Šta je novo?

hardver

  1. M

    Hardver AMD konfiguracija do 1000 eura

    Pozdrav! Ovo mi je poslednja provera pre nego sto narucim komponente na KP, pa ako imate neki savet da li vam se nesto ne svidja ili predlog, da li ima nesto bolje za otprilike isti novac, otvoren sam za bilo kakve sugestije... Takodje, ako imate iskustva sa kupovinom od nekog proverenog...
  2. vl27

    Hardver Gejming kompjuter, budzet oko 100k

    Ćao, poprilično sam nov u ovome ali mislim da sam sastavio vrlo solidan komp za moj budzet- CPU: AMD Ryzen 5 5600 GPU: RX 6800 XT Matična: ASRock B550M Pro4 RAM: G.SKILL 16GB Aegis SSD: Kingston NV2 Napajanje: Corsair RM750x ili RM750e Moja pitanja su: Da li mogu još da uštedim na napajanju...
  3. L

    Hardver Konfiguracija video edit - 5900X + 3060Ti

    Ideja je da se računar koristi duži vremenski period, sa mogućim naknadnim dodavanjem RAM-a, NVMe i HDD-a. Video/foto editing je u fokusu (nikakav profi rad, trenutno), gejming za sada nije. Pored standardne multimedija/ofis upotrebe. Bitne su mi temperature (normalne, nikakvo "smrzavanje" :) )...
  4. vookhan

    Kupovina graficke kartice

    Pozdrav, Da li neko ima iskustva sa kupovinom iz zapadne Evrope i koje su mi opcije, zelim da uzmem Asusovu 3060 Ti po mogucstvu dual oc, vidim da svi ovi sa kp-a narucuju sa nekog madjarskog sajta ipon.hu, a cene u nasim radnjama ne bih pominjao. Da li da probam da kupim preko poznanika iz...
  5. Batjara

    Hardver PC Konfiguracija - Vredi li ovo 2000e?

    Imam ponudjenu konfiguraciju da kupim za ravno 2.000€. Obzirom da nisam u toku sa desavanjima oko hardvera i tek se poslednjih nekolika dana interesujem i raspitujem, plasim se malo da me ne oderu, sto bi nas narod rekao. Pitanje za vas je vrlo kratko, imajuci u vidu trenutne cene i nestasicu...
  6. D

    F1 OC failed i Graficki artifakti na monitoru

    Dobar dan! Prvi put pisem ovde u nadi da cu dobiti odgovor neki. No da predjem na stvar.. U novembru sam kupio nov racunar (delovima): ASUS X99 PRO i7 5820k 7950 MSI 32GB Kingston HyperX fury 2667Mhz Prvi problem sa kojim se ja suocavam je RAM. Dogadja se da ploca izbaci RAM u smislu, od...
  7. toogood

    Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

    Obzirom da sam nov u ovome, procitao sam vecinu o kriptovalutama na forumu, a video sam da je tema o hardveru koji kopa rasparcana, preporucujem da se ovde to sjedini jer recimo meni, a verujem nisam jedini, bi trebale konkretne informacije o 7950 karticama i iskustvima sa njima, tacnije: -...
Nazad
Vrh Dno