Šta je novo?

mts

  1. Broker

    Mogu li se nešto upotrebiti MTS ADSL ruteri?

    U ruke su mi došla dva MTS rutera: Huavei hg5552e i Vodafone Easybox 602. Može li to da se upotrebi za bilo šta korisno ili da idu u otpad?
  2. user user

    Bufferbloat mts

    Sorry for english, I'm from Russia. I have mts optic internet (200/20) and I have very big bufferbloat which causes big lags/stutters when I play. My router is zte f680 (it doesn't have qos feature). What should I do? Switch to 1gb/100mbps plan or buy a better router? Should I contact mts?
  3. Zlatan_ibro

    Upit u vezi mts routera

    Pozz imam ZXHN H168N V3.5 V3.5.0C3_SRB I imam goste sledecih 20tak dana. Da li zna neko kako da napravim poseban ssid sa ogranicenim protokom neta da mi ne crpe ceo protok :-)
  4. daftPUNK

    YouTube blok na severu Kosmeta

    Živim na severu Kosmeta i koristim usluge interneta MTS DOO (ćerka firma Telekoma). IP adresa je u Mitrovici i od početka njihovog rada masa videa na Youtube-u je bila blokirana iz ne znam kog razloga (Sade, Eurhytmics, George Michael, Cranberries, Prince, Whitney...). Ne znam kako je stanje sa...
  5. Vu_zz

    Najbolji mobilni operater po vama za 2021. godinu prepaid/postpaid

    Koja su vasa iskustva za mobilne operatere u Srbiji za 2021. godinu, vrline i mane?
  6. Mikey

    Video nadzor - Iris TV preko MTS optike

    Pozdrav, Zanima me kako da nađem taj čuveni analogni kanal 66 za gledanje video nadzora koji već postoji u zgradi. Imam MTS-ovu optiku, tj Iris TV. Koliko znam, koaksijalni kabl koji je ranije bio korišćen za Vektorovu kablovsku televiziju nije više povezan ni sa čim na krovu zgrade. Na koji...
  7. M

    MTS blokira eksterne sajtove

    Pozdrav ljudi, Bas kao sto je to VIP pre otprilike godinu dana uradio, tako je i MTS poceo da blokira pojedine eksterne sajtove. Juce pokusam da se logujem na Bet365.com da odigram tiket i ladno mi ne dozvoljava kad sam na MTS internetu sa SIM kartic. Prebacim se na SBB wifi i radi normalno...
  8. wifininja

    Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

    Krenuo update po Beogradu.
  9. A

    Emulator za fiksni ili neko rešenje od mobilnih provajdera?

    Cao. Deda pravi ogromne troškove na fiksnom telefonu. Treba da rešimo to i smanjimo. 1. Deda ce nastaviti da prica na istom broju fiksnom koliko hoce, nije problem kad ga zovu nego kada on to radi iz cega sledi 2. Da li postoji wifi emulator za fiksni sa kog ce on moci besplatno da zove bar...
  10. ukLz

    [MTS] VoLTE ... ?

    https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Vesti/Promocije/a89593-Usluga-VoLTE-od-sada-i-za-korisnike-tarifa-Omorika-i-Soko.html Ima li koga ko koristi VOLTE kod telekoma , kako se čini ? Utisci, mišljenja, komentari... ?
  11. D

    MTS - ovlašćeni servis i čudno odbijanje popravke u garantnom roku

    Molim Vas za savjet i mišljenje u ovom slučaju. Firma (50-ak zaposlenih) je potpisala 2-godišnji ugovor sa MTS. U sklopu ugovorenih uslova nabavljeni su telefoni od njih. Nakon 3 mjeseca korišćenja jedan od zaposlenih prijavljuje smetnje sa zvučnikom na Samsung A71. MTS nas upućuje na...
  12. trancephorm

    MTS prepaid Viber dodatak

    Jel moze neko da mi razjasni nacin funkcionisanja dodatka? U momentu kada placam dodatak, imam kredita na prepaid broju i dodatak se uspesno plati, ali izgleda da kada se krediti istrose, dodatak vise ne funkcionise iako nije isteklo mesec dana!? MTS podrska mi je rekla da nije bitno da li ima...
  13. Djilkosh_Ns

    Koju mobilnu mrežu koristite 2019? (ANKETA)

    Otvorena ovogodišnja anketa.
  14. nalens

    Besmislena "nerešiva" situacija sa MTS-om

    Pozdrav svim korisnicima foruma. Pošto nakon 10ak razgovora sa svim živim službenicima MTS-a nisam uspela da sporazumno dođem do rešenja ovog problema, zanima me da li neko ima savet kako da razrešim sledeću situaciju. Živim u bratovom stanu u Novom Sadu, dok on trenutno boravi u inostranstvu i...
  15. petarboj

    Lopovi zvani MTS

    iako sam godinama kod njih ovo mi se prvi put desava. godinama sam ih hvalio ali ovo je cist lopovluk. pokusacu da budem sto kraci... 27. decembra, u 7.20 ujutro sedam na avion, gasim mobilni net (iako je data roming naravano uvek ugasen), telefon u airplane mod i letim za ameriku. stizem tamo...
  16. S

    mts e-mail i k9 aplikacija na android telefonu

    Cao ljudi. Imam mali "problem" sa podesavanjima mts-ovog mejla na androidu u K9-mail aplikaciji. Naime, podesavanja dolazece poste su ok i rade, a odlazeci mejl radi samo ako iskljucim onu SSL/TLS enkripciju. Posle, ispod toga, stoji za Authentication: "Password, transmitted insecurely", ali...
  17. daftPUNK

    Jedno zapažanje kvaliteta ADSL usluge na Kosovu (mtsdoo)

    Dakle mtsdoo - nova firma koja se 'otcepila' od matične mts po tzv. Briselskom dogovoru. Kvalitet usluga je bio na nekom nivou do otcepljenja, a onda je sve krenulo nizbrdo, ali o tome nekom drugom prilikom. Elem komšija mi se već neko vreme žali kako mu spor net, ima Box 4 paket. I večeras...
  18. mikiPSY

    MTS optika za fizicka lica

    Krenulo je pa je red i da se otvori tema. Fine cene, sta vi mislite o ovom potezu MTS-a ? Ja smatram da je ovo trebalo da se desi jos pre par godina, da kompletno preskoce vdsl korak, ali ipak bolje ikad nego nikad, jel ... ;)
  19. B

    MTS Neozbiljnost

    Pozdrav. Temu sam postvio da bi izneli Vase visljenje u vezi neozbiljnosti MTS-a. Radi se o sledecem: Broj MTS-a 064 sam aktivirao januara ove godine. Nakon aktivacije sam dobio poruku da za svaku dopunu do KRAJA GODINE dobijam bonus interneta 1Gb koji vazi 7 dana od uplate kredita. Posle par...
  20. golubaca

    MTS net zaduzenje bez osnova

    Pozdrav, sestra moje devojke dobije informaciju negde 05.04.2017. da je prekoracila racun 11.000. Ona u soku,ode da proveri, ovi kazu kako ne mogu da vide o cemu se radi ali da ce biti iskljucena ako ne izmiri to, znaci prete jos tamo negde 06.04. Popgledam ja listing na sajtu, naplacen je...
  21. I

    iPhone 5c u mts-u

    Da li vredi kupovati iPhone 5c u mts-u?
  22. P

    Tri puta više MB

    Promo! Tri puta više MB http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/promo-tri-puta-vise-mb.621.html Samo se nadam da će na prepaidu ostati dostupni tarifni dodaci makar i u osnovnom obliku koji traju 30 dana od dana aktivacije.
  23. Prokka

    ZTE V9A

    Uskoro se očekuje u MTS-u po vrlo dobroj ceni 1-18k dinara. Koliko vidim na GSM areni najveći nedostatak mu je 512MB RAM-a. Ko ne želi 10" mislim da će ovo biti najbolja ponuda na tržištu u segmentu dobijenog za uloženi novac.
  24. E

    Obračunski interval u Vip Smart i Mts Mix paketima

    Zanima me koji je obracunski interval u Vip Smart i Mts Mix paketima unutar paketa tj u "besplatnim"minutima. Tj da li minute tj "smartove"zaokruzuju na minut ili sekundu iliti da li je 1s razgovora = 1 min/smart resp. 61s = 2min/smarta. Za Telenor prenesi pakete znam da je tarifirano po sekundi...
  25. jox

    Ocekuju li se novi Android telefoni na domacem trzistu?

    Nakon inicijalnog zamajca, kad su se u kratkom roku pojavili Magic, Hero & Galaxy, pa kratko nakon njih i Tattoo, dugo vremena kod nas nije bilo nicega, a napolje se svasta izdesavalo :( Jel ima neko info o eventualnom uvozu nekog od Android telefona novije generacije od strane (bilo kog)...
  26. xSeptimus

    [MTS] Postpaid paketi i promocije

    Ovaj topic neka bude mesto gde ce se pisati o promocijama MTS operatera. Samim tim podforum ce biti pregledniji i laksi za snalazenje. ---------- Nekoliko rešenja trenutnh najboljih kombinacija iz domaće ponude:
Nazad
Vrh Dno