Šta je novo?

stampac

  1. seegath

    Periferni uređaji Laserski mono štampač - workhorse

    Za malu kancelariju, nakon neprezaljenog HP 1102, potreban naslednik. Bitno je da se ne kvari, da radi "k'o konj", te da se može puniti originalan ketridz, ili ubaciti zamenski. Proizvođač nebitan, budžet umeren... Bilo bi jako dobro da ima opciju obostrane štampe.
  2. ivanbass1

    Periferni uređaji Koji stampac/skener kupiti?

    Treba mi crno-beli stampac za stampanje u proseku ispod 20 strana mesecno. Uslovi: Jednostavno za koriscenje, da moze da radi sa macOS, Windows, Linux masinama Da se povezuje preko bezicne mreze (Wi-Fi, BT, sta god da radi bezicno) Da ne zauzima puno prostora Da je pouzdan Da ne moram svako...
  3. A

    HP Deskjet 5740 zguzvan papir

    Pozdrav drugari, Jeste jako star štampač, ali me odlično služi, nemam ketridž crno beli sad. Da ne bih trošio pare na skuplje štampače, a ako ovaj može da se popravi, kako da uradim to? Evo linkova i slika: https://ibb.co/2v3qh3v https://ibb.co/kQCcgdp https://ibb.co/JygvCrd On je korišćen...
  4. Bosla

    Samsung CLP-500 - servis

    Pozdrav, Interesuje me da li znate mesto gde bih mogao servisirati ovaj vremesni Samsungov stampac. U pitanju je ovaj model U posedu ga imam preko 10 godina i do sada na njemu nista nije menjano sem sto su kertridzi vise puta reciklirani. Mislim da je krajnje vreme da ili ode na servis ili u...
  5. U

    Najisplatljiviji Stampac?

    Student sam i treba mi neki stampac za stampanje tekstualnih dokumenata, cuo sam da su laserski najisplatljiviji, ali ne znam koji da kupim video sam par modela kao sto su Kyocera Ecosys FS-1040, HP P1102.... Ako neko koristi ove stampace voleo bih da mi kaze njihove prednosti i mane, ili ako...
  6. E

    Problem sa stapmanjem slika

    Postovani, imam problem sa PHILIPS LaserMFD6020 stampacem. Naime, kada stampam slike ne vidi se sadrzaj, ili je jedva vidljiv. Tekst iz dokumenata, tabele i sve se normalno vidi a kada pokusam sliku, cak iako je u nekom wordovom dokumentu ta slika se ne vidi. Slike koje pokusavam da istampam su...
  7. P

    Izbor kolor laserskog stampaca

    Zdravo svima, Potrebna mi je pomoc oko izbora kolor laserskog stampaca. Stampa se svakodnevno po nekoliko stranica, sto crno-belih, sto u koloru pa verujem da bi na duze strane kupovina laserskog stampaca u tom smislu bila mudrija. Gornja granica budzeta je 350e. Posto se ne razumem preterano...
  8. B

    Spisak tipova inkjet štampača koji štampaju na krute podloge (do A4 sasvim dovoljno)

    Zna li neko gde ih mogu naći ili ima li ova grupa inkjet štampača neki zajednički naziv (da ih lakše nađem) ? Kad mislim na "krute" podloge ne mislim na tanje kartone, već baš na podloge koje bi se slomile ako bi bile savijane, po mogućnosti od 3 do 4 mm debljine. Koliko sam uspeo da iskopam...
  9. D

    Ploteri

    Pozdrav Treba mi Plotter do 1500e. Da stampa A3 a moze i vece ,moze i polovan, ali je pozeljno da bude nov. Ako znate neki molim vas preporucite. Hvala
  10. OwerLord

    Koji laserski stampac u boji uzeti?

    Dosla je na red i kupovina laserskog stampaca u boji, pa mi treba mala pomoc prilikom izbora, ako mi mozete neki preporuciti koji je trenutno best buy, odnosno neki najbolji odnos cene i kvaliteta. Sto se marke tice, cuo sam da je HP jedan od boljih? Stampac treba da ima sve one standardne...
  11. M

    Kompatibilni toner za Kyocera štampač

    Zdravo, Video sam na više adresa ponude za kompatibilne tonere za Kyocera laserske štampače, koji su 3 - 4 puta jeftiniji od originalnih... Do sada sam kupovao samo originale, ali moram priznati da se kupovinom kompatibilnih kaseta ostvaruje velika ušteda. Jedino me brine može li toner iz...
  12. Z

    EPSON AcuLaser CX17

    Pozdrav forumasi, Posedujem ovaj Epsonov model stampaca i zadovoljan sam kvalitetom stampe (sto crno-bele, a pogotovo u boji). Za sada nemam zamerke ni na sta osim jedne nelogicne stvari. Naime, kada god hocu da stampam neki dokument sa vise strana, kada god odstampa prvu, krene opet da stampa...
  13. Clubbin'

    Zamena tonera u HP - u

    Pozdrav, Posedujem laserski štampač HP P1102 sa istrošenim fabričkim tonerom oznake 85a. Kod kuće imam reciklirani, potpuno novi toner tipa 35a koji se ugrađuje u HP štampače serije P100x (P1006 etc.). Zanima me da li mogu ovaj toner da ubacim u moj P1102 i koristim bez problema? Toneri su...
  14. Worf

    Ubuntu, windows remote desktop, i štampanje

    Е овако, инсталирао сам Ubuntu и апсолутни сам почетник што се тога тиче. Треба ми само једна ствар па да могу скроз да се отарасим Windows-а. Треба да се повежем преко ремоте десктоп конекције на Windows сервер 2003 и да директно са сервера на мој штампач штампам документа. Нашао сам неки...
  15. ducka

    Sta uraditi sa starim skenerom i stampacem

    Imam skener HP scanjet 3500c koji radi ali prilikom skeniranja pokazuje bele vertikalne linije simetricnog rasporeda. Cistio staklo, otvarao ga, cistio lampu, ali nista. Vise je stajao i skupljao prasinu nego sto je radio. Sada jos i muku mucim sa driverima. Da li da ga prosto bacim ili...
  16. ducka

    Izbor multifuncijskog uredjaja za kucnu upotrebu

    Videh da postoje slicne teme ali sa drugacijim korisnickim zahtevima pa... Kucni multifunckijski (multifunction) uredjaj koji mi treba bi bio u fukciji: - Skeniranje - vise puta nedeljno (Fotografije, dokumenta, literatura u 'analognom' fomratu :), slike, sheme, grafikoni iz literature koje ne...
  17. outlaw

    Šta kupiti za firmu od laserskih MF uređaja (štampač, kopir, fax...)?!

    Umro nam je fotokopir u firmi, a trebalo je da kupim i štampač za sekretaricu, pa mi pade na pamet neki laserski MF uređaj, znači štampač, kopir, fax obavezno, može i sa skenerom (ne znam da li obavezno ide sve "u paketu"). Šta preporučujete, a da je iole kvalitetno za kancelarijsku upotrebu, i...
  18. n1k0la

    Problemi sa stampom..????

    u zadnje vrijeme kad naredim da se kopira neka slika na stampacu izbaca mi sliku sa nekim prugama, do cega moze biti..??? i slucajno mi se to desava na obadva stampaca:HP 1410 i EPSON SX405..
  19. n1k0la

    Treba mi hitno pomoc oko stampe majca..???

    Namjeravam da radim sa stampom majca..uzeo sam presu za stampu, stampac "Epson" koji je namjenjen za stampanje slika..sad ne znam sta mi dalje treba...??? :/
  20. ypow

    lexmark x5150 problem

    Stampac lexmark x 5150 - poceo da stampa neujednaceno, da krivi sliku i sl. tripovi.. Nosen u servis, oni nemaju delova, pa me zanima, da li neko zna neki servis gde ima delova ili ima neki primerak za bacanje :D Svaka druga preporuka je dobrodosla...
  21. n1k0la

    Štampa majca..!!!

    Planiram da uzmem masinu za stampu majica u vrijednosti do 1500 €. Nemam nikakvog iskustva sa tim pa se javljam da me malo vise uputite i posavijetujete.. hvala unaprijed..
  22. outlaw

    HP Color LaserJet 2605 - problem u štampanju dokumenata u boji

    U pitanju je ovaj štampač, da ne bude zabune. Naime, od skoro imam problem sa štampanjem dokumenata u boji. Ne znam od kada datira navedeni problem, jer 99% vremena se na njemu štampaju dokumenta koja u sebi imaju vrlo malo ili minimalno boje, tako da mi toneri traju i po 10-ak meseci. E sad...
Nazad
Vrh Dno