Šta je novo?

headset

  1. bomanik37

    Headset mi je ukljucen a windows ga ne registruje

    Pozz, danas sam pokusao da povezem neki red dragon gaming headset sto imam,novog sam ga kupio stigao u kompletu,povezem zeleni sa zelnim rozi sa rozim i nista i dalje ostaje zvuk na zvucnicima od TV a u sounds pise da headphones not plugged in, da li znate sta bi mogao da uradim
  2. GSM

    Nije aktuelno Logitech H340 usb slušalice sa mikrofonom - nove

    Na prodaju nove neotpakovane (originalna ambalaža sa svim netaknutim stikerima) Logitech H340 usb slušalice sa mikrofonom. Dobijene su kao poklon pa nemam garantni list/fiskalni. Cena je 3.200,00 dinara, bez zamena. Inicijalni kontakt porukama na forumu. Preferiram lično preuzimanje u Beogradu.
  3. extremco

    XIAOMI Virtual 7.1 Gaming Headset

    Недавно сам наручио преко "алија" ове слушалице због генерално добрих рецензија и њихове цене. Цена им се креће око 45 евра + око 1000 дин царина. Пошто тих рецензија има по нету, нећу много писати о томе, само ћу напоменути пар ствари. Генерално сам јако задовољан звуком и квалитетом израде...
  4. Chola

    Headset za ~50e

    Pozdrav, Potreban mi je headset za nekih 50ak (+/- 15e). Udobnost za dugo nosenje i pristojan mikrofon (koliko to moze u ovom cenovnom rangu) su mi najbitnije stavke... Imam kupon za popust od 20% na sve slusalice u Gigatronu pa bih da ga iskoristim. Sta bi ste mi vi preporucili?
  5. Gizmo

    Logitech H530 USB headset

    - Laser-tuned drivers You’ll enjoy high-quality audio with minimal distortion. - Pure digital USB You’ll experience clear, digital sound with the simplicity of a single USB plug-and-play connection. - Super wideband audio* You’ll enjoy conversations so clear it almost sounds like you’re in...
Nazad
Vrh Dno