Šta je novo?

temperatura

  1. codejan

    Hardver Povoljniji dron za diskoteku?

    Postovanje, Sta kupiti od jeftinijih, polovnih dronova za diskoteku? Cene od 70 do 150evra, ima li ponude u ovom opsegu cena? Moze li da (dron) trpi vrucu atmosferu? Imate li iskustava?
  2. P

    Xbox One S - Zamena termalne paste

    Pozdrav svima. Juce skontam da sam konzolu (Xbox one S) uzeo krajem 2017 tacnije 27.12.2017 i rekao bi da je vreme da se otvori Xbox, ocisti od prasine i zameni pasta na APU. Znam da pasta koja se koristi u proizvodnji je prilicno nekvalitetna i da se vec nakon 3 godine prilicno skameni...
  3. vladakv

    Temperatura ploče

    1. Da li je normalno da temperatura matične ploče bude veća za oko 10 stepeni od T procesora na leru. Procesor na leru 36C, grafika 34C, a matična 46C??? Na slici je 43C jer sam malopre podigao sistem, a sada ima tih 46C. 2. Takođe, procesor na 50% ima temperaturu 67C na CM Hyper 212Evo. Sobna...
  4. C

    Vruć Chipset

    Naime, pre 10 minuta računar se odjednom isključio. Upalio sam ga ponovo, zasvetleli su kuleri i odmah se ugasio. Isključio sam napajanje, otvorio stranicu kućišta i prošavši rukom blizu komponenata osetio sam toplotu iz dela CPUa i Chipseta. Pipci na CPUu su bili vreli, kao i hladnjak na...
  5. Jane

    Kuler za procesor i ventilator

    Pozdrav drug ima problem sa stock kulerom na AMD Phenom x4 960T 3000mhz. Problem je sledeci u normalnom radu temperatura je 50-60 stepeni, ( sto mislim da je previse ) u konvertovanju mp4 1080p procesor ode u 110 a ploca u 100 stepeni pre nego da se ugasi pc, ploca je MSI 870-C45, grafa MSI...
  6. K

    Dell n5110 i5 2410m temperatura velika

    Pozdrav,imam jedan problem i nadam se da cete moci da mi pomognete. Vlasnik sam ovog laptopa od pre 15 dana i imam jedan VELIKI problem,naime temperatura njegova ide od 55-60C dok slusam muziku ili surfujem pa do 90c dok igram igru (duke nukem)!!! Najveci problem je sto laptop "zabaguje" na...
  7. D

    ASUS k50ab-SX071L zagrevanje/pregrevanje

    Pozdrav! Imam ASUS k50ab-SX071L i koristim ga 13 meseci. Najzahtevnije što sam igrao je pes 2011 i onda je u toku igrice počeo da se gasi pre nekih mesec-dva. Znači be najave capne i ugasi se. Posel upalim i sve radi po starom Mislio sam da je do igrice ili patch-eva, pa sam sve obrisao i ponovo...
  8. Psycho1993

    Termalna pasta-par nejasnoca

    E ovako: uzeo sam termalnu pastu marke Xilence (krastavac, u Rumi nema bolja da se uzme, a i dobro sam je platio-450 dinara), ali mi nije bas najjasnije kako najbolje da je nanesem. Imam procesor Intel E2140 i box cooler. Skidao sam kuler sa procesora i video sam da je pasta na njemu gotova, odnosno...
  9. Ghost Dog

    Moguć problem sa pregrevanjem/napajanjem..?

    Pozdrav svima. Imam problem sa sledećom konfiguracijom: - Asus P5KC - Intel C2D E6550 - MSI NX8600 GTS-E (nVidia forceware 185.93 drajveri) - WD Caviar Blue 500 Gb - WD Caviar Green 1 Tb - Cooler Master Centurion i (ali) PDS ATX-450 napajanje (Konstantno priključen jedan LCD monitor, s...
  10. kbojan

    Idle Temp [email protected] GHz na Windowsu 7?

    Konfiguracija iz potpisa. - proc klokovan na 3GHz - Stepping L2 - FSB 333 MHz - DRAM:FSB Ratio 1:1 - C1 i EIST ukljuceni - CPU Core 1.23 V do 1.36 V. -BOX cooler Komp. funkcionise tako bez problema vec 2 godine. Problem je kod IDLE odnosno temp procesora i jezgara pri nezahtjevnom radu, surf...
Nazad
Vrh Dno