Šta je novo?

nikon

  1. Phobiazz

    Prodajem/menjam Nikon D40 i kit objektiv 18-55mm (i 28-100mm)

    Prodajem Nikon D40 i kit objektiv 18-55mm, sa dve baterije, punjač. Pored toga imam još jedan Nikon objektiv - Nikon 28-100mm G F3.5-5.6. Apsolutno sve je ispravno, svako dugme, sve radi. Poklanjam i karticu od 4GB za početak. Preuzimanje lično u Beogradu ili slanje postexpress-om uz...
  2. I

    Nije aktuelno Nikon D3200 DSLR + oprema + pokloni

    Prodajem moj lični Nikon D3200 DSLR, 24 Mpx, FHD 30 fps video, korišćen relativno kratko, najviše za biznis, pošto se bavim dizajnom i smm. Fotoaparat je u savršenom stanju, bez ikakvih ogrebotina, ili tragova korišćenja. Napravio je oko 2200 okidanja. Dolazi u kompletu sa Nikon original...
  3. A

    Preporuka pri kupovini fotoaparata

    Pozdrav, potrebna mi je pomoć pri odabiru jednog od aparata iz ponude sa fotografije. Potreban mi je aparat za amaterske potrebe, tako da mislim da je rano govoriti o DSLR aparatima.Zanima me da li se isplati kupovina jednog od ponuđenih aparata, ili je ipak bolje sačekati i uštedeti za neki...
  4. P

    Kupovina polovnog DSLR-a, broj okidanja

    Zdravo svima. Planiram uskoro da kupim svoj prvi DSLR aparat. Obzirom da trenutno nisam u mogucnosti da izdvojim vise od 200 eura, moram da trazim polovan. Interesuje me koliki broj okidanja nije mnogo za jedan polovan DSLR? Recimo merkam jedan polovan Nikon D3100 koji ima 45000 okidanja. Da li...
  5. A

    Nikon D3 firmware 2.01

    Ispravke: 1. Geodetic information is now displayed in ViewNX Ver. 1.2.0 or later and Capture NX 2 Ver. 2.1.0 or later for images captured with the GPS Unit GP-1 mounted on the camera. 2. Autofocus-response performance in focus mode C (Continuous-servo AF mode) with relatively dark subjects has...
  6. A

    Nikon D700 firmware 1.01

    Ispravke: 1. When Custom Setting a4 Focus tracking with lock-on was set to Off in Continuous-servo AF, the lens drive moved gradually without achieving focus. This issue has been resolved. 2. When the Speedlight SB-800 was mounted on the camera with flash mode set to Distance-priority manual...
Nazad
Vrh Dno