Šta je novo?

asus

  1. E

    Prodajem/menjam Asus OLED Vivobook M3400QA 14" Ryzen R7 5800H, 16/512GB

    Na prodaju, licno koriscen 2 godine, bez ostecenja, male povrsinske ogrebotine tu i tamo. Odlican laptop manjeg formata i nekih 1.4kg tezine. Win10 Home legalan, moze upgrejd na 11 mada nisam neki fan licno iste. Ryzen 7 5800H sa svojom Vega 7 integrisanom grafikom, 16 jezgara, nema nikakvog...
  2. N

    Nije aktuelno Asus ROG Zephyrus G14 GA402RJ 2022

    Prodajem laptop Asus Zephyrus G14 GA402RJ, bele boje, star 6 meseci, donešen iz Amerike (drugi sam vlasnik), bez tragova korišćenja (videti slike). Specifikacija: Ekran 14 inča, 16:10 odnos stranica, 120hz. Procesor je AMD Ryzen 9 6900HS, grafička je RX 6700s (8GB), ima 24gb RAM-a (dajem i...
  3. BigBoy

    Nije aktuelno [NS] nVidia Asus 1070 8GB TURBO, komplet pakovanje i fiskalni račun

    Prodajem Asus 1070 Turbo, kartica sa 8GB memorije i 1 ventilatorom. Kompletno pakovanje sa fiskalnim računom. Nikad rudarila, samo igrane igre. Redovno čišćena od prašine. Neotvarana, original stiker na šrafu. Kupljena nova u Comtrade, komplet pakovanje i račun. Zbog specifičnog dizajna sa...
  4. GabeN

    Nije aktuelno Asus RTX 4080 TUF OC 16gb domaca garancija

    Nvidia Asus RTX 4080 TUF OC 16gb. Jedna od najboljih verzija ove kartice, izuzetno tiha i hladna. Kartica je kupljena u Atom prodavnici u Beogradu i placena 216000din. 3 godine garancije, fiskalni racun. Karta je koriscena mozda dve nedelje od dana kupovine u kucnom racunaru, nije prasina stigla...
  5. coldman

    Nije aktuelno ASUS GTX750 1GB

    ASUS GTX750 1GB koja je radila u staroj "gaming masini" mog prijatelja. Poslednjih ~4godine (kada sam i otkupio njegovo kuciste) se pali 1x nedeljeno jer mi taj PC sluzi za backup. Dakle, tu je da baci sliku. Ociscena od prasine. Od ulaza HDMI, DVI, VGA i nema potrebe za dodatnim 6pin...
  6. coldman

    Nije aktuelno ASUS GTX750; Mi TV Stick 1080p; Hynix 2GB DDR3 so-dimm - poklanjam memoriju

    1) ASUS GTX750 1GB koja je radila u staroj "gaming masini" mog prijatelja. Poslednjih ~4godine (kada sam i otkupio njegovo kuciste) se pali 1x nedeljeno jer mi taj PC sluzi za backup. Dakle, tu je da baci sliku. Ociscena od prasine, nikada otvarana. Od ulaza HDMI, DVI, VGA. Ukoliko pronadjem...
  7. B

    Laptop Lenovo ideapad 5 ili Asus Vivobook 15

    Pozdrav, u velikoj sam nedoumici oko izbora laptopa. Doslo je vreme da se pazari nesto na period od 3 do 5 godina, pretezno za fakultet, odnosno autocad i ostale gradjevinske programe. Laptop iskljucivo koristim za surfovanje, strimove, i navedene programe, uz lagani gejming tipa League of...
  8. N

    Nije aktuelno ROG Delta - RGB Quad dac Gaming Headset

    Kao sto se vidi na slikama, na prodaju ne otvorene ROG Delta RGB slusalice, dobijene posle duge reklamacije pa zbog vec kupljenih novih na prodaju, garancija u Gigatronu, mislim da je jos godinu dana. Cena fixna 130€ Najbolje licno preuzimanje Beograd, ili slanje na odgovornost kupca. Kontakt...
  9. zzmm

    Nije aktuelno Menjam Radeon RX 5700 XT Asus Rog Strix za Nvidia 3070-3080

    Menjam Radeon RX 5700 XT Asus Rog Strix za Nvidia 3070 ili 3080. Zanimaju me LHR grafičke, jer nemam nameru da rudarim, pa ako neko ima grafičku koja je hardverski onemogućena da rudari, rado bih se menjao za takvu. Ova moja pravi oko 50mh. Inače je u domaćoj garanciji kod EWE komp do...
  10. Abott

    Potrebne slike ASUS STRIX X570-I GAMING

    Pozdrav drugari, Ima li ko ovu plocu da je voljan da slika zadnju stranu ploce u malo boljoj rezoluciji i eventualno da izmeri multimetrom vrednosti nekih pasivnih elemenata na njoj? Hvala unapred!
  11. N

    "naTTure" project (ThermalTake 2020)

    U saradnji sa ThermalTake Adria i ove godine napraviću jedan izuzetan mod u saradnji sa ovom kompanijom. Pratite worklog biće interesantno. Hardware sačinjavaju sledeće komponente: TT P5 Case ASUS x470 MB Rizen 3800X TT DDR4 TOUGHRAM RGB 32GB POWER PF1 ARGB 1200W PLATINUM AMD 5700 XT And...
  12. trancephorm

    Asus AT5IONT-I nedoumica da li imam eSATA ili eSATAp port

    U uputstvu piše da je eSATA, ali port sa zadnje stane izgleda kao eSATAp, što sam zaključio sa ovog sajta: https://superuser.com/questions/266761/does-esata-require-power-source, tako da uopšte nisam načisto da li imam eSATA ili eSATAp port. Da li neko ima iskustva možda sa ovom pločom ili...
  13. K

    ASUS G551JM problem sa displejem

    Naime, pre nekoliko dana je počeo da se pojavljuje neki flicker, trzne horizontalna linija preko displeja na tren, tu i tamo, da bi onda displej pocrveneo, izgleda kao da ima crvenu foliju preko, i ne samo to već zaostaje prikaz na ekranu, kad sklonim prozor on se i dalje delimično, providno...
  14. O

    Koji monitor: Asus MX299Q / LG 34WK650 / nešto peto?

    Pozdrav, gledam da kupim ultrawide monitor za oko 300e, pa se dvoumim: Asus MX299Q / LG 34WK650 - Asus ima prednost jer je true 8-bit panel (koji pravi LG), ali je sRGB 95% i nema HDR10. Isto tako Asus podržava max 60Hz, a LG 75Hz. - Opet, LG ima podesivu visinu, a Asus nema (donekle bitno). -...
  15. sam633

    ShadowHammer: Malicious updates for ASUS laptops

    ShadowHammer: Malicious updates for ASUS laptops
  16. coldman

    ASUS N56 problem pri paljenju(power up)

    Moj stari nb(Asus N56) ima problem kod paljenja. Guglao sam i trazio slicne odgovore ali mozda nisam na pravi nacin pitao/trazio. Da pojasnim detaljno: Kada je na bateriji, upalice istog momenta. Kada je ubacena baterija a na punjacu je upali se odmah ali ne puni, odnosno kao da puni 0.5sec pa...
  17. E

    Asus Xonar D1 izgleda riknuo...

    Pozdrav svima, sinoć sam nešto nameštao oko kućišta i kada sam priključivao kablove izgleda da sam zamenio mesta 3.5mm bananicama od zvučnika. Skontao sam kad sam upalio komp i pustio muziku. Isključio sam dve bananice i jednu ubo u konektor a drugom sam prilikom ubadanja slučajno dodirnuo...
  18. mladen89

    Problem sa ASUS memopad 7 (me173x)

    Pozdrav dragi ljudi, Jel zna neko da li može da se obriše celokupan "harddisk" na ASUSu memopad 7 tabletu, ali preko računara? Upali su u njega neki virusi koji se ne mogu obrisati ni factory reset-om, izlaze random reklame, gase programe, jednostavno je neupotrebljiv. Ne znam kako je došlo...
  19. C

    GTX 1060 6Gb - no boot

    Pozdrav drustvo, potrebna pomoc sa gremlinima :) Imam i7 2600K na ploci Asus P8H61-M LE/USB3, stara graficka je bila Radeon 5450 1gb i radilo perfektno par godina, sada sam nabavio Asus GTX 1060 Dual 6gb, a izgubio zivce. Ako je bitno, ostatak konf. je SSD 64gb za win10, dva sata diska 4tb+1tb...
  20. 1

    Asus GRYPHON Z97 armor edition

    Zdravo svima, Planirao sam da zamenim Phanteks Enthoo Luxe White za Enthoo Evolv mATX TG i plocu Maximus VII Hero za mATX plocu iz naslova. Problem je pronaci sada z97 chipset. Bicu zahvalan svima koji mi mogu pomoci u potrazi, bilo za novu ili polovnu Gryphon z97 plocu. Pozdrav.
  21. Zharonar

    ASUS X554L problem sa WIFI konekcijom.

    Pozdrav, od kako sam se prebacio na ZTE ruter model ZXHN H168N V3.1, kada god se otac prikaci sa njegovim laptopom model X540S, meni WIFI pocinje sa 5 crta signala da padne na 1, odnosno dropuje mi internet konekcija totalno. Mislio sam da je moj laptop problem, ali gde god drugde da sam...
  22. ASUS Srbija

    ASUS RT-AC1200G+ - Dual band svestrani ruter sa 4 antene!

    Predstavljamo vam malo čudo od rutera, kodnog imena ASUS RT-AC1200G+. Verujemo da će ovaj fantastičan uređaj ostaviti najveći utisak na one koji žele odličnu pokrivenost i brzu Wi-Fi mrežu uz razumnu cenu, ali i na napredne korisnike i entuzijaste. Pogledajte našu video recenziju i sami procenite.
  23. ASUS Srbija

    ASUS MX34V - Savršen zakrivljeni monitor od 34" namenjen potpunom uživanju

    Da li ste se nekad zapitali kako radi zakrivljeni monitor od 34 inča, a da košta manje od 900 evra? Pred vama je čista perfekcija, pod nazivom ASUS MX34V. Pogledajte našu video recenziju.
  24. ASUS Srbija

    ROG Crosshair VI Hero - AM4 RYZEN najbolja matična ploča

    Predstavljamo vam AMD baziranog heroja kojeg smo baš dugo čekali, to jest ASUS CrossHair VI Hero matičnu ploču, namenjenu najnovijim AMD RYZEN procesorima. Trenutno najbolji izbor u poređenju sa svim drugim modelima matičnih ploča u ovom segmentu, sa neverovatno dobrim overklok sposobnostima i...
  25. ASUS Srbija

    ASUS ROG STRIX Z270E Gaming matična ploča - pristupačnija ulaznica u ROG svet!

    Na još jedan zahtev naših fanova predstavljamo vam još jednu ROG matičnu ploču kodnog imena ASUS ROG STRIX Z270 Gaming. Pogledajte video prilog o ovom izvanrednom parčetu hardvera.
  26. Boskic.44

    DDR3 ili DDR4

    Imam stari komp ddr2 maticna,stari amd procesor,2gb ram i planiram da kupim novu maticnu,procesor,ram i napajanje. Sad imam dilemu da li uzeti neku ddr3 amd arhitekturu sa fx6350 ili fx8300 sa gigabajt maticnom i nekih 8gb rama ili ddr4 sa intel i3-6100(ili da sacekam jos malo pa da uzmem neki...
  27. M

    HASWELL BUG H81M-K ?

    Imam u ponudi jedan polovni računar za solidan novac. Čovek koji prodaje mi je napomenuo da ploča ASUS H81M-K sa HASWELL soketom ima neki fabrički bag u očitavanju senzorike za temperaturu softverskog tipa ? Zna li neko nešto o tome na osnovu iskustva ? Da li je priča poznata ili je to ipak neka...
  28. k1z4

    Best Buy Laptop do 1000 evra ?

    Pozdrav, Interesuje me sta bi bio best buy od laptova do sume od 1000 evra? Laptop mi je prvenstveno potreban za rad sa Ae,Ps,Pr te neki rendering u 4k eventualno. Nasao sam jedan ultrabook od Dell-a, premasuje moj budzet, ali ako ima neko da kaze neku pozitivnu rec o ovoj stvarcici mozda se...
  29. stalker92

    Gigabyte GTX960 G1 Gaming 4GB vs Asus GTX960 Strix OC 4GB (Black?)

    Kupujem novu grafičku i dvoumim se, pa mi možda neko ovde pomogne da prelomim... :D Trenutno imam GT430 grafiku, koja je ispravna, ali definitivno preslaba iako nisam neki gejmer... Tako da sam rešio da se upgrade-ujem po tom pitanju, budžet mi je nekih 200-220 eura. Sveo sam izbor na 3...
  30. D

    F1 OC failed i Graficki artifakti na monitoru

    Dobar dan! Prvi put pisem ovde u nadi da cu dobiti odgovor neki. No da predjem na stvar.. U novembru sam kupio nov racunar (delovima): ASUS X99 PRO i7 5820k 7950 MSI 32GB Kingston HyperX fury 2667Mhz Prvi problem sa kojim se ja suocavam je RAM. Dogadja se da ploca izbaci RAM u smislu, od...
Nazad
Vrh Dno