Šta je novo?

surface

  1. ozazi

    Prodajem/menjam Lenovo Thinkad T480s, Surface Pro 4, Steam Deck 512GB

    Na prodaju dva laptopa i Steam Deck konzola: 1. Lenovo ThinkPad T480s, i5-8350U / 8GB / 256GB U odličnom stanju. Intel Core i5-8350U, 8GB DDR4 RAM (jedan slot slobodan), 256GB SSD, tastatura sa osvetljenjem, čitač otisaka prsta, čitač memorijskih kartica. Baterija je u odličnom stanju, drži 5-6...
  2. serbiadiablo

    Nije aktuelno Microsoft Surface Book najača verzija

    Na prodaju sjajan surface book, najača verzija sa i7 cpu, 16 gb rama, 512 ssd i 2 grafičke. U odličnom stanju, ekran perfektan, radi fenomenalno. Uređaj je 2 u 1, dakle i kao lap top i kao tablet. Ekran je 13.5", 3000×2000 (267 PPI). Kupljen originalan punjač koji je ujedno i hub. Tastatura sa...
  3. podvarak

    Nije aktuelno Surface Go 3

    Surface Go 3 Platinum (Intel Core i3 10gen, 8GB RAM, 128GB SSD) + Signature type cover. Raspakovan i aktiviran 24 Jan 2022 i od tad vazi 2god garancije. Par puta upaljen, bez ikakvih tragova koriscenja. Originalne kutije i kompletna oprema. 480EUR Fiksna cena, bez zamena. Licno preuzimanje...
  4. K

    Microsoft Surface Headphones

    Microsoft je ušao u audio vode izbacivši svoje prve noise-cancelling bežične slušalice, zvane Surface Headphones, po ceni od tričavih $350 :) Prilično skupo za moje potrebe, za taj novac bih po difoltu gledao nešto u stilu Sony WH-1000XM3 ili sl. ali svakako zanimljivo od Microsofta...
  5. D

    MS Surface Pro 3

    Interesuje me najslabija varijanda sa i3 procesorom i 64GB SSD diskom, bez tastature. Kod nas nisam pronasao da ga bilo ko nudi. Pronasao sam ga na Amazonu i na BestBuy za nekih 800$ (630€), ali nisam siguran da je moguca isporuka u Srbiji i koliki su dodatni troskovi carine i PDV-a...
Nazad
Vrh Dno