Šta je novo?

monitor

  1. stefanelos

    Periferni uređaji Vertikalni zidni nosac monitora

    Na jednom videu sa YT sam video zanimljiv nosac za monitor, i zanima me da li neko zna gde moze da se nabavi slicna varijanta. Radi na principu šine, rucno se dize monitor gore dole. Potreban mi je za mali prostor i treba mi da moze da ide gore dole, ali ni levo ni desno ni ka meni. Na...
  2. bluelagoon1

    Hardver Monitor za posao

    Pozdrav svima. Treba mi monitor za posao, nista zahtevno, suzila sam izbor na ova 5 modela pa bih bila zahvalna ukoliko bi neko pomogao oko izbora: 1. AOC 24B2XH 2. LG 24MR400-B 3. SAMSUNG LS24C310EAUXEN 4. ASUS VZ22EHE 5. ACER Vero V247YEbipv
  3. D

    Da li neko ima samsung neo g9 i kakva su iskustva?

    Da li neko ima neo g9, zeleo bih da radim na njemu, pisem kod i to. Ali volim i da igram igre, npr cyberpunk .... Da li je neko uzeo ovo cudo i ako jeste kakav je osecaj. ili da idem na neki 38 ultrawide. Ili da se drzim 3 monitora ko sto sad imam
  4. reveal

    Periferni uređaji Najbolji Ultrawide 34" za programiranje do 500e?

    Pozdrav svima! Potreban mi je savet oko kupovine monitora. Kao sto kaze naslov teme, potreban mi je UW 34" do 500e. S obzirom na velicinu radne povrsine (Ikea Trotten 120x70) mislim da bi ta velicina odgovarala. Namena je iskljucivo programiranje. Gaming ne planiram, eventualno GFN (frekvencija...
  5. nijelos

    Nije aktuelno 2x AOC Q3279VWFD8 32" 2K 2560x1440 monitor

    Prodajem dva ispravna AOC Q3279VWFD8 32" monitora bez mrtvih piksela. Od ulaza ima sve: DVI port, HDMI 1.4, Display port 1.2, VGA, izlaz za slušalice. Monitori se prodaju s napojnim kablovima, bez kutija. Licno preuzimanje u Obrenovcu. Monitori mogu da se pogledaju u Obrenovcu. Preuzimanje...
  6. W

    Dell G3223D

    Trenutno je snižen u Gigatronu na 40k, pa sam naručio jer sam tražio 32" monitor, a ovo mi deluje kao najbolja opcija kod nas trenutno. Video sam da mu zameraju slabiji kontrast u odnosu na konkurenciju, ali osim toga generalno ga hvale. Je l' neko ima monitor da napiše iskustva? Dodaću svoje...
  7. pTomic

    Hardver Koji zakrivljeni monitor uzeti?

    Imao sam ideju da uzmem 32" ili 34" i onda sam shvatio da nemam mesta na stolu. :D Tako da je izbor pao na 27". Neka preporuka? Inače, trenutno, su u užem izboru: ViewSonic VX2718-2KPC-MHD AOC Gaming CQ27G2S Na nemačkom Amazonu 189€ i 259€., respektivno. Neki predlog, preporuka, za i protiv...
  8. Dizzy_Reed

    TESLA 32MC935BQ - 32" 1440p IPS monitor

    Pozdrav, Častio sam se ovim monitorom danas i s obzirom da o njemu ne postoje apsolutne nikakve informacije online, čak je i sam zvaničan opis nepotpun, podeliću prva iskustva. Prvo, zašto sam se uopšte upustio u ovo. Već par godina koristim 32" Full HD smart TV kao svoj primarni i jedini...
  9. E

    Periferni uređaji Preporuka za 2 x 27", 1440p, IPS

    Pozdrav svima, Da li mi mozete preporuciti koji monitor uzeti x2, da je IPS, 27" i 1440p? Monitori bi sluzili za posao, programiranje, i iskreno voleo bih da imaju kvalitetnu sliku. Max budzet po monitoru 30-ak hiljada din i kupovina online. Gledam vec neko vreme monitor Dell 27 SE2723DS ...
  10. P

    Hardver 27' 1440p 144+hz IPS monitor do 350e

    Pozdrav. Da li neko ima preporuku za monitor iz naslova? Svi monitori koje sam licno ispratio(a da su na glasu) ili nisu na stanju, ili im je cena besmislena. Šta je trenutno best buy za ovaj budžet? Dolaze i mađari u obzir.
  11. krsi

    Hardver Preporuka monitora ~25.000 din

    Generalno trazim moniotor koji ima: 1920x1080 rezoluciju, 1ms odziv, 144 ili 165 Hz, ne vise od 24" i da kazemo da je u cenovnom rangu +-25000din. Nasao sam jedan LC powerov model koji mi izgleda obecavajuce ali ne znam koliko je dobrog kvaliteta u pitanju je LC-M24-FHD-165-C koji mogu uzeti...
  12. Hardware Quark

    Nije aktuelno AOC Q3279VWFD8 32" 2K 75Hz IPS

    Na prodaju AOC 32" 75Hz FreeSync Fiksno postolje (ne podrzava VESA) Rezolucija: 2560 x 1440 IPS panel Konekcije: Display Port, HDMI, DVI, VGA Bez mrtvih piksela. Potpuno ispravan. Uz monitor dajem displej port, vga i strujni kabl Cena: 20.000 din Radna garancija 7 dana da se uverite da je sve...
  13. perafilozof

    Nije aktuelno Monitor ASUS ROG Swift PG278QR [ 27", 1440p/144hz,G-SYNC, 1ms]

    Prodajem monitor, (prešao sam na 4K), ASUS ROG Swift PG278QR rezolucije 1440p, osvežavanje 144hz( overclock monitora 165hz), 1ms, NVIDIA®G-SYNC™, kupljem kod nas, 08.11.2017. (istekla garancija) , koji je u gotovo perfektnom stanju, opis minimalnog, blagog, probijanja svetla na donjoj desnoj...
  14. veljaspreca

    AOC 24G2SPU/BK

    Pozdrav, iz BC Group sam naručio monitor iz naslova koji je na njihovom sajtu reklamiran kao AMD Freesync premium monitor. Danas mi je stigao ali na kutiji piše nVidia G-Sync. E sad ako sam dobro shvatio pretragom Gugla to nije pravi G-Sync nego G-Sync compatible, što znači da ima Adaptive Sync...
  15. marko.miladinovic

    Hardver Predlog za 4K monitor za Mac i Win

    Zdravo Benchmark narode, Zamolio bih vas za neki savet i sugestiju, malo sam neodlucan a trebalo bi da presecem i kupim monitor. Ideja je da kupim 1x 32 inch monitor (4k) prvenstveno za rad (IT i muzicka produkcija...) slabo igram igrice i meni refresh rate i sync opcije ne igraju neku...
  16. LazarKap

    AORUS GeForce RTX™ 3060 Ti & BENQ ZOWIE XL2411 - 144hz Problem

    Dobar dan, kao sto se moze videti iz naslova, posedujem karticu aorus 3060ti koja na sebi ima 3 x hdmi i 3 x display port. Monitor koji imam na sebi ima Dvi-d, hdmi i vga ulaze. Problem je sto monitor sam po sebi moze da "podrzi" 144hz preko dvi-d. U Gigatronu sam kupio...
  17. F

    Povezivanje drugog monitora

    Pozdrav hteo bih da povežem drugi monitor sa mojojom grafičkom karticom AMD Radeon RX550. Prvi monitor je povezan na DVI port i radi super. Problem je kod drugog monitora jer je stariji i ima VGA samo konekciju a grafička kartica nema VGA port. Kupio sam u gigatronu adapter koji spaja VGA sa...
  18. jegor

    Nije aktuelno Philips 278E9QJAB/00 VA zakrivljeni monitor 27" 1080p

    Monitor u savršenom stajnu, korišten do juče. Nema nikakvih anomalija, fleka, mrtvih i zaglavljenih pixela. 75Hz osvežavanje i Freesync. Savršen za igranje, sasvim dobar i za svakodnevnu desktop upotrebu. Imam račun, nemam ambalažu. Uz monitor poklanjam DisplayPort kabl koji inače ne dolazi...
  19. M

    Nosači za monitor

    Pozdrav, Imam dva monitora: LG UltraWide 29'' LG UltraWide 34'' Oba su ispod 8kg težine bez postolja. Razmišljao sam o kupovini nosača za ova dva monitora. Naišao sam na ovako nešto KETTZ NM-K280 problem je taj što ovaj nosač podržava monitore do 32'' dok je jedan od mojih monitora 34''. Da li...
  20. mageshinji

    Hardver AM4 kofiguracija bez CPU i GPU + monitor do 600e

    Ortak mi daje jeftino njegov Ryzen 5 3600 i RX580 4GB. Potrebno je da dokupim MB, RAM i PSU. Kućište imam od starog P4 builda i mislio sam da napravim sleeper, dodaću par solidnih ventilatora za protok i to je to. Ili će mi on dati opet jeftino njegov stari NZXT H500, nije to zahtevna mašina...
  21. ivanbass1

    Periferni uređaji Koji monitor za rad

    Uzeo bih novi monitor za rad. Povezivao bi se na Apple uredjaje (za sada Mac Mini M1 i Macbook Pro M1). Specifikacije koje bih zeleo: -Velika radna povrsina, 16:9 32" ili veca (mora da bude u visini najmanje kao 32" 16:9) -4K rezolucija (osvezavanje manje-vise nebitno) -Kvalitetniji IPS ili VA...
  22. Vince

    Nije aktuelno Asus MG279Q 27/2560 Fsync 144Hz

    Prodajem moj Asus MG279q 27" 2560-1440 144hz freesync DP, 2 x HDMI i MiniDp Monitor me je poslednjih nekoliko godina sluzio odlicno. Sad ga menjam za 4k i ide na prodaju. Ima jednu minijaturnu falinku koja nije ni udarac ni mrtvi pikslei, uslikao sam je. Vidi se iskljucivo na belim i svetlim...
  23. S

    Portabilni monitor

    original portabilni monitori su jako retki i skupi na nasem trzistu pa sam razmisljao da li bi se moglo od obicnog tanjeg monitora 17 - 22 inca dalo nabudziti dovoljno siroko i stabilno postolje da se dobije slicno resenje? ideja je da to koristim kao laptop sa eksternom tastaturom i...
  24. mi105

    Oled 4K HDR portable monitor 13.3” - 15.6”

    Pozdrav svima, Tražim Oled 4K HDR portable monitor, dimenzije 13.3” - 15.6”, koji bi mi primarno služio kao drugi ekran za laptop (Lenovo Thinkpad T495). Tražeći po netu nisam ništa slično uspeo pronaći, makar kod nas, a ni na Amazonu nema mnogo toga, a i to što pronalazim su meni potpuno...
  25. A

    Prodajem/menjam Benq Mobiuz EX2510S 165Hz, Logitech MX2S Anywhere, Tenda U10 AC650 WiFi USB adapter

    1. Benq Mobiuz EX2510S 165Hz, kupljen jula 2021. godine u GamesS-u, korišćen nepunih nedelju dana, shvatio da mi više znači neki 4k monitor zbog posla, monitor čuvao za PlayStation za koji se ispostavilo da ga je udobnije igrati na TV-u, tako da traži novog srećnog vlasnika. :) Apsolutno...
  26. D

    Dva kompjutera na jedan monitor

    Ako na monitoru ima dva ulaza npr HDMI i VGA, da li bi monitor prikazivao sliku ako su na njega uključena dva kompa? Kompjuteri ne bi bili uključeni u isto vreme.
  27. Vuk19

    Dupla slika na monitoru

    Imam duplu sliku na monitoru, monitor je philips 226v. Sto se tice displeja, po meni je on ispravan. To se moze videti na slikama. Ne znam da li je crko vga konektor, ali dvi jos nisam probao. Kada udjem u meni monitora, ili ga ugasim pa upalim, slika je normalna. Da li neko zna sta je problem?
  28. Lunar09

    Periferni uređaji Monitor ASUS VG249Q ili HP X24ih 2W925AA

    Pozdrav svima, doslo je vreme da se uzme drugi, sekundarni monitor. Video sam u ovoj temi da mnogi predlazu ASUS VG249Q, a ja sam pored njega nasao i HP X24ih 2W925AA. Primarni monitor je u2412m zbog prirode posla, sekundarni bi se koristio mozda u nekom narednom periodu za gaming, a opet ne...
  29. Switch

    Prodajem/menjam Monitori LG 27GL850-B i LG 27 27UK850-W

    Pozdrav, Prodajem: 1) LG 27GL850-B (2560x1440, 144hz, IPS,...) - Kupljen u martu ove godine, kao nov, veoma malo koriscen (za gaming). Garancija u Atom Computers vazi jos vise od 2g (ukupno 36 meseci). Ima originalnu kutiju. Cena: 390e. 2) LG 27UK850-W (3840x2160, 60hz, IPS, USB-C...
  30. Melanogangster

    Hardver Monitor 27" / 1440p IPS za posao

    Pozdrav, Trazim novi monitor koji bi koristio vecinom za rad, povremeno neki film da odgledam i prikljucim ps4 pa odigram nesto, tako da je gaming na poslednjem mestu ali mi je vazno da ima dobru sliku jer vecinu vremena provodim za ekranom. Ono sto mi treba je da ima barem 2 HDMI i 1 VGA ili...
Nazad
Vrh Dno