Šta je novo?

sony

  1. N

    Nije aktuelno Sony PS5, poželjno slim digital

    Kupio bih Sony PS5, poželjno Digital Slim edition, bez diskova i naloga, može nova ili polovna u dobrom stanju, od člana foruma. Ponude na PM.
  2. R

    Kućna multimedija Koji od ova dva televizora je bolji (najvise za gledanje filmova, serija)

    Razmisljam se izmedju ova dva tv-a, takodje napisite ako imate jos neki predlog za tv u rangu od 500 do 550 eur, neki drugi brend i kakva su iskustva sa philipsom: PHILIPS 50PUS8007 Smart televizor ; link : https://gigatron.rs/televizori/philips-50pus8007-smart-televizor-514428 PHILIPS...
  3. Rakisha

    Kupovina digitalnog video rekordera Sony CX

    Pozdrav!Planirao sam da kupim polovnu handycam video kameru Sony CX700,al pre nego sto kupim da li bih trebao da pazim oko necega u vezi te kamere,da li je istina da sa pojedinih sony kamera postoji problem u vezi prebacivanja snimaka sa kamere na racunar?Da li ima jos nekih mana?
  4. Čika_Kure

    Nije aktuelno Playstation 4 Slim 1TB

    Na prodaju PS4 Slim, 1TB. Prvi vlasnik, konzola kupljena krajem 2017. godine, rađeno detaljno čišćenje sa zamenom termalne paste na procesoru u Game Centru 2020. godine. Tada je menjana optika čitača diska jer poneke diskove nije čitao iz prve, koja je od tada slabo korišćena pa bi se moglo...
  5. adachi

    Nije aktuelno Sony WH-CH720N

    Slusalice su kao nove. Bleje kao backup ali na kraju posto samo stoje idu na prodaju. Nekome ce sigurno biti korisnije nego meni. Stanje je mint. Za sad prodajem samo slusalice (jer su mi kutija i kablovi ostali u drugom stanu u Bg, to mogu naknadno da posaljem posle 20. avgusta). Podrzavaju...
  6. Imotep95

    Nije aktuelno Sony PlayStation 4 slim 'čipovan' 5.05 firmver

    Prodajem svoj lični ps4 slim 500gb na 5.05 firmveru. Najstabilniji exploit za ubacivanje/igranje fake pkg igara. Konzola stvarno lepo očuvana, nikad otvarana i sl. Prodajem jer sam u međuvremenu nabavio i ps5 i xbss, a ps4 palio samo kad izađe neka nova igra/backport. Uz nju idu 2 dualshock-a(v2...
  7. C

    Kućna multimedija OLED TV 65" (+ soundbar)

    U potrazi sam za TV 65", pa me zanimaju vasa licna iskustva i misljenja. Ono sto sam ja pronasao do sad je: LG C1 / C2 Samsung S95 Sony A80J / A80K / A90J Da li je OLED mnogo bolji u odnosu na Samsungov QLED? Takodje me interesuje neki dobar soundbar ako imate da preporucite. Ja sam...
  8. Matija00

    Nije aktuelno PSP Street Čipovan, original kutija i poklon original igrice

    PSP je moj lican koji stoji u ormanu i skuplja prasinu, uzet u Sonyiju u USCU nov. Ispravan, cipovan sa 9 igrica na 8GB SD ali mogu bilo koje da se ubace i plus poklon 2 original igrice. Kutija i sve sa njom, punjac, sony papiri . . . 69e, BEOGRAD
  9. M

    Prodajem/menjam Sony Xperia 1 3

    Telefon je koriscen svega mesec dana, kao nov je, garancija, racun i sve od opreme. Cena oko 760e Kontak na 0600946494
  10. M

    Прелазак са dSLR на mirrorless?

    Размишљам о преласку на безогледалца или узимању бољег објектива, те бих замолио за пар савета шта гледати, тачније који уређај (Canon, Nikon, Sony ...) и које објективе. Тренутно имам Canon 550d + Canon 15-85mm f/3.5-5.6 IS. Имам и 50mm f/1.8 (али се слабо користи). Елем, приоритет су ми две...
  11. adachi

    Nije aktuelno 1. Beyerdynamic Amiron Wireless i 2. Sony WH-H910N h.ear on 3 (blue)

    1. Beyerdynamic Amiron Wireless, cena 25000din - ispravne , pads kao novi, prodaju se samo slusalice sa kablovima (bez kutije, racun). 2. Sony WH-H910N h.ear on 3 (blue), cena 15 000din - mint stanje, visak su bez kutije , racuna). Moze zamena za neki portabilniji dac/amp cenovnog ranga oko...
  12. vidor

    Nije aktuelno Sony Playstation 4 PRO 1 TB

    Prodajem Sony Playstation 4 PRO 1 TB konzolu, 2018 kupljena i umereno korišćena. 2 džojstika idu uz konzolu, crni i plavi 1 orginal Sony charging station Takođe dajem i 20 igara koji idu uz PS5 , uslov je PS PLUS pretplata. 063/ 543 310 Cena 350 EUR fixno zamene me ne interesuju.
  13. Phoenix92

    Nije aktuelno Sony Playstation 4 slim 1tb

    Na prodaju Sony Playstation 4 slim 1tb konzola. Konzola je licno moja, koriscenja u kucnim uslovima. Nikad nije otvarana i popravljana, sve funkcionise kao i prvog dana. U kompletu idu 2 dualshock kontrolera, kablovi, torba za nosenje, Driveclub igra na disku, imam takodje i originalnu kutiju...
  14. bane98

    Prodajem/menjam Sony VAIO VPCZ21Q9E / 33.3 cm (13.1") 1600 x 900 pixels / Intel i7 / 8GB / 128GB SSD

    Izuzetno tanak i lagan. Baterija oko 2 sata. Fabrička kožna futrola. Svetleca tastatura. Velika rezolucija 1600x900. Veoma brz zahvaljujući i7 cpu i SSD-u. Original punjač. Cena 170e, telefon 0668393909 Width 330 mm Depth 210 mm Height 16.6 mm Weight * 1.18 kg Za ovu cenu nema bolji ultrabook...
  15. Imotep95

    Nije aktuelno Sony Playstation 4 1TB + igre

    Prodajem PS4 jer mi stiže PS5 naredne nedelje(moj ps5 preorder sam prosledio drugaru koji prodaje ovaj ps4). Slabo korišćen, kupljen krajem 2018. Dogovor za igre i konačnu cenu. Kontakt samo sms/poziv/viber/wa/telegram Ivan: 063-1611-254 Cena 249e(nije konacna)
  16. F

    Da li powerbank može napajati SONY A6300?

    Imam SONY A6300 i baterije se isprazne jako brzo. Tražio sam po internetu i video da je moguće povezati powerbank sa apartom kako bi ga on napajao (naravno, baterija aparata ostaje u njemu). Uzeo bih neki powerbank od 10000mAh, ali ne znam da li tu voltaža igra neku ulogu. Takođe ne znam da li...
  17. L

    Kućna multimedija Sony TV 55-65": izbor u 2021. godini

    Ako moderatori dozvole možemo ovu temu koristiti za diskusiju o dobrim ponudama većih Sony TV dijagonala tokom godine kao i raspravu o novim modelima i njihovim (ne)poboljšanjima u odnosu na prethodne serije. Kao što naslov teme kaže, momenat trgovine još nije tu pa imam malo lufta. OLED nije...
  18. S

    Sony FDR-AX700 - iskustvo

    Dobar dan, zelim da kupim ovakvu kameru kao sto je u naslovu, samo bih me zanimalo da li neko od Vas ima nekih direktnih iskustava sa njom? Da li je auto focus bolji od njegovog predhodnika? Hvala unapred.
  19. DeRadicci

    PlayStation 5 - opsta tema

    (otvaram temu da se bez veze ne gomila offtopic po ostalim PS4 temama) Te slike su se pojavile jos prosle nedelje, fake je. A Jason Schreier, editor Kotaku-a, je tada za taj leak izjavio:
  20. Nemanja

    Sony Rx100 Mk1 vs Samsung S10e

    Pozdrav svima, porucio sam Rx100 mk1 posto je bio na akciji. Aparat jos nisam preuzeo i razmisljam se da ga vratim, posto planiram uzeti Samsung S10e kao zamenu za S7. Ne znam koliko bi mi koristio dodatni aparat i ono najvaznije, koliko se primeti razlika u kvalitetu slika. Fotografije cuvam za...
  21. R

    Najbolji "običan" digitalni fotoaparat

    Šta je trenutno najbolja kupovina od običnih digitalnih fotoaparata? Treba mi nešto što kompaktnijih dimenzija da može da se nosi u džepu, a da ima bar neka osnovna ručna podešavanja? Imao sam ranije nešto ovako...
  22. zolak94

    Sony Z1 ili J5 2016

    Imam mogucnost da dobijem Z1 za 100e ili da uzmem nov J5 2016 za 170e... U velikoj sam dilemi pa mi treba pomoc.
  23. m4rkoni

    PS4 slim ili PS4 Pro?

    Pozdrav ljudi, Razmisljam da uzmem PS4 konzolu. Vecinom svog gaming veka sam furao igre na PC-u, ali kao klinac sam przio gameboy i PS1 i nekako su mi te starije retro konzole, ali prvenstveno Sony, ostao u lepo secanju. Bas zbog ove cinjenice sam odlucio da ove godine najzad nabavim PS3 i...
  24. P

    POMOC! Dilema oko izbora ozvucenja za sobu

    Zdravo svima. U dilemi sam oko izbora ozvucenja za sobu od 16 kvadrata. Nemam mnogo iskustva sa Hi-Fi sistemima, pa mozda se stekne utisak da ne znam sta hocu :D Trenutno imam dva ogromna trosistemska SONY SS-A707 zvucnika, navodno snage 140W, 6-ohm (bass 20cm, srednjetonac 10cm, visokotonac...
  25. D

    Flesovanje Sony Xperia

    Imam problem sa telefonom Sony Xperia L C2105.Imao sam na njemu posledju verziju 4.2.2 Flesovao sam preko cmw cm12 cyanogenmode. Problem je sto ne mogu preko flashtoola da flesujem stock room izbacije gresku Cackao sam malo i zeznuo sam sada nece da se upali samo stoji logo Sony.U cm recovery...
  26. gruya

    Sony 55W808C, HT-CT780 i SBB Cisco PDS3121 problem sa povezivanjem

    Pozdrav svima! Moram napraviti mali uvod, pre nego iznesem problem, a nadam se da cu ga dovoljno dobro objasniti da dobijem pomoc. Nedavno sam kupio Sony 55W808C TV i Soundbar Sony HT-CT780. Povezao sam ih sa D3 uredjajem (Cisco 4682DVB) tako sto sam HDMI kabl iz D3 uredjaja utakao u HDMI na...
  27. B

    Sony Xperia E4

    Sony Xperia E4 http://www.phonearena.com/phones/Sony-Xperia-E4_id9186 DESCRIPTION Specs-wise, the Xperia E4 is as upper entry-level as it gets. A 5-inch IPS LCD display with a resolution of 540 x 960 pixels will try to seduce your eyesight and a quad-core MediatTek MT6582 chipset, clocked at...
  28. Pioneerko

    Kratko i jasno: monstrumi - Panasonic vs Sony

    Evo jos jedne teme u nizu, ali ja necu biti zahtevan. Molim za kokretan savet. Panasonic: http://www.winwin.rs/tv-audio-video/tv/televizori/televizor-tv-50-lcd-panasonic-tx-50as500e-1920x1080-full-hd-1192040.html Ili Sony...
  29. bigfish

    Sony DSC HX400 ili HX300

    Postavio sam ovde pre par meseci svoju nedoumicu oko kupovine foto aparata. Pored sugestija ovde na forumu, konsultovao sam se još sa strane, i izbor je ipak pao na Sony. Nadam se da ovde ima Sony-evih pristalica te bih samo hteo neko da mi pomogne da napravim izbor između ova dva modela. HX400...
  30. Muad'Dib

    Sony Xperia E - 3.5'', Android 4.1

    Deluje zanimljivo, upravo sam primetio da se pojavio u Telenoru. GSM Arena - Sony Xperia E Uzeo bih ga za suprugu, šta mislite? Po meni je, sem rezolucije ekrana koja bi mogla da bude bolja, odlična opcija.
Nazad
Vrh Dno