Šta je novo?

mehanicka tastatura

  1. Joshefin

    Nije aktuelno Nuphy Air75 tastatura, Raspberry Pi 4B & 3B+

    Na prodaju: Nuphy Air75 v1 tastatura Red 2.0 switches Korišćena oko 3 meseca Kompletno pakovanje, kupljena na nuphy.com Cena: 80e Raspberry Pi 4 Model B 4GB Korišćen oko 2,5 godine 24/7 kao "home server" Stavljena tri mala hladnjaka (bakarni + 2 alu) Poklon Italtronic 33.0614000.RP4 kućište...
  2. V

    Periferni uređaji Tastatura - mehanička braon i alternative

    Potrebna mi je tastatura pretežno za kucanje, žična. Koristim dosta YU slova. Može i engleska, samo da bude veliki Enter, verzija sa tri tastera između L i entera - da Ž bude bliže. Najbolje sa numeričkim delom da ne kupujem posle posebno: youtube :D Mehaničke Nisam probao mehaničke ali...
  3. N

    Lubrikanti za mehanicku tastaturu

    Uskoro kupujem Redragon Kumara tastaturu, nažalost polovnu zbog budzeta... Pa kada mi stigne zelim malo da je sredim i ocistim od svega sto je do sada prezivela, kod kuće imam tovatnu mast brenda "TOVATNA MAST K-2 SOLIDOL", mast je na bazi kalcijuma i nisam siguran dal je bezbedna ili agresivna...
  4. S

    Hardver Mehanicka tastatura do 7-8k

    Pozdrav , hocu da kupim mehanicku tastaturu pa bi me zanimalo da mi neko od vas da preporuku , kupio sam u win-winu Genesis rx85 mehanicku tastaturu ali je nakon 9 dana nisu doneli toliko o ozbiljnosti firme , hteo bih da tastatura ako je moguce ima brown switcheve ali preporucite generalno koja...
  5. T

    Podmazivanje mehanicke tastature?

    Pozdrav. Kupio sam Royal Kludge G87 tastaturu. Radi super, bez problema, nije ni nesto bucna, sve kul. Na Ytube naidjem na klip: Da li je neko ovo radio? I koliko je uopste pametno ovo raditi? Ako jeste relativno pametno, da li imate preporuku za podmazivace i lubrikante, posto cenim da kod...
  6. Jontra

    Nije aktuelno Mehanička tastatura Logitech G512 i miš Logitech G403

    1. Mehanička tastatura Logitech G512 brown switchevi, nova, samo probana, kupljena 13.5.2020. u domaćoj garanciji do 13.5.2022. full pakovanje, fiskalni račun. Stoji u kutiji preko godinu dana, konačno se odlučih da je prodam. Cena 11.000 2. Miš Logitech G403 prodigy, potpuno ispravan, bez...
  7. M

    RAMPAGE HYDRA R6 PLUS - iskustva

    Razmišljam da kupim RAMPAGE HYDRA R6 PLUS, međutim nigde nisam video neku recenziju kvalitetnu, pa me zanima kakva su vaša iskustva oko ove tastature i generalno sa tastaturama. Tastatura mi treba za programiranje najvise, razmisljao sam se između nje i Redragon Kumare ali Kumara je skraćena tj...
  8. N

    Mehanička Tastatura Cherry G80-1800

    Jedna od ubedljivo najboljih mehaničkih tastatura za moding je Cherry G80-1800 kompakt. Poznati su brojne prerade i dorade ove tastature kao što su Leopold, Tx-1800 i druge. Kompakti dizajn i specifičan izgled izdvajaju ovu tastaturu od ostalih. Danas se još uvek proizvodi a sve je počelo...
Nazad
Vrh Dno