Šta je novo?

hdmi

  1. Markob1515

    PROBLEM! Dual monitor setup HDMI i VGA računar se gasi, ne baca sliku, otišao i zvuk

    Pozdrav ljudi, izložiću svoj problem hronološki. -Već dve godine koristim setup sa dva monitora (jedan na HDMI, drugi na VGA port), nikakvih problema nije bilo do skoro. -Nedavno je računar (iako upaljen) prestao da daje sliku na oba monitora. Lampice na matičnoj svetle, kuleri, rgb..samo nema...
  2. M

    Problem sa RAM Memorijom? (Nekompatibilna?)

    S vremena na vreme kada mi je kompjuter na desktopu (desilo se par puta u igrici) ugasi se monitor, dobijem poruku "No HDMI signal coming from your device", i ne mogu da ugasim kompjuter na dugme za paljenje ili restart, apsolutno ne reaguje, mogu samo da iskljucim napajanje na dugme. Kada...
  3. Zoranmitov70

    HDMI kabl konekcija uzmeđu monitora i grafičke kartice

    Problem je jednostavan, naime, HDMI kabl se ne može isključiti fizički, dakle ne može se otkačiti ni sa jedne strane, ni kod monitora ni kod grafičke kartice. Da li je neko imao takvo ili slično iskustvo? Šta je rešenje?
  4. L

    Kućna multimedija Паметни ТВ од 32 инча

    Поздрав свима! Како дуго нисам пратио кретања на овом пољу тако не знам ни који бих тачан износ навео нити које су ми технологије добродошле те вас молим за помоћ и препоруку. Могу само да се надам да овако нешто постоји до неких 25000-30000 динара, још боље ако има и за мању своту. Занима ме...
  5. D

    Iz jednog hdmi-a na dva monitora ali ne mirror

    Interesuje me da li postoji neki uradjaj koji moze da podeli jedan HDMI izlaz na dva monitora ali tako da bude extended display a ne dve kopije
  6. D

    Video sa PC-a neće da prebaci na TV putem HDMI-ja

    Kao što naslov kaže, kada povežem PC na TV putem HDMI-ja, ništa se ne dešava. Inače, kabl je ispravan, jer sam povezao laptop njime sa TV-om i radi bez problema. Takođe, kada povežem PC sa TV-om putem AVG kabla, tada radi. Inače, grafička mi je ASUS EAH6450, a TV je neki VOX u pitanju. TV ima...
  7. jddipqd

    Problem sa prebacivanjem source-a na LG C9

    Imam LG C9 tv kojem je na HDMI1 vezan Xbox Series X, a na HDMI3 Raspberry Pi sa RetroPie. Od pre nekog vremena, kad se Xbox upali preko džojpeda, TV sam prebaci source na HDMI3 (gde se nalazi Raspberry Pi). Ako se HDMI3 otkači, onda ne prebacuje nigde. HDMI CEC je uključen na TV, ali je...
  8. SuperStarr

    kabal: DP -> HDMI 4K 120Hz

    Grafika Radeon RX 470, kroz DisplayPort podržava: Kako najbezbolnije da dođem do kabla sledećeg fromata: DisplayPort 1.4 -> HDMI 2.1 (4K 120Hz) ? HDMI -> HDMI kabal mi ne odgovara, već imam takav i izvlačim maksimum kroz HDMI port na grafici odnosno celih 4K 60Hz. Gugl pretraživač u domaćim...
  9. Ikacc.c

    Tesla tv, problem sa hdmi kablom

    Pozz ljudi. Imam problem sa hdmi kabelom. Koristim gtx 1050ti 4gb ddr5 oc grafiku i tv tesla 43s905bus. Kada prikacim komp sa tv-om preko hdmi kabla, dobijem sliku ali slika na 2 3 sekunde nestane, bude crno i vrati se i tako zmicka celo vreme, sve dok ne udjem u neku video igru, onda nema toga...
  10. faxcool

    HDMI to USB - Video Capture Card

    Zanima me da li je neko imao iskustva sa ovim uređajem : Potrebno mi je nešto što bi mi omogućilo da iskoristim ekran od laptopa kao display output za PS3, PS4 i PS5, a opet da ne dam neke bog-zna-koliko velike pare, ne planiram da radim nikakav stream, znači samo za igranje i ništa više.
  11. Milos24

    100-ta koji TV

    Dobro vece svima, Doslo vreme da se kupuje TV, pa sam hteo da postavim nekoliko pitanja. Kupujem 4k TV, pa me interesuje sledece: 1. Sta se desi kada se SBB-ov digitalni prijemnik (model PDS3121) spoji na njega preko HDMI-a, na sta lici na slika? Koliku frekvenciju osvezavanja dobijam? 2. Malo...
  12. C

    Pitanje vezano za povezivanje D3 televizije sa monitorom

    Imam problem. Pokusavam da povezem D3 aparat/televiziju (HDMI izlaz) sa Samsung T220 monitorom (DVI ulaz). Graficka na kompu mi je integrisana, tako da od povezivanja preko nje nema nista. A/V kabl koji imam mi je spojen iz D3 aparata sa pojacalom i kada prebacim input na pojacalu imam zvuk...
  13. chemer

    3D sa PC-ja na TV

    cao imam problem prosledjivanja 3D videa sa racunara na TV graficka je MSI HD 5670 TV je Samsung 40UE6030 3D spojio sam ih HDMI 1.4v duzine 5m filmove i sve ostalo gledam skroz normalno ali 3D video ne znam da prebacim... pokusao sam sa par verzija PowerDVD-a, sa iz3d drajverom, ali nisam uspeo...
  14. G

    Zelim da spojim tv sa kompom...

    Imam Gigabyte 8800gt sa dva dual link dvi-i prikljucka (na sajtu pise da su hdmi capable), na jednom mi je monitor a na drugi zelim da spojim samsung le40c530. DA li postoji kod nas da se kupi dvi u hdmi adapter preko kojeg se prenosi i zvuk i gde moze da se nadje? Na sajtovima nasih prodavnica...
  15. Prokka

    MSI ATI 6850 i HDMI kabl - gde uzeti?

    Cao ljudi, Zvao sam nekoliko firmi i uglavnom je nemaju, ali... nasao sam u jednoj velikoj na G gde je cena ako se donese na kucu 15 850, ali moram da cekam verovatno do utorka, sto radije ne bih :) Ili da odmah uzmem bez popusta. Ima li jos negde po tako lepoj (ili lepsoj) ceni? Ukoliko je...
Nazad
Vrh Dno