Šta je novo?

seasonic

  1. m1k1

    Seasonic Prime PX-750W Platinum / Ventilator

    Pozdrav, Skoro sam kupio Seasonic Prime PX-750W napajanje. Problem, ako se ovo uopšte može i nazvati "problem" se javlja kod ventilatora. Naime, kada igram igrice, ventilator kao da se nalazi na nekoj prekretnici hoće/neće da se upali. Utvrdio sam da pri LOW RPM, kada se pali, pravi čudan zvuk...
  2. Andrija231

    Nije aktuelno Seasonic 1300W, DDR4 RAM, RPI, Noctua, B450

    1. Seasonic PRIME Ultra Platinum 1300W 80+Platinum, ATX 12V Napajanje je potpuno ispravno. Dolazi sa kutijom i svom pratecom opremom. Kupljeno 10.05.2018 na nemackom amazonu sa 12 godina garancije. Snimak napajanja i kablova: bit.ly/2R3YQI1 Link ka zvanicnom sajtu sa celokupnom specifikacijom...
  3. nebeski.letac

    Odgovarajuće napajanje za navedenu konfiguraciju?

    Zdravo svima. Planiram da kupim novi računar pa me zanima da li će Seasonic Prime Titanium 650W napajanje da bude odgovarajuće za konfiguraciju ispod. Ryzen 7 1800x + hlađenje Asus Rog Crosshair VI Extreme Seagate Barracuda 2TB ST2000DM006 G.Skill 16 GB Flare x F4-3200C14D-16GFX Gigabyte...
  4. K

    Veciti problem oko izbora napajanja

    Cenjene kolege :) Skalapam jedan komp i planiram da uzmem kvalitetno napajanje. Komp ce biti sledeci : Maticna : Gigabyte GA-Z68X-UD7-B3 ( cekaju se pare za nju :) ) Procesor : i2600k - kupljen :) Grafika : GTX 560 neka... jos nisam udlucio.... HDD : 2 ili 3 od 1Tb Kuciste CM 690 II Adv sa svih...
  5. chedox

    Seasoni X-660 w

    Da li bi ovo napajanje moglo da izdrzi 2 x 6950? Stim sto cpu nije clockovan zbog potrosnje i stim da bi kartice radile u full load-u 24/7!!!
Nazad
Vrh Dno