Šta je novo?

adapter

  1. NorthGate

    GEMBIRD USB-C Gigabit network adapter + 3-port USB 3.1 HUB (A-CMU3-LAN-01)

    Da li neko koristin ovaj adapter? Zanima me da li je dobar i da li je stabilan protok preko njega.
  2. vidra

    Loše iskustvo sa TP Linkom, molim preporuku za bežični usb adapter.

    Kao što naslov kaže, već sam tri TP-Link adaptera kupio za suprugin komp i svi su vremenom počeli da prekidaju i na posletku da prestanu da rade. Radi se o modelu "Bežični adapter USB TP-link TL-WN722N" - jednom sa postoljem a jednom bez. Mislim da sam sada na duže vreme završio sa TP Linkom...
  3. zokish

    Vertikalni adapter (nosač) grafičke kartice

    Da li ima neko i kakva su iskustva pri montaži? Takođe, ima li ovih nosača/adaptera u nabavci kod nas i ako ima pod kojim nazivom ih prodaju: adapter, nosač, držač, produžni PCIE... - ne mogu da ih nađem? http://eu.coolermaster.com/en/case/case-accessories/vertical-graphics-card-holder-kit/
  4. actionman

    Wifi adapter - Ubuntu

    Pozdrav, da li moze da mi neko preporuci Wifi usb adapter do 2500 da radi provereno na Ubuntu 16.04 LTS?
  5. M

    Apple Cinema HD display 90 w power adapter?

    Pozdrav, Potrebna mi je pomoć! Potreban mi je strujni adapter za Apple monitor Cinema HD Display 90 w (za potpuno ispravan monitor) U zvaničnom servisu sam dobila informaciju da se delovi za opremu stariju od 7 godina više ne proizvode niti prodaju a da popravka nije moguća. Sledeći korak je...
  6. Totika

    Kabl - Adapter za benq monitor (12v 3A 4 pin)

    Da li neko zna gde može kabl - adapter sa 4 pina koji radi na 3 ampera i 12 V, da se nabavi? Poz
  7. P

    Kako odabrati ispravne vrednosti V (volt) i A (amper) prilikom kupovine adaptera ?

    Kupio sam uređaj D-Link DP-300U (print server) bez strujnog adaptera. Na kućištu piše (pogledaj sliku) da adapter treba da ima 5 V i 2,5 A. Zanima me da li je moguće odstupiti od ovih vrednosti a da ne ugrozim adapter ili uređaj i koliko odstupanje može biti. Na jednom forumu sam pronašao...
  8. trancema

    Adapter (stereo u dual mono) za slusalice (3.5mm) za koriscenje u avionu

    Pozdrav svima :wave: Zna li neko gde moze da se kupi obican adapter za 3.5mm konektor za slusalice kako bi se mogle koristiti u avionu? Nigde ne mogu da pronadjem kod nas a vidim u inostranstvu da ih ima svugde (google: avio/airline adapter headphones) .. Na slici se vidi o cemu je rec ...
  9. T

    Koji WiFi adapter za Windows 8.1?

    Zdravo, probao sam 2 komada i ni jedan ne radi na W8.1, drajvera nema a stari ne radi. Da li neko ima neki wifi adapter na 8.1 da preporuci?
  10. M

    SATA to IDE adapter

    Treba mi adapter kojim ću spojiti stari IDE HDD na SATA magistralu. Da li neko zna gde u Bg može da se poruči takav adapter? Hvala unapred!
  11. L

    Mini DisplayPort to VGA adapter u Srbiji ili Bih?

    Pozdrav svima! Uzeo sam novu graficku a ima neki glupi port (tacnije, 6 portova) i svi su mini DP. E sad mi treba adapter da spojim to na moj monitor koji ima VGA prikljucak. Znaci, treba mi Mini DisplayPort -> VGA adapter. Znate li gdje se to moze kupiti u Srbiji ili Bih a da cijena nije...
  12. Gizmo

    Adapter 5V, 2A za dock od HP iPAQ hx4700

    Kao sto pise u naslovu treba mi za dock od HP iPAQ hx4700. Dao mi sestrin muz dok sam bio u Nemackoj ali nije imao adapter za njega. U pitanju je ovo cudo: Znam da ima ovde: http://www.svebaterije.net/model/iPAQ-hx4700/18635 2000 dinara mi je prevelika cifra. Znaci bilo koji 5V, 2A od bilo...
  13. stanislaw

    Adapter sa M2 na SD

    na telefonu imam M2 karticu, a na lap topu slot za SD pa bi mi bilo jako zgodno da M2 stavim u neki adapter i dobijem SD... znam da su M2 i SD proizvodi konkurentskih kompanija i sami nece izbaciti adapter, ali zar neka kina to vec nije ucinila ?? i imam vec citac kartica, ali mi je malo mucno...
Nazad
Vrh Dno