Šta je novo?

sennheiser

  1. diviner_golden

    Nije aktuelno Sennheiser HD 560s

    Na prodaju Sennheiser HD 560s stare godinu dana. Kupljene su u 4 Audio, imam fiskalni (u garanciji još godinu dana). Nemam kutiju. Razlog prodaje je prelazak na HD 650. Cena 16.000 dinara Beograd, Zvezdara Mladen 064/650-23-11
  2. Alchemist

    Preporuka Slušalice + AMP

    Pozdrav svima, I pre sam se kanio da obezbedim neki solidan budget audiofil sistem (slušalice+pojačalo). Sad imam prostora ponovo za tu razbibrigu, pa sam mislio da sa ovim low-budget pojačalom uparim i neke pristojne slušalice najrazumnije cene :) Pojačalo je ovo: Fosi Audio Q4 Mini Stereo...
  3. C

    Koja zvucna/pojacalo za Sennheiser hd555

    Pozdrav, Imam slusalice Sennheiser hd555 ( Frequency Response 15 - 28000 Hz) i Realtek integrusu. Slusalice koristim za muziku pre svega. Nadam se da mogu da dobijem bolji zvuk sa nekom novom zvucnom karticom ili pojacalom. Budzet mi je do 50 e, a nisam gadljiv ni na polovnu robu. Da li bih...
  4. Partybreaker

    Sennheiser CX400-II

    Gde? Do nedavno ih je bilo maltene svuda (ili је bar pisalo na sajtovima da ih ima), sad ne uspevam da nađem. Zvao 4Audio, nemaju. Gledao još na sajtovima Tehnomanije, Pyramida, Mitros Musica, Player.rs...
Nazad
Vrh Dno