Šta je novo?

macbook

  1. dulenator

    Nije aktuelno MacBook Air (13", 2017), nov, neotpakovan

    MacBook Air (13", 2017), nov, netaknut, još u foliji, kupljen pre nekih godinu dana kao poklon za nekoga ko više nije tu, pa ni laptop nije potreban. Nema garanciju, jer je uzet u zameni, bez papira. Cena 200€. Specifikacije su kao na slici: Ekran 13.3", procesor Core i5-5350U, 1.8 GHz, Turbo...
  2. Daša89

    Laptop Macbook pomoć pri izboru

    Izvinjavam se ako već postoji odgovor na moje pitanje, ali ja ga nisam pronašla. Odlučila sam da kupim novi laptop i želim da to bude macbook, međutim moje znanje o tim stvarima je nula. Ne želim da bude premali, kao tablet a ni neki ogroman, kao standardni kancelarijski. Ono što radim su...
  3. Chernobyl

    Laptop Pomoc pri kupovini Apple MacBook

    Pozdrav svima, treba mi pomoc oko kupovine MacBook laptopa. Zbog prirode posla primoran sam da kupim MacBook, s' obzirom da nisam u Mac svetu svaki savet je dobrodosa, narocito sta da gledam pri kupovini polovnog laptopa. Ono sto meni treba je da ima software podrsku narednih godinu ili dve dana...
  4. F

    Laptop Molim za pomoć oko kupovine MacBooka

    Pozdrav svima Nisam zahtevan korisnik, građevinski inženjer na master akademskim studijama trenutno zaposlen u školi kao nastavnik matematike. Dugo sam korisnik laptopova i desktop računara sa win os, koji od sve prilike “ne umem” da koristim zato što mi se posle nekog vremena uspori uređaj...
  5. marko.miladinovic

    Hardver Predlog za 4K monitor za Mac i Win

    Zdravo Benchmark narode, Zamolio bih vas za neki savet i sugestiju, malo sam neodlucan a trebalo bi da presecem i kupim monitor. Ideja je da kupim 1x 32 inch monitor (4k) prvenstveno za rad (IT i muzicka produkcija...) slabo igram igrice i meni refresh rate i sync opcije ne igraju neku...
  6. M

    Pomoć u vezi tastature

    Pozdrav svima! Skoro sam kupio polovni Macbook pro 13” mid2012 koji je “nabudzen”. Masina radi odlicno uzimajuci u obzir da je 10 godina star laptop. Ali imam problem sa svetlom tastature (keyboard backlight) koje ne radi. Pokusao sam sve trikove na koje sam naisao na netu i yt kako da...
  7. J

    MacBook Pro 17” 2009 mid

    Postovani, Imam Macbook 17 Pro (mid 2009), radi na softveru MacOs X El Capitan, pokusavao sam neka azuriranja softvera ali kaze da ne podrzava? Baterija mu je odlicna, radi brzo, Ssd 256gb, 8gb rama. Sta mogu da uradim sa tim Macbook-om? Dal postoji opcija da mogu skidat aplikacije? Dal moze jos...
  8. sysninja

    Nije aktuelno Apple Macbook Air M1 16GB RAM/512GB SSD

    Malo prešao, prvi vlasnik... :) Prodajem svoj M1 sa 16GB rama, 512GB SSD (BTO konfiguracija) koji sam kupio početkom februara u iStyle. Stigao mi je poslovni M1 Pro pa mi više ne treba ovaj. U odličnom stanju, 9.5/10. U garanciji do 02.02.2023. (još 16 meseci), kutija, punjač, račun i sve što...
  9. Rizmal

    Nije aktuelno MacBook Pro 15" Retina mid 2015 16GB

    Prodajem MacBook Pro 15" Retina mid 2015 16GB MacBookPro11,4 i7 2.2GHz (Turbo 3.4GHz), 16GB RAM, 256GB SSD., Iris Pro 5200 1536MB , 2880 x 1800px, Force Touch trackpad, 802.11ac, tastatura English International... Lično moj laptop, očuvan a jedino ostecenje je sto je orgubela i ostecena...
  10. S

    Potreban savet - MacBook iz Kanade

    Priča ide ovako. Član porodice treba vrlo brzo da dodje iz Kanade (ima njihovo državljanstvo) i pristao je da mi ponese laptop (u ovom slucaju MacBook ili low end MacBook Pro) sa sobom. Naravno, biće otvoren i kao za "ličnu upotrebu". Da li mislite da će morati da se carini, porez, uopšte da li...
Nazad
Vrh Dno