Šta je novo?

baterija

  1. Marinovic

    Problem sa iPhone 14 Pro

    Pozdrav, kupio sam pre bukvalno mesec dana nov iPhone 14 Pro u Yettel-u. E sad predhodno sam imao bas stari Huawei i ocekivao sam da baterija bude bar duplo bolja, medjutim duplo je gora, bukvalno ga je ne moguce koristiti. Za 2 sata mi je otislo 50% sto je meni bolesno, a koristim samo TikTok...
  2. biljar

    Čuvanje baterije na laptopu

    Dragi forumaši, Pre godinu i po, zahvaljujući savetima sa ovog foruma, kupila sam ovaj laptop: https://www.ekupi.rs/rs/Računari/Laptopovi-i-oprema/Laptopovi/Laptop-Lenovo-IdeaPad-5-14ALC05-(82LM00CJYA)-FHD-Ryzen-7-5700U-16GB-512GB/p/EK000422680 Prezadovoljna sam. Hvala na pomoći. Sad imam...
  3. Čkalja

    Mobilni telefon Novi telefon posle 3 godine

    Posle 3 godine dosao red da se zameni Honor 20 Pro, odradio je telefon svoje posteno , ali sam pocinje da daje znake za zamenu.... Iz Android sveta bih isao na OnePlus 10 Pro i prosto mi je neverovatno da se niko sa foruma nije usudio da pazari, mada u temi vidim i sta su razlozi, polovan/nov...
  4. N

    Problem sa procentom baterije i dodatno pitanje

    Postovanje. Desava se sledece. Imam Huawei Nova 5T, na uvek istom procentu baterije 21%, mesto da padne na 20% kapacitet u nekih pola sata do sat vremena padne na direktno 16% minimum. Znaci preskoci 20% i ostale procente i pokaze direkt 16%. Baterija odlicno radi, dobro drzi, izvucem dosta SOT...
  5. RazbojNick

    Prodajem/menjam Samsung baterija za mobilni

    Prodajem bateriju Samsung EB-L1G6LLU za Galaxy S III i9300, Neo, Grand,... 2100 mAh, ispravna i nekorišćena. 1000 din fiksno. Preuzimanje na Novom Beogradu ili kurirom o trošku kupca. 064/22-40-307
  6. PeeT

    Laptopovi sa neuklonjivom baterijom, kako održati kapacitet i produžiti vek baterije?

    Pozdrav, skoro sam kupio laptop HP (250 G7) koji kao i svi laptopovi proizvedeni u poslednjih 5-6 godina dolazi sa neuklonjivom baterijom, pa nisam baš 100% kako je najbolje tretirati bateriju da se što više održi kapacitet i samim tim produži vek trajanja? Da napomenem da ću 99,99% vremena...
  7. daftPUNK

    Poludela baterija na Galaxy S7

    Skoro sam menjao bateriju na S7 i s obzirom da su mi uvalili kineza ovo sam i očekivao: baterija se kao napuni do 100% pa zatim ga koristim 10-15 minuta, pa procenat padne na 50-60%, ostavim ga pa se onda ugasi sam od sebe. Pa ga ugašenog stavim na punjenje i on pokazuje opet 55% naprimer...
  8. coldman

    ASUS N56 problem pri paljenju(power up)

    Moj stari nb(Asus N56) ima problem kod paljenja. Guglao sam i trazio slicne odgovore ali mozda nisam na pravi nacin pitao/trazio. Da pojasnim detaljno: Kada je na bateriji, upalice istog momenta. Kada je ubacena baterija a na punjacu je upali se odmah ali ne puni, odnosno kao da puni 0.5sec pa...
  9. D

    Iphone 5s problem sa baterijom

    Pozdrav, U poslednje vreme imam problem sa baterijom Iphone 5s modela. Telefon mi se dosta pregrejava i kada je u standby modu i baterija se trosi i ako se ne koristi. Mislim da se problem pojavio u junu mesecu kada mi se telefon malo ukvasio u rancu. Tada u opste nije hteo da registruje sim...
  10. L

    Zamena integrisane baterije

    Ćao, zanima me da li je moguće zameniti i gde bateriju na Prestigio PER3172B eBook Reader-u? Radi samo na punjaču.
  11. CORE 283

    HTC Servis

    Da li ima neki servis u Beogradu koji vrsi prodaju i menjanje baterije na HTC telefonima? Konkretno stavio bih bateriju ONeX+ u OneX, ako neko zna bio bilo bi od pomoci, cisto da ne zivkam naokolo.
  12. D

    Tablet se greje i crpi bateriju čak i kada je isključen

    Dobio sam sa Tajlanda na poklon tablet Sanei N83 baziran na A13 (1GHz) procesoru sa 512mb ram rezolucije 800x600. Nažalost stigao je sa feleričnim punjačem pa sam kada sam prvi put ispraznio bateriju ovde kupio univerzalni punjač (ne puni se na usb već na malu bananicu 5v). Prilikom kupovine...
  13. Dovahpig

    Baterija kod Androida

    Imao sam raspravu sa drugarom vezano za punjenje baterije kod androida. On kaze da cim baterija padne ispod 15% telefon MORA na punjac. Jel istina to? Ja ga srcem do 2%, desavalo se i mnogo puta da se ugasi. Kontam da je bolje da radi full recharge nego da se dopunjuje od 15%. Kakva su vasa...
  14. Vlasterx

    Baterija za Toshiba P200 laptop

    Zanima me gde da kupim bateriju za Toshiba P200 laptop? Prvi put da moram da kupim bateriju, pa me zanima da li treba da obratim pažnju na neku marku, da li ima šanse da se umesto 6-cell baterije uzme neka sa više ćelija itd? Hvala na odgovorima.
  15. I

    Canon A720is - kratko trajanje baterije?

    Pozdrav svima.. Imam canon A720IS vec 4-5 godina i u poslednje vreme sam primetio da baterije strasno kratko traju... 50-60 slika sa kompletom duracel alkalnih, a upozorenje za praznu bateriju pocinje da blinka vec posle desetak slika... Pretpostavljam da je aparat na izdisaju, posto je za...
  16. trx

    gde zameniti bateriju na APC-u?

    pre dve godine sam menjao bateriju na APC-ovom SmartUPS-u SUA750I u ovlascenom servisu. baterija je posle godinu i po dana imala ~25% kapaciteta, a sad posle dve godine ima ~10% kapaciteta, iako je praznjena mozda 3 - 4 puta, a UPS radi na oko 30% opterecenja. e sad, posto ponovo moram da...
  17. P

    Acer Aspire 5336-T352G50Mnkk /Info/

    Pozdrav! :) Interesuju me iskustva za ovaj model Acera (http://goo.gl/vaQx4) kao i informacije oko garancije. Planiram da kupim ovaj model i stvarno mi se dopada ali pre toga hteo bi da čujem i mišljenja drugih... Pored toga uz ovaj model dobije se garancija od 2. godine. E sad, dali se...
  18. G

    Baterija za wii remote

    Gde ima kod nas, treba mi par preko racuna. Ne treba mi docking station, nego bas ovakvo resenje sa napajanjem/punjenjem preko usb-a.
  19. G

    Eksterna baterija za laptop

    Gde mogu da nabavim eksternu bateriju za laptop? Dosada sam naisao na sledece verijante: 65 Wh (prvi sajt) 65 Wh (drugi sajt) 95 wh 135 Wh Ako neko ima bolju varijantu, neka napise ovde ili neka mi posalje na PM. Takodje bih bio zahvalan na utiscima ukoliko je neko probao ove baterije koje...
  20. C

    Rad UPS-a? (Inform GUARD LCD 1500VA)

    Juce sam uzeo ovaj UPS. Znaci, nov je. Kada sam ga prvi put ukljucio, baterija je bila na nekih 73%. Prijatelj je uzeo isti takav UPS i kod njega je baterija bila na 100%. Pustio sam ga da napuni bateriju do 100% (trajalo je nesto manje od 8 sati). U uputstvu pise da treba da se puni barem 8...
Nazad
Vrh Dno