Šta je novo?

zvuk

  1. M

    Periferni uređaji Štampač, zvučnici, 3d štampač i tastatura

    Rešio sam da se malo bacim u štampu, običnu i 3d pa me zanima sledeće. 3d štampač do 500e da radi sa skoro svim vrstama filamenta. Može i neki no name Kinez jeftiniji jer mi je cilj da uđem polako u 3d print, kako u hardware tako i software. Za sad, cilj mi nije da što više isprintam nego da...
  2. D

    Viber ne zvoni prilikom dolaska poruke na Xiaomi rešenje

    Драги моји, десио ми се проблем да Xiaomi Redmi 9 не звони приликом пријема поруке. Контактирао сам Viber техничку подршку која ми је преко имејла објаснила шта да урадим како би ми се огласио телефон приликом пријема. Ето да чланови овог форума који имају проблем као што сам и ја имао знају да...
  3. Stefan1989

    Hard diskovi se cuju bez read and write a 100% health u Sentinel-u

    Pozdrav momci! Kupio sam od jednog decka 2x3TB toshiba po odlicnoj ceni, ali problem je sledeci. Oni kao da konstantno ucitavaju nesto a read and write i active speed je sve na nuli. Ponekad prestane na minut pa opet krene. Ja zaista ne razumem sta se desava ako moze neko da mi kaze? Hard...
  4. N

    FOX 42' TV- problem sa zvukom (koji se konstantno pojačava i bledi)

    Potrebna mi je pomoć kako bih se informisala (eventualno na svoju ruku rešila problem sa zvukom) ili reklamirala televizor zbog kvara. U pitanju je televizor marke FOX (42' 4K Android) - ne sećam se tačno modela, ali ću potražiti dokumentacijom u slučaju da je to potrebno. Televizor već izvesno...
  5. bluesman

    Pojačavanje zvuka na laptopu

    Da li ima neko savet za software kojim bi dodatno pojačao (i ulepšao) zvuk na laptopu koji ima fabrički krš zvučnik (jedan)? Računaljka je Lenovo V110 sa Win7 x64.
  6. outlaw

    .MOV fajl bez zvuka?!

    Nadam se da sam postavio temu u pravom delu foruma, molim moderatore da prebace ako nisam. Naime, našao sam jedan stari .mov snimak, snimljen nekim Olympus digitalnim fotoaparatom pre 15 godina. Kada ga pustim, snimak nema zvuk. Probao sam nekoliko plejera u Win10 (Windows Media Player, VLC...
  7. D

    Najglasniji i najbolji stereo spikeri na mobilnom, vaša iskustva i mišljenja

    Pozdrav svima, Koja su vaša iskustva, koji telefoni imaju najbolje stereo spikere? Znam da neki imaju bolji zvuk, ali su zato tiši, neki su glasniji ali krče pomalo kad su na max odvrnuti. Ali kad uzmemo sve u obzir šta vi mislite? Hajde da podelimo iskustva. Ja sam imao svojevremeno nokiju...
  8. R

    SBB EON Box i 5.1 zvuk

    Već sam pisao o mom problemu sa EON box-u i 5.1 zvukom ovde na forumu u temi: "EON Smart Box (SBB)". Evo šta sam tada napisao: Evo posle 10 meseci problem je i dalje prisutan. Izgubio sam sve živce sa njihovim nestručnim tehničkim osobljem koje čak i nezna razliku između stereo i 5.1 zvuka...
  9. R

    Bass management i Crossover frekvencija

    Citao sam po netu, ali nisam shvatio do kraja pa pomozite ko zna. Imam medju podesavanjima na zvucnoj (Audigy 2 ZS) Bass redirection i to preusmjerava valjda niske tonove u vufer. E sad, ima i crossover frequency koja se krece od 10-200 Hz. Meni su zvucnici ovakvi: Vufer od 28-200 a ostalih 5...
  10. outlaw

    Povezivanje LCD televizora i risivera

    Potrebna mi je pomoć oko povezivanja LCD televizora i risivera, pošto su zadnji put kada sam nešto takvo povezivao, aktulene bile one "debele bananice" ;) Dakle, televizor je LG 42LK450, risiver je YAMAHA RX-797. Hoću da ih povežem kako bih imao zvuk sa TV-a preko risivera, dakle kada gledam...
  11. Duh_Koji_Hoda

    ACER aspire 5738ZG Cudan probelm tastatura-zvuk

    Od skoro je na laptopu iz naslova poceo da se javlja cudan problem, naime dok kuckam bilo sta po tastaturi prekida zvuk. Prvo, naravno, daj drajvere da proverim, ali isti problem. Zanimljivo je i to sto nije stalno tako nego po nekom principu slucajnog izbora, koji nisam uspeo da odgonetnem. Ako...
  12. R

    Praktica DVC 5.4 HDMI - snimanje i povezivanje sa kompom

    Imam ovu kameru i jedan "mali" problem sa njom....Kada snimam svirku, zvuk uglavnom po malo krci i probija (cak i kada je u pitanju samo akusticna gitara i kada se kamera odalji na par metara)... Da li neko moze da mi pomogne i kaze mi na koji nacin mogu da poboljsam zvuk? Da li mogu da je...
Nazad
Vrh Dno