Šta je novo?

nvidia

  1. Broker

    Hardver Koju NVIDIA grafičku karticu za Davinci Resolve?

    Trebalo bi da uzmem neku NVIDIA grafičku kartu zbog Davinci Resolve. Kad sam video cene, strunio sam se. Treba mi ono za totalni hobi, kućni video, al moram da platim preko računa firme (opcija polovno je krajnja opcija). Može li neko ko ima iskustva da preporuči šta ima smisla kupiti za neke...
  2. masterokrata

    Nije aktuelno Kupujem graficku nvidia 1080, 2080 ili 3080

    Kupujem neku od grafickih karti iz naslova, prednost licno preuzimanje u NS i kompletna ambalaza.
  3. Prijatelj2708

    Nije aktuelno Nvidia RTX 4090 FE - Founders Edition

    Nvidia RTX 4090 FE - Founders Edition 24gb DDR6X. Najredja verzija kartice, u mint stanju, koriscena svega 2 meseca od datuma kupovine ( 18.10.2022. ). *naravno strujni konektor nije istopljen niti ima bilo kakvih naznaka za tako nesto :) *. Kupljena u Nemackoj, sa racunom i Nvidia garancijom...
  4. bomanik37

    Nestane slika kad se instaliraju driveri

    Pozz imam ovu graficku koja mi stoji u fijoci neko vreme a sad vidim i zasto, u pitanju je gtx 680 twin frozr 2gb i kada krenem da instaliram drivere za nju (Windows 10 64bit) skinem ja njih kliknem next pokrene se instalacija i koliko se secam slika flikeruje jednom dva put i nestane samo bude...
  5. Gedora

    Nije aktuelno Zotac Gaming RTX 3080 10Gb Trinity OC

    3080ica iz naslova na prodaju. Kupljena na Benchu pre par meseci od dugogodišnjeg člana (zamenila 3070icu). Ide bez važeće garancije, uz bilo koji tip usmene i radne sa moje strane. Stanje mint, bez prašine i bez rudarenja u CV-ju, mene služila savršeno (prešao na 4k seriju). Može bilo koji vid...
  6. BigBoy

    Nije aktuelno [NS] nVidia Asus 1070 8GB TURBO, komplet pakovanje i fiskalni račun

    Prodajem Asus 1070 Turbo, kartica sa 8GB memorije i 1 ventilatorom. Kompletno pakovanje sa fiskalnim računom. Nikad rudarila, samo igrane igre. Redovno čišćena od prašine. Neotvarana, original stiker na šrafu. Kupljena nova u Comtrade, komplet pakovanje i račun. Zbog specifičnog dizajna sa...
  7. GabeN

    Nije aktuelno Asus RTX 4080 TUF OC 16gb domaca garancija

    Nvidia Asus RTX 4080 TUF OC 16gb. Jedna od najboljih verzija ove kartice, izuzetno tiha i hladna. Kartica je kupljena u Atom prodavnici u Beogradu i placena 216000din. 3 godine garancije, fiskalni racun. Karta je koriscena mozda dve nedelje od dana kupovine u kucnom racunaru, nije prasina stigla...
  8. A

    Hardver RTX 2060 Super ili RTX 3060?

    Cao ljudi, Prosle godine u maju sam sklopio celu konfiguraciju i uzeo sam sve osim (pogadjate :)) graficke. Sad mi se cini da je doslo vreme da i ona moze da se priusti za neke normalne pare pa se razmisljam izmedju ove dve u naslovu: 1. RTX 2060 Super - u pitanju je Gainward Ghost koja na KP...
  9. P

    Kupovina polovne grafičke kartice 1080ti, saveti na šta treba obratiti paznju?

    Pozdrav svima, ja želim da kupim polovnu grafičku karticu i trebaju mi saveti na šta da obratim pažnju? Znam da postoje razni software-i koji služe za testiranje ali nisam nikad to koristio niti se razumem u parametre. ako može neki skraćeni tutorijal bilo bi super. Hvala mod: izbačen deo...
  10. vlado85

    Promjena padova i paste na 3080 TI FE

    Uzeo polovnu 3080 TI FE karticu i uradio promjenu paste i padova. Dobio sam manje temperature za 15 C na memoriji i za 1-2C veću temperaturu na GPU i HotSpot. Temperatura memorije u gejmingu išla na nekih 92-96 C, sada ne prelazi 80 (najčešće oko 76C). U Furmarku je plafon 88C dok je prije...
  11. Markomaniax

    Nije aktuelno GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11G

    U odlicnom stanju! Prvi i jedini vlasnik. U posedu od 2018. Cena 300 evra. Nije majnovala, bila je na odlicnom napajanju u dobro provetrenom kucistu, blago undervault-ovana da temperatura ne prelazi 75C i zakacena za anti sag (da se ne bi iskrivila od sopstvene tezine). Dolazi sa originalnom...
  12. Ress0

    Kupovina graficke kartice 3080/3090 po MSRP ceni

    Zanima me gde kod nas ima da se kupi graficka tipa 3080/3090 po MSRP ceni? Gledao sam Gigatron/BcGroup i jos par prodavnica ali cena je bas previsoka u odnosu na strane drzave... Isto tako i na KupujemProdajem ljudi prodaju graficke koje su majnovale iznad msrp cene... Treba mi vas savet gde i...
  13. katics

    Nije aktuelno MSI GTX 1080 gaming 8GB

    Na prodaju MSI GTX 1080 gaming 8GB, kartica nije nikad rudarila! https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-GTX-1080-GAMING-X-8G/Specification cena 230e ili u kriptu (preferiram kripto). NS i okolina licna dostava, ostatak slanje kurirskom sluzbom o trosku kupca nakon uplate. mob: 063/8936632
  14. dzonihsv

    Nije aktuelno Inno3D GTX 1080Ti 11GB (sa Accelero Xtreme IV kulerom)

    Bratova karta korišćena za gejming. Nikad overklokovana, radila na defaultu od kad je kupljena. Na nju postavljen Accelero Xtreme IV kuler (kupljen od mađara za 60eura, koji je ujedno minimum u rangu sa Strixom). Hladna i tiha čak i pod najvecim opterećenjem u najzahtevnijim igrama. Gura sve...
  15. codejan

    Hardver Mintirati dve starije Nvidia grafike

    Pozdrav zajednici, Nameravam da povezem dve starije Nvidia graficke kartice u Mint Gigabyte ploci. Grafika Nvidia je GeForce 280 GTX 1Gb 512bit DDR3 Zotac. Da li moram da kupim identicnu, ili mogu da nadjem slicnu, a onda ih povezati nekim "mostom". Molim, objasnite! Namera mi je da povezem...
  16. dzonihsv

    Prodajem/menjam Inno3D GTX 1080Ti 11GB (sa Accelero Xtreme IV kulerom)

    Prodajem Inno3D GTX1080Ti 11GB sa Accelero Xtreme IV Cooler-om. Kartica korišćena za gejming. Uz karticu dolazi i njen originalni kuler. Samo lično preuzimanje na teritoriji Beograda. Moguća proba kod mene da se uverite u ispravnost kartice. Zamenjena pasta pre mesec dana (sa Noctuom NTH1)...
  17. sam633

    nVidia hakovana!

    Videćemo, da li će ova tema preživeti posle petka. https://semianalysis.substack.com/p/nvidia-hacked-a-national-security
  18. Prijatelj2708

    Nije aktuelno Msi RTX 2060 ventus xs oc; Gigabyte GTX 1080ti Aorus

    1. Msi RTX 2060 ventus xs oc, 6gb, stara godinu dana, iz gaming racunara, perfektna, sa fabrickom kutijom. Cena 570e 2. Gigabyte GTX 1080ti 11gb Aorus, jedna od najozbiljnijih verzija karte, iz gaming racunara, stara 3 godine, perfektna, radi kao i prvog dana, fabricka kutija. Cena 680e Licno...
  19. momsab

    nVidia Lovelace (RTX 4000)

    krenule su glasine za novu generaciju grafičkih RTX 4000, koja bi trebalo da se pojavi najranije krajem iduće godine, mada ja cenim da neće pre proleća '22. poslednje su da će se nova arhitektura zvati Lovelace i da će biti 5nm...
  20. Kapuero

    RaveOS

    Evo ovde imas sve detaljno za konfigurisanje flesa za RaveOS, samo prati korak po korak. https://www.youtube.com/watch?v=8Dx1wOQJcQo
  21. K

    Pomoć oko gtx 980ti

    Ćao svima. Hteo bih da kupim gore pomenutu karticu, ali ne znam koju da jurim najpre, pošto ih ima raznih, kada su čipovi, ili proizvođač u pitanju...ili šta već. Interesuje me, ako neko ima iskustva sa dotičnom kartom, ili zna iz legendi prepričavanih, koja je 'loša', a koja preferirana, da ne...
  22. B

    Gde kupiti nvlink bridge?

    Pozdrav drustvo, ortak je skoro uzeo 2x 2070 super i narucio je preko KP pomenuti bridge za koji se ispostavilo da ima problema. Da li neko zna da li i gde kod nas osim KP moze da se kupi pomenuti bridge? Hvala unapred
  23. K

    nVidia drajver za malo stariji čip

    Pitanje za formuske eksperte, da li instalirati najnovije drajvere za npr GF860 ili se držati drajvera iz tog vremena (pre par godina)? Znam da su nekada stariji čipseti znali da rade lošije sa najnovijim drajverima, ali nisam baš u toku s tim, ne znam kakva je danas situacija. Ili je fazon od...
  24. H

    Nvidia GT1030, graficka novije generacije + procesor star 8 godina

    Pozdrav! Svi znamo da je GT 1030 budzet graficka, solidnih performansi za mid-range gejming, i malom potrosnjom. Planiram da uzmem ovu graficku jer nisam u mogucnosti da uzmem neku bolju a obzirom da je u rangu sa GTX750ti mislim da ce se dobro pokazati. Medjutim, uz nju planiram da uzmem i neki...
  25. Kasa5033

    EVGA GTX 580 SC DS Delid

    Malo sam se igrao pre par meseci i odradio delid EVGA GTX 580 SC DS jer se "drala" za medalju i grejela do 90C, a standardna zamena paste izmedju hladnjaka i iHS-a nije urodila plodom. Tada sam staru pastu ispod IHS-a jedva ogulio uz pomoc acetona, benzina i jednog ostrog noza. IHS je bio uzasno...
  26. C

    GTX 1060 6Gb - no boot

    Pozdrav drustvo, potrebna pomoc sa gremlinima :) Imam i7 2600K na ploci Asus P8H61-M LE/USB3, stara graficka je bila Radeon 5450 1gb i radilo perfektno par godina, sada sam nabavio Asus GTX 1060 Dual 6gb, a izgubio zivce. Ako je bitno, ostatak konf. je SSD 64gb za win10, dva sata diska 4tb+1tb...
  27. m4rkoni

    Vecita dilema: RX480 ili GTX1060?

    Pozdrav ljudi, Prvi put kacim ovakav post na forumu tako da budite blagi. :) Odlucio sam da upgradujem komp tako sto cu prvo kupiti grafiku, pa nakon toga sve ostalo: CPU, MOBU i RAM (kuciste, napajanje, monitor i skladiste vec imam pristojno). Nakon detaljnog pretrazivanja po internetu...
  28. Bradina

    nVidia Experience za HP Elitebook 8540p

    Pozdrav drugari, imam veliki problem, koji ne mogu sam da resim koliko god se trudio da nadjem resenje na internetu. Verovatno nesto ne gledam kako treba :( Molim za pomoc. Imam desktop sa Grafickom nVidia GTX 1060, skoro sam je kupio. Uz nju sam dobio naravno i nVidia Experience. Na desktopu...
  29. Sonny Deline

    Savet za kupovinu laptopa do 80k

    Pozdrav svima! Uskoro kupujem novi laptop, budžet je do 80k. Koristiću ga uglavnom za rad u Visual Studio i sličnim programima. Važan mi je dobar multitasking. Naravno, pored toga bih voleo i koju igru da odigram(Battlefield 4, FIFA 16...). :D Od konfiguracije važno mi je da laptop ima 1080p...
  30. Miki_994

    Spor boot nakon instaliranja nvidia drajvera na windows 10

    Imam jedan manji problem koji me iritira na mom PC-u , a to je spor boot nakon instaliranja nvidia drajvera. sistem se prilicno brzo boot-je kad nema drajvera za grafiku al zato ne radi pravilno grafika i nemam podesavanja. ostavljam vam kratak video da vidite kako to izgleda pa ako neko zna o...
Nazad
Vrh Dno