Šta je novo?

monitori

  1. Š

    Konverter na konverter

    Pozdrav. Da li neko može da mi pomogne? Imam vga ulaz na monitoru i samo hdmi izlaze na grafičkoj. Uzeo sam hdmi na dvi-d kabel greškom. Da li bih mogao sada da uzmem dvi na vga konverter. Znam da ako je samo jedan konverter da bi radilo bez problema, ali da li može i ovako sa dva da radi?
  2. Koske96

    Hardver Monitori namenjeni konzolama

    Pozdrav ljudi imam xbox series x planiram da kupim 2k ili 4k monitor do 60.000 din sta mi je najpametnije da uzmem 4k60hz ili 2k144hz nije mi presudna brzina panela vise kvalitet slike.. Pomoc😂
  3. L

    USB hub monitori: iskustva i podrška (USB-A, USB-C, KVM itd.)

    Ukoliko administracija smatra da se može o ovome diskutovati u nekoj od postojećih tema neka reaguje. :) Tema je zamišljena za podršku, predloge korišćenja monitora sa USB hubovima, korišćenje KVM-a i ostalih zanimacija koju ova vrsta monitora pruža. Za početak bih zamolio kolege za pomoć u...
  4. Kurttrasel

    Vise monitora jedan PC Problemi i podesavanja

    Povezao sam jos jedan monitor koji ima touchscreen. Nadao sam se da cu moci da igram neku igru u fullscreenu na jednom a na drugom da cackam nesto ne remeteci fullscreen na prvom. Medjutim nije tako. Da li postoji nacin da se resi ovaj problem?
  5. D

    Periferni uređaji Koji monitor od ponudjena 3

    1. LG 34WP65C-B https://www.lg.com/rs/monitori/lg-34wp65c-b?returnFlag=Y 2. iiyama G-MASTERGB3466WQSU-B1 https://iiyama.com/sr_rs/proizvodi/g-master-gb3466wqsu-b1/ 3. Dell 34 Curved Gaming Monitor – S3422DWG...
  6. vladakv

    Монитор VA/IPS, 1-2ms, 1980х1080, 144Hz

    Здраво свима. Да ли бисте препоручили монитор између 20000 и 28000 динара са IPS/VA панелом, FullHD, одзивом 1-2мс и 144Hz? До скоро је био доступан aoc24g1 за око 22000...
  7. P

    POMOC! Dilema oko izbora ozvucenja za sobu

    Zdravo svima. U dilemi sam oko izbora ozvucenja za sobu od 16 kvadrata. Nemam mnogo iskustva sa Hi-Fi sistemima, pa mozda se stekne utisak da ne znam sta hocu :D Trenutno imam dva ogromna trosistemska SONY SS-A707 zvucnika, navodno snage 140W, 6-ohm (bass 20cm, srednjetonac 10cm, visokotonac...
  8. I

    SAMSUNG SyncMaster 2243BW - mrtvi pikseli

    Imam monitor SAMSUNG SyncMaster 2243BW skoro 3 godine. Naime pre nekoliko dana mi se na desktopu pojavila velika crna tacka,kada sam se bolje zagledao video sam da je jedno 30 pixela crklo. Menjao sam pozadine ali nis se nije desavalo. Sada me zanima sta da radim: #Da...
  9. N

    potrebno Triple Screen, ali GPU podrzava samo Dual Screen

    Pozz raja, Koristim vec dugo dual screen, imam 2 ista monitora, iste rezolucije, i sada sam nabavio LEDTV 32" koji sam odlucio dodati svom arsenalu :) Medjutim, GPU graficke podrzava max 2 extended monitora, a meni trebaju 3. 2 Monitora su na VGA i DVI a TV na HDMI izlazu. Dva uredzaja mogu...
  10. D

    Gde kupiti BenQ XL2420T ili BenQ XL2420TE

    Zanima me da li neko od vas zna gde mogu poruciti jedno od ova dva monitora, neko iz srbije ? samo da nije ebay amazon i ostali strani shit. Hvala BenQ XL2420T BenQ XL2420TE
  11. Z

    BX2450 ili XL2370 ili XL2370HD ?

    Ako pogledam trenutne cene, na najjeftinijim mestima: bx2450 je 30.000, a xl2370hd 33.500, a xl2370 oko 28.000. Monitor bi više koristio za grafički dizajn, i filmove. Koji monitor po vama ima bolju sliku, kakvo je vaše iskustvo i preporuka po pitanju ovih monitora?
Nazad
Vrh Dno