Šta je novo?

prodaja

  1. kreator_

    Prodajem/menjam Xbox Series S, 512GB SSD - u garanciji

    Pozdrav, Na prodaju Xbox Series S s 512GB SSD-om. Konzola je uzeta u GameS-u pre nepunih 6 meseci (datum kupovine - 01.03.2023.) tako da uz konzolu ide i racun i garancija na 2 godine (sto znaci da ostaje jos godinu i po dana pod garancijom). Link ka GameS artiklu ->...
  2. dzonihsv

    Nije aktuelno Acer Aspire E5-573G (i5 5200u/4GB/240GB/920M 2GB)

    Prodajem laptop Acer Aspire E5-573G. Ispravan, promenjena termalna pasta, očišćen ventilator, instaliran sistem Windows 10 (sa svim odgovarajućim drajverima i programima). Sve sređeno, može odmah da se koristi. Generalno, laptop je najpogodniji za net, FB, YT, filmove (ubacio sam i Stremio) i...
  3. perafilozof

    Nije aktuelno RTX 3070 Gaming X Trio MSI, skoro nova

    Prodajem grafičku karticu nVidia RTX 3070 model: GeForce RTX™ 3070 GAMING X TRIO MSI za 1150e. Domaća garancija 3 godine + originalni račun, firma iz Beograda, od 12.10.2021. Originalno pakovanje sa sve dodatnim držačem. Ja sam je koristio par nedelja dok je moja kartica bila u servisu. Radi...
  4. vidor

    Nije aktuelno Sony Playstation 4 PRO 1 TB

    Prodajem Sony Playstation 4 PRO 1 TB konzolu, 2018 kupljena i umereno korišćena. 2 džojstika idu uz konzolu, crni i plavi 1 orginal Sony charging station Takođe dajem i 20 igara koji idu uz PS5 , uslov je PS PLUS pretplata. 063/ 543 310 Cena 350 EUR fixno zamene me ne interesuju.
  5. weasel

    Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

    Kako je odredbama člana 6. 36. Zakona o digitalnoj imovini jasno propisano da je OTC trgovina dozvoljena nema razloga da nemamo ovakvu temu, ali da poštujemo sva pravila foruma. Navesti šta prodajete/kupujete/menjate, količinu ( ne obavezno) i procenat +/- po kome bi prodali/kupili/zamenili...
  6. B

    Prodajem/menjam Apple Watch Series 3, 42mm

    Apple Watch series 3, 42mm, space gray black. Sat 100% ispravan. Battery health 100%. Minimalno korišćen (dobijen na poklon). Kupljen u Švajcarskoj u radnji Interdiscount. Garancija, pisana, te radnje do 11.08.2022. Internacionalna garancija, primenjiva u svim Apple store radnjama i partnerskim...
  7. rigorr92

    STEAM igre / Prodaja

    Pozdrav, prodajem igre/iteme sa STEAM-a. Trenutno imam 146.35e na racunu, pa ko hoce, mogu mu uzeti bilo sta sa Community marketa ili steam store-a po aktuelnoj ceni, a on meni pare na racun. :) Steam profil: https://steamcommunity.com/id/rigorr92
Nazad
Vrh Dno