Šta je novo?

sbb

  1. Daaps

    Problemi sa SBB modemom nakon internet prekida

    Da li se još nekome dešava da svaki put kada ima internet prekid ili neki bug, nakon što dođe internet, mora da restartuje ruter? Imam SBB-ove UBEE UBEE EVW32C-0V i Technicolor CGA2121 rutere (dve različite lokacije), i na oba rutera se ovo dešava? Maltene, moram da ih ponovo pokrećem skoro...
  2. M

    Sbb ruter CGA2121 nakon 60 minuta extender izbaci sve uredjaje

    Pozdrav, da li neko ima problem kao ja... ili bar neki slican problem... Imam sbb internet na njihovom ruteru CGA2121 i sve radi kako treba dok nepovezem bezicni wifi extender na taj ruter kako bi imao signal u drugom delu kuce. Nakon 60min extender izbaci sve wifi uredjaje i ne moze vise ni...
  3. Nikolixx

    Drugi EON uredjaj u stanu?

    Skoro sam nabavio Tesla Smart TV, i nisam zadovoljan sistemom uopste, razmisljao sam o narucivanju drugog EON uredjaja, s' obzirom da vec jedan imam. Naravno sad tu nailazi promlematika kako dovesti lan kablu iz dnevne sobe do moje sobe a da ne izgleda ruzno, i drugo (verovatno i bitnije...
  4. S

    Problem sa SBB-om

    Zdravo, imam problem sa SBB-om prilikom otkazivanja ugovora kojem je istekla ugovorna obaveza. Naime, pre neke 4 godine mi je zamenjen jedan od njihovih STB uredjaja za CAM modul za TV. Pre neki dan prilikom vracanja opreme me informisu da je taj neki Cisco STB uredjaj jos uvek kod mene i duze...
  5. R

    SBB EON Box i 5.1 zvuk

    Već sam pisao o mom problemu sa EON box-u i 5.1 zvukom ovde na forumu u temi: "EON Smart Box (SBB)". Evo šta sam tada napisao: Evo posle 10 meseci problem je i dalje prisutan. Izgubio sam sve živce sa njihovim nestručnim tehničkim osobljem koje čak i nezna razliku između stereo i 5.1 zvuka...
  6. D

    EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

    Imajući u vidu da nema teme o EON Smart Box-u, a isti je trenutno aktuelan, otvaram temu za ćaskanje. #### tema za EON browser/mobilnu aplikaciju tema za EON Smart TV/box aplikaciju podešavanje VPN-a na ovom box-u tema o EON-u preko VPN-a
  7. aTherapist

    SBB D3 TV - Kako da pristupim USB HDD-u sa PC-a?

    Imam D3 Cisco PDS 3121 risiver i na njemu je nakacen USB HDD Maxtor gde snimam emisije. Hteo bih da nakacim HDD na komp i prebacim to sto sam snimio kako bih sacuvao emisije umesto brisanja kada se HDD napuni. Risiver je trazio da formatira HDD kada sam ga prikljucio i sada ne mogu da pristupim...
  8. S

    SBB digitalizacija - Preporucena posiljka

    Nađem u sanducetu ono od postara - nisam bio kuci, naravno, kad su pokusali dostavu, jer radim. Ne pise od koga je ni sta je, samo da je preporuceno, "ARI" ili tako nesto, i da je iz BG-a. Izgubim sat vremena zivota da odem u postu i sacekam u redu, da bi pokupio obavestenje od SBB-a da...
  9. G.Pikvik

    Problem sa SBB Cisco modem + TPL Ruter + dani troublesshootinga + vise uredja

    Pozdrav Zajednici, matorci imaju setup sa SBB Gold paketom, kablovksi internet cisco modem epc3925, tplink wr941nd, i povezanih 2 laptopa, 3 mobilna androida, 2 tableta. cisco je na 192.168.0.1 Svaki put kad ih posetim imam problem sa konekcijom, i oni sami imaju slicne probleme: internet...
  10. Milos24

    100-ta koji TV

    Dobro vece svima, Doslo vreme da se kupuje TV, pa sam hteo da postavim nekoliko pitanja. Kupujem 4k TV, pa me interesuje sledece: 1. Sta se desi kada se SBB-ov digitalni prijemnik (model PDS3121) spoji na njega preko HDMI-a, na sta lici na slika? Koliku frekvenciju osvezavanja dobijam? 2. Malo...
  11. gruya

    Sony 55W808C, HT-CT780 i SBB Cisco PDS3121 problem sa povezivanjem

    Pozdrav svima! Moram napraviti mali uvod, pre nego iznesem problem, a nadam se da cu ga dovoljno dobro objasniti da dobijem pomoc. Nedavno sam kupio Sony 55W808C TV i Soundbar Sony HT-CT780. Povezao sam ih sa D3 uredjajem (Cisco 4682DVB) tako sto sam HDMI kabl iz D3 uredjaja utakao u HDMI na...
  12. S

    Preporuka za brzi internet na Mirijevu?

    Pozdrav svima. Interesuje me koji su provajderi sve dostupni na Mirijevu i koja bi bila vasa preporuka? Trenutno koristim Telekomov Box 3 paket i ugovor istece za oko mesec dana. Naravno, interesuju me vece brzine - makar nesto blizu 20/10 (DL/UP) Mbps, ali pitanje je da li je to za sada...
  13. mihajlokostic

    Pomoc oko SBB-a

    Ozbiljno razmisljam o tome da uzmem digitalni duo tv + net paket(gold extra), ali ne znam na koliko tv uredjaja bih mogao da koristim, na letku koj su mi dali u sbb-u pise da se dobija tv na vise uredjaja, dok na njihovoj stranici pise :"Da biste koristili D3 uslugu potrebno je da imate...
  14. S

    LOS IZLAZNI SIGNAL IZ SBB RISIVERA

    Koristim SBB kablovsku i stari Echolite risiver koji ima mogucnost da se na njegov scart izlaz poveze eksterni DVR (digitalni video rikorder). Slika konektora sa neta... Za snimanje koristim iskljucivo digitalne kanale koje biram na risiveru. Primetio sam da se na nekim snimcima, kada je...
  15. A

    SBB Cisco ruter i media streaming

    Zdravo, Promenio sam paket na SBB i dobio njihov Cisco EPC3928S ruter. Kada sam povezao uredjaje (Yamaha AV pojacalo, Apple TV, server itd) primetio sam da media streaming UpNp i AirPlay ne funkcionisu. AV pojacalo se uopste ne vidi na iPhone-u, a ni pojacalo ne vidi UPNP server. Pojedinacno...
  16. B

    SBB - izludjujuci problem

    Koristim 10/1 SBB internet paket. Njihov sam korisnik vec dosta godina i sve je bilo odlicno do pre 3 meseca. Tada je poceo problem sa internetom koji evo vec puna tri meseca ne mogu da resim. :( Bilo je svakakvih problema. Jedno vreme se resatrtovao modem na par minuta, pa je posle nestajao...
  17. marko_n

    D3 kuća (SBB)

    SBB u okviru svojih paketa nudi multi room uslugu, ali nakon posete njihovih montera rečeno mi je da ne mogu da upare dva ista 4682DVB, te su da bi ispunili uslugu doneli neki stari risiver koji ima samo analogne izlaze (antena, skart, činč). Da li je neko uspeo da dobije uslugu D3 kuća sa dva...
  18. PDESD

    SBB - LCD TV - HD kanali - DVR/HD risiver?

    Pozz svima Kupujem uskoro FULL HD TV pa me zanima sledece... Imam SBB kablovsku, MIX paket i D3 Echolite risiver. Uzecu i Sportklub HD paket. Moram da priznam da mi je slucajno palo na pamet da cu morati nabavljati drugi risiver kako bi novi tv mogao da prikazuje HD sliku. Da li neko od vas...
  19. Dodatak

    SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

    Da ne bih otvarao jos jednu temu kad se vec ovde pricalo za proslogodisnje ubrzanje, najverovatnije je da od 1.marta 2012 ide novo ubrzanje paketa.
  20. salebab

    Kako povezati kablovski modem sa WIFI ADSL ruterom

    Ćao, Imam TP-LINK TD-W8901G koji je ADSL WIFI ruter, i poseduje 4 LAN porta (bez wan-a), ali imam i kablovski net (SBB), sa CISCO modemom. Da li mogu nekako da ga iskoristim za WIFI na tp-linku, odnosno da povežem cisco modem i ovaj tp-link, tako da koristim samo wifi. Negde sam pročitao da...
  21. DukeofSerbia

    SBB - ubrzanje posle NG

    Pošto tema o ADSL ubrzanju ne nedostaje, red bio da SBB dobije svoju ;). Dakle, info je nezvaničan (sa lokalnih trekera (ko je član kao ja, uvideće i sam šta se kuca ;)) i SBB foruma)! SBB će sve svoje korisnike častiti sa 1/1Mbit lokalom, a spoljni net će biti dupliran i sve to posle Božića...
  22. S

    SBB modem na dva racunara?

    Pristupam SBB kablovskom internetu pomocu modema koji sam od njih dobio ("Scientific-Atlanta WebSTAR 2000 series cable modem" u device manageru, slika) i zanima me kako mogu da napravim da ga dva racunara koriste istovremeno (tj. da podelim internet vezu). Trenutno je modem sa mojim racunarom...
Nazad
Vrh Dno