi Store na nekom sniženju. Ide na prodaju jer se ženi bolje pokazala dosadašnja Redmi Smart Band Pro narukvica i manjih je dimenzija i duže traji baterija. Znači samo 2 puta punjen...
  3. ПФКСРБ

    Gmail app - не стиже обавештење на телефон

    Нисам до сада користио мејл на телефону само на компу, али сада ми баш треба и не стижу ми обавештења у истом трену када мејл стигне. Како ово да средим? Имам Шаоми, па сам због тога отворио тему у овом делу форума. Све је уредно подешено за обавештења, све живо укључено, али ниједно обавештење...
  4. B

    Xiaomi Imilab ec5 sigurnosna kamera

    Pozdrav ljudi. Hocu da kupi Imilab ec5 sigurnosne kamere da ih stavim na kucu, pa imam nekoliko pitanja :) 1. Sta mislite o kameri, da li je najbolji izbor za te pare ili preporucujete nesto drugo? 2. Mislim da su to kamere sa baterijom pa se moraju puniti svakih 90 dana, mogu li je spojiti na...
  5. marrecar

    Nije aktuelno Xiaomi Redmi Note 11 Pro

    Na prodaju telefon, uzet je u MTS-u pre malo više od godinu dana. Nošena maska, nošeno staklo, nema oštećenja nigde. Telefon radi dobro, kamera solidna, ne baguje, ne koči, fluidan u radu. Uz njega dolazi kutija i njegov punjač. Samo lično preuzimanje u Beogradu. Kontakt u pp. Cena 150e
  6. N

    Nije aktuelno Mi 11 Lite 5G 6/128

    Na prodaju Truffle Black Mi 11 Lite 5G, 6/128, Miui 14 na njemu, Global verzija. Kupljen lično u A1 uz Intarifu, 18 avgusta 2021, znači tačno još mesec dana u garanciji. Original punjač i kabl 33W, kutija, fiskalni iz A1. Stanje 9/10, uvek nošen u kožnoj torbici sa ultra tankim leđima, gratis 2...
  7. Iv@N_SD

    Prodajem/menjam Xiaomi Mi Pametni antibakterijski ovlaživač

    Kupljen 11.01.2023. na Ananasu, garancija još 18 meseci uz fiskalni. Pre 2 nedelje raspakovan i samo isproban, ali zbog nedostatka opcije za eterična ulja, spakovan u kutiju i zamenjen novim modelom. Radio celih sat vremena. Plaćen 4999, može da ide za 4000 (najniža cena u radnji trenutno 6000)...
  8. miticc

    Telefon do 400e

    Pozdrav narode, Koristim Redmi Note 9 Pro već 3+ god. A sada je vreme da sada ode u istoriju. Naime student sam, nemam baš neograničen budžet ali mogu odvojiti oko 350/400e max, razmišljam od Redmi Note 12 Pro 4G (8gb/256gb) po ceni od 34000 uz koju uz trenutnu akciju se dobija pametna...
  9. Imotep95

    Xiaomi Pad 6 / Pro

    Pristupačne cene u Kini, nažalost nije najavljen globalno. Solidan hardver. https://m.gsmarena.com/xiaomi_pad_6-ampp-12237.php https://m.gsmarena.com/xiaomi_pad_6_pro-12238.php
  10. T

    Nije aktuelno Xiaomi 12, 8/256 GB

    Prodajem Xiaomi 12 (samo 12, bez dodatnih slova) sa 8 giga RAM-a i 256 giga memorije u svetlo ljubičastoj boji (Purple). Telefon je kao nov, praktično nekorišćen. Instalirani su juče na njemu poslednji apdejti. Cena je 440 evra, kontakt na PP, lokacija Beograd (Novi Beograd, Zemun, Vračar...
  11. marrecar

    Nije aktuelno Xiaomi 11T 8/128

    Na prodaju navedeni telefon, u odličnom stanju, bez fizičkih oštećenja, pukotina. Na njemu je trenutno folija, ima ogrebotina po toj foliji. Baterija solidna, ne toliko dobra koliko sam navikao na xiaomi telefone. Uz telefon ide samo kabl, bez adaptera, bez kutije. Poželjno je samo lično...
  12. L

    Gde kupiti WalkingPad?

    Pozdrav, hteo bih da kupim traku za hodanje za radni sto (podesiv po visini). Pre godinu, dve sam gledao xiaomi af1pro ali sada ga nema nigde na stanju. Odgovara mi takav dizajn, tj. da može da se sklopi. Jedino što ima slično kod nas je RING RXWP2, ali mi je i to čak malo veliko a i skupo...
  13. D

    Viber ne zvoni prilikom dolaska poruke na Xiaomi rešenje

    Драги моји, десио ми се проблем да Xiaomi Redmi 9 не звони приликом пријема поруке. Контактирао сам Viber техничку подршку која ми је преко имејла објаснила шта да урадим како би ми се огласио телефон приликом пријема. Ето да чланови овог форума који имају проблем као што сам и ја имао знају да...
  14. NorthGate

    Nije aktuelno Redmi Note 8 Pro

    Prodajem u perfektnom stanju. Cena 150e
  15. ПФКСРБ

    Poco M5

    Status: 5. septembar 2022. najavljen 13. septembar 2022. u prodaji Globalno 1. septembar 2022. u prodaji Srbija Kućište: Monoblok, 201 gram, 164x76.1x8.9 mm Corning Gorilla Glass 3 (napred), Plastika (nazad), Plastika (detalji) 1x infracrveni projektor, 1x zvučnik Operativni: Android 12...
  16. D

    Viber се не олгашава приликом стизања поруке - MIUI

    Мобилни телефон користи овај оперативни систем: У подешавањима је све како треба да буде да би Шаоми репродуковао звук Како да решим проблем?
  17. M

    Xiaomi automobili?

    B92: Xiaomi uskoro predstavlja svoj prvi automobil http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2022&mm=07&nav_id=2187799 "Najbolji odnos cene i performansi"? 😀 Sta mislite, moze li ovo da zazivi i to u Evropi? Da li vrlo brzo dolazi era jeftinih elektricnih automobila iz Kine? Kad ce...
  18. budababa

    Xiaomi Mi Band 7

    Izašla je i sedma verzija jedne od popularnijih narukvica. Nažalost, i dalje bez GPS-a. Prvi utisci po netu: https://www.techadvisor.com/news/wearable-tech/xiaomi-mi-band-7-3813916/
  19. coldman

    Nije aktuelno Redmi Note 9 Pro 6/64 Tropical Green

    Telefon kupljen u Gigat*o*u 13.8.2020. Služio kao drugi telefon i uzet prevashodno zbog dužine trajanja baterije. Telefon je u nekom opštem stanju 9.99/10 jer nije nov a ogrebotine ja ne vidim. Leđa telefona su perfektna i ovo što se vidi ovako zamazano je jer nije možda dovoljno dobro očišćeno...
  20. N

    Nije aktuelno Xiaomi Mi Band 4

    Prodao bih Mi Band 4, perfektna, baterija kao prvog dana, kupljena u Gigatronu. Imam i dodatne narukvice. Cena 2000 rsd.
  21. A

    Nije aktuelno Xiaomi Redmi 8

    Na prodaju Xiaomi Redmi 8 mobilni telefon. Telefon nije puno korišćen. Uzet u mt: s-u pre 2 godine. Na telefonu sve funkcioniše kako treba. Telefon ima 32GB interne memorije i 3GB RAM memorije. Uz telefon se dobija sva prateća oprema: punjač, kabl za punjenje, maska kao i novo zaštitno staklo na...
  22. F

    Nije aktuelno DDR3, Mi Router 4A, Scythe Mugen 3 RevB

    Prodajem: 1) Kingston HyperX Fury HX313C9FB/4 4GB DDR3 1333Mhz, sa B75 i i3 3220 radi na 1600Mhz 9-9-9-27, https://www.kingstonmemoryshop.co.uk/kingston-hyperx-fury-black-4gb-ddr3-pc3-10600-1333mhz-ram-memory-1-5v-cl9-dimm cena 1500 din. 2) Xiaomi Mi ruter 4A, nov, otpakovan i proban, kupljen...
  23. M

    Kupujem [K][BG] Xiaomi Mi Air Purifier 3C

    Kupujem navedeni Xiaomi Mi Air Purifier 3C, ako je neko od forumasa mozda dobio/kupio a da mu ipak ne treba i hoce da ga se resi, pisite pm.
  24. N

    Mobilni telefon Xiaomi 11T Pro ili Xiaomi Mi 10T Pro - koji je boji?

    Interesovala sam se za kupovinu određenog Samsungovog modela, međutim telefon je prodat prošle nedelje. Pouzdan prodavac od koga planiram da kupim telefon trenutno nudi 11T Pro i Mi 10T Pro. Interesuje me koji od ova dva modela važi za bolji u polju fotografije i (stabilnog) videa, kao i...
  25. slashdance007

    Nije aktuelno Xiaomi Pocophone F1 6/128 Blue

    Prodajem svoj telefon Xiaomi Pocophone F1 verzija sa 6GB RAM-a i 128GB ROM memorije u plavoj boji. Star 2.5 godine. Globalna verzija i radi na svim mrezama. Radi kao i prvog dana. Koriscen sa 2 kartice, kao privatno/poslovni telefon i nikad nije imao nikakvu manu. Baterija me ni jednog dana nije...
  26. Corvus Corax

    Nije aktuelno Xiaomi Mi 10T 8/128GB sa domaćom garancijom

    Prodajem svoj Xiaomi Mi 10T 8/128GB telefon. Kupljen u Mi-Srbija ~15.11.2020. sa garancijom od 24 meseca. Čuvan i pažen, potpuno ispravan. Mali tragovi korišćenja, uglavnom na zaštitnoj foliji koja je preko ekrana. Dolazi u full pakovanju - kutija, brzi punjač, USB kabl i anti-bakterijska...
  27. ПФКСРБ

    "Other" storage

    Накупило ми ~10GB у Other картици, али не знам како да обришем. Имам Mi 9 lite и исто је и код брата на Redmi Note 9. Немам SD картицу, не користим Second space (како се већ зове), немам слике (све сам их пребацио на комп, имам можда 3 слике, али сигурно не заузимају 10 гига). Брисао сам Кеш и...
  28. S

    Kupujem Xiaomi Mi 11

    Pozdrav , Kupujem Xiaomi Mi 11 pozeljno sa garancijom madjarskom ili lokalnom ponude u pm.
  29. D

    Launcher za Xiaomi 9

    Saznao sam da osim POCO launchera postoje drugi. Koji vi koristite? Zašto bi ste mi ga preporučili?
  30. Zlatan_ibro

    Nije aktuelno Xiaomi Mi 10t

    pozz prodajem svoj telefon iz naslova Mi 10t 128/6, dual sim, sim free, full pakovanje, poklon futrola cena 300e saljem express postom kontakt telefon: 0653381167 zbog obima posla prvo poruka viber/wa sve sto vas zanima pitajte, PM
Nazad
Vrh Dno