Šta je novo?

telefon

  1. coldman

    Nije aktuelno Samsung A02s 3/32 [BG]

    Verzija 3/32 sa mogucnoscu ukljucivanja dodatnog RAM-a virtuelno. Stanje telefona, osim spomenutog dole u tekstu ali i na slici vidljivog ostecenja, je maltene perfektno. Telefon je koriscen od strane mog oca nesto vise od 2 godine, vise od 2 meseca je van aktivne upotrebe. Ekran i ledja su u...
  2. DaniloJ

    Mobilni telefon Izbor novog telefona do 500€

    Pozdrav, trenutno imam 4 godine star Redmi Note 8 Pro. U skorije vreme su počeli da se javljaju problemi (brzina značajno opala iako sam ga fabrički resetovao), i još bitnije baterija na 2900mah od originalnih 4500 odnosno oko 65% života što u principu znači da sa (70% ne može da izdrži ni ceo...
  3. miticc

    Telefon do 400e

    Pozdrav narode, Koristim Redmi Note 9 Pro već 3+ god. A sada je vreme da sada ode u istoriju. Naime student sam, nemam baš neograničen budžet ali mogu odvojiti oko 350/400e max, razmišljam od Redmi Note 12 Pro 4G (8gb/256gb) po ceni od 34000 uz koju uz trenutnu akciju se dobija pametna...
  4. dario23

    Odabir telefona do 750€

    Pozdrav Planiram da kupim telefon pa ako moze pomoc oko odabira Razmisljao sam o: S23 Iphone 13(obicni model) Pixel 7 pro Ili ako neko ima drugi prijedlog u tom cjenovnom rangu oko 750 evra
  5. N

    Mobilni telefon Koji telefon da kupim do 500(850)€ ?

    Pukao mi je ekran pa mi je potrebna pomoć u odabiru novog telefona. Što se tiče budžeta, imam tri opcije: - do 4200 rsd mesečno na 24 rate + Yettel Total 40 - do 500 eur za keš - do 100 hiljada na 24 rate kreditnom karticom Igrice ne igram na telefonu, bitan mi je kvalitetan...
  6. CCarolinee

    lsključivanje autofokusa i telefoni koji imaju ovu opciju?

    Koji telefoni imaju opciju isključivanja autofokusa prilikom snimanja? Budući da često koristim kameru, potreban mi je tekefon koji ima dobru kameru ALl l ovu opciju kako se fokus ne bi stalno prilagođavao dok je snimanje u toku? Ovu opciju ili nalazimo u podešavanjima u okviru kamere ili kada...
  7. Čkalja

    Mobilni telefon Novi telefon posle 3 godine

    Posle 3 godine dosao red da se zameni Honor 20 Pro, odradio je telefon svoje posteno , ali sam pocinje da daje znake za zamenu.... Iz Android sveta bih isao na OnePlus 10 Pro i prosto mi je neverovatno da se niko sa foruma nije usudio da pazari, mada u temi vidim i sta su razlozi, polovan/nov...
  8. D

    Mobilni telefon Nov Telefon do 50 000

    Interesuje me koji je to trenutno najbolji telefon srednje klase do 50 000 dinara. Pogledao sam klip najbolji telefoni u 2022 i "motorola egde 30" je proglasen kao najbolji ove godine u tom cenovnom rangu. Ali takodje kazu da ima modela od prosle godine koji vaze da su bolji. Interesuje me koji...
  9. dario23

    Mobilni telefon Realme gt master edition za 250€?

    Pozdrav svima Interesuje me isplatili se kupiti realme gt me za oko 250 eura mozda cak i malo manje. Zelio bih probati taj malo cisti android koji ima realme a i probati nekakvu novu marku proizvodjaca. Cuo sam da ima malo slabiju bateriju a nema ni nikakav ip certifikat niti Gorilla glass. Meni...
  10. coldman

    Nije aktuelno Redmi Note 9 Pro 6/64 Tropical Green

    Telefon kupljen u Gigat*o*u 13.8.2020. Služio kao drugi telefon i uzet prevashodno zbog dužine trajanja baterije. Telefon je u nekom opštem stanju 9.99/10 jer nije nov a ogrebotine ja ne vidim. Leđa telefona su perfektna i ovo što se vidi ovako zamazano je jer nije možda dovoljno dobro očišćeno...
  11. S

    Kupujem Kupujem polovan P40 Pro

    Kupujem polovan P40 Pro sa full pakovanjem u odlicnom stanju bez nekih prevelikih tragova koriscenja softverski takodje u odlicnom stanju, mora imati fiskalni racun radi ostvarivanja huawei-eve garancije ne bi bilo lose da ima i domacu garanciju. Ponude slati u pm.
  12. star-duster

    Telefon za ženu, kamera presudna

    Žena mi za par dana izlazi iz porodilišta. Dobili smo dečaka. :) Pored drugih poklončića, razmišljam da je iznenadim novim telefonom. Kamera je presudna, da slika klince. Ali bih i da telefon ne bude preveliki i pretežak. Zato recimo ne bih Poco X3 za nju. Nije zahtevan korisnik, samo da bude...
  13. S

    Telefon do 230(240e)

    Pozdrav! :wave: Treba mi pomoc,koji telefon kupiti do max 230e,eventualno 240e ako se isplati,racunajuci u kupujem prodajem,za sad mi je Mi A2 najbolji izbor,najvise zbog kamere,samo ako ima nesto slicno njemu ali malo manji to bi bilo idealno.. znaci kamera mi je najvaznija od svega.. :D
  14. I

    Telefon bez fingerprinta do 250e,preporuke

    Hocu da kupim solidan telefon do 250 e bez fingerprint skenera.Ono sto trazim u telefonu je dobra kamera,velika memorija i najvise bih ga koristio za drustvene mreze,muziku,poruke... Takodje moze i telefon na kome moze da se nekako otkloni fingerprint,kao npr iphone-otklanjanjem fingerprint home...
  15. N

    Samsung Galaxy S7 Edge - KupujemProdajem.com

    Da li moze neko da mi objasni da li su ovo mutni poslovi ili sta vec kada prodavac prodaje nov telefon, neotpakovan za manju cenu nego sto ga je platio? Primer: https://www.kupujemprodajem.com/Samsung-Galaxy-S7-Edge-32GB-gold-vip-garancija-39624240-oglas.htm?filter_id=98101673 (samo sto to...
  16. Night_slayeR

    Šta kupiti do 260e-270e?

    Pozdrav ljudi Imam nedoumicu za telefon do 5.2" i poprilično se mučim par dana oko odabira. Prvo sam hteo G3, to mi je savršen telefon ali ga ubija ekran i cedi mu bateriju pa sam odustao (znam da je on 5.5" ali ima najveći odnos telefon/ekran, pa su mu dimenzije male iako je 5.5). Dalje mi je...
  17. alekssBGD

    Proizvođačka (fabrička) garancija na polomljeni ekran?

    Zdravo svima, interesuje me, ako bi imali opciju da kupite telefon (A brand) uz koji proizvođač nudi 1 godinu besplatnog osiguranja (accidental damage, pokriva lomljenje ekrana, vodu, ili drugi kvar koji onemogući rad telefona), koliko bi to uticalo na vašu odluku da izaberete taj brend, u...
  18. A

    Umi Hammer

    Prvi telefon kompanije Umi koji je dual-sim. Radi se o modelu koji nosi naziv Hammer. Posjeduje IPS HD ekran sa dual glass zastitom. Ima cetvero jezgreni procesor Meiatek MT6732 - 105 GHz sa 2GB RAM-a. Interna memorije je 16GB, uz mogucnost prosirenja sa memorijskom karticom maksimalnog...
  19. Gifron

    LG L Bello

    Pozdrav svima, planiram sutra uzeti LG L Bello telefon pa me zanima da li je neko imao priliku da ga koristi i kako se ponasa u praksi? Telefon ce pretezno biti koristen za osnovne aplikacije, pozive, poruke.
  20. Devix89

    Skype VOIP

    Ne znam da li je ovo adekvatan podforum, molim moderatore ako nije da temu smesti gde treba. Takođe sam pokušao i da pretražim forum za ovu temu, nisam našao, a ni google nije bio od pomoći, tako da ću ovde opisati situaciju i postaviti pitanja. Posedujem Pirelli-jev ruter što je Telekom delio...
  21. M@jkl

    Mini Car Mobilni Telefon - Ferari

    Upravo mi je stigao nesto drugaciji telefon. Placen oko 60e sa carinom. http://www.youtube.com/watch?v=JAQsStVi10Y Camera: 1.3Mpx Media: MP3 player,FM radio,MP4 player Screen: 2.0 inch 260,000 color; Resolution: 240* 320px Radio: Support FM radio function, the need to plug headphones Memory...
  22. K

    IMEI broj - provera kod provajdera

    Poštovani, potrebna mi je pomoć/savet u vezi sa sledećim problemom. Naime, preko internet portala kupujemprodajem prodao sam mobilni telefon Samsung Galaxy Note 2. Telefon je poslat ispravan, zapakovan u fabričkoj kutiji, sa još 15 meseci garancije (overena garantna knjižica i fiskalni račun)...
  23. E

    Preporuka za bluetooth slusalicu

    Vidim da su ove teme prilicno zamrle (velika tema o bt slusalicama je neaktivna vec vise od godinu dana), pa me zanima sta je trenutno best-buy za BT slusalicu koja bi se koristila u kolima. Ovo su neki od mojih zahteva - Sto bolji i cistiji zvuk - Noise cancelation (mada ne toliko bitno jer mi...
  24. T

    [VIP] Nokia 1616 Prepaid paket

    Cena 2499 din. http://www.vipmobile.rs/privatni/prepaid/mobilni-telefoni/nokia-1616.925.html
Nazad
Vrh Dno