Šta je novo?

konzola

  1. P

    Kućna multimedija Pomoc oko konzole

    Treba mi savet, imam bracu od ujaka uskoro ce im rodjendan, ujak hoce da im kupi konzolu, ali se ni ja ni on ne razumemo, vrv bi prvi izbor bio PS4, ali ne znam da li gledati neki Xbox ili PS5, sta odabrati od ova tri modela, verovatno bi uzimao polovan, sta treba da ss gleda prilikom kupovine i...
  2. Matija00

    Nije aktuelno PSP Street Čipovan, original kutija i poklon original igrice

    PSP je moj lican koji stoji u ormanu i skuplja prasinu, uzet u Sonyiju u USCU nov. Ispravan, cipovan sa 9 igrica na 8GB SD ali mogu bilo koje da se ubace i plus poklon 2 original igrice. Kutija i sve sa njom, punjac, sony papiri . . . 69e, BEOGRAD
  3. vidor

    Nije aktuelno Sony Playstation 4 PRO 1 TB

    Prodajem Sony Playstation 4 PRO 1 TB konzolu, 2018 kupljena i umereno korišćena. 2 džojstika idu uz konzolu, crni i plavi 1 orginal Sony charging station Takođe dajem i 20 igara koji idu uz PS5 , uslov je PS PLUS pretplata. 063/ 543 310 Cena 350 EUR fixno zamene me ne interesuju.
  4. S

    Prodajem/menjam Prodajem Nintendo Switch

    Na prodaju Nintendo Switch konzola, hakabilna serija. Konzola dolazi sa fabrickim setom opreme, kutijom i dokupljenom opremom koja ukljucuje: zastitno staklo stavljeno u momentu kupovine, Skull&Co TPU grip futrolu i veliki hard case, blanko NFC tagovima za programiranje Amiibosa, Samsung 128GB...
Nazad
Vrh Dno